Opinie o Pichon Industries w Wołczyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pichon Industries, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pichon Industries o rekrutacji.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pichon Industries w Wołczyn

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Czy firma Pichon Industries w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Krystyna Nowy wpis

Coś dawno nie pisaliście. I jak się pracuje po przejęciu przez Samsona? Zmiany może na lepsze, choćby z pensjami? :)

Q Nowy wpis

Proszę o opinie firmy.

Nowy zainteresowany Nowy wpis

Proszę o opinie jak wygląda praca w dziale transportu, widziałem ofertę że poszukują pracownika . Mam kilka pytań odnośnie pracy, czy może ktoś opisać atmosferę, godziny pracy , zakres obowiązków , najlepiej jakby wypowiedziała się osobą z tego działu. Chciałbym poznać każda stronę przed aplikacją bo nie wiem czy jest sens.

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pichon Industries? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kontroler jakości
(37 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Czarek

Zastanawiam się co będzie dalej po tych zmianach. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej.

Maniek

Do zamknięcia,niewypłacalność

Alojz

I tak nadszedł koniec Pichona......I co Dupolizcy P.Dyrektora nic nie jest wieczne......

Alojzy 77
@Alojz

Odchodzi stare przychodzi nowe

Obecny

Za nie długo święta ciekawego czy coś dostaniemy oprócz super kalendarza i bonu na śmieszne 100pln do tesko z którego jeszcze musimy zapłacić podatek. Podpowiedź z mojej strony taka że w okolicy prawdopodobnie dostaną od 300pln w górę na karpia plus paczki dla dzoeci.

obecny 2
@Obecny

zawsze można zmienić pracę :)

obecny II

ja powiem tak, firma wymagająca, warunki pracy- jak w kodeksie pracy, socjal- wszystko zgodne z prawem, zarobki dobre jak na 8-godzinny czas pracy , za nadgodziny wypłacają wcale nikt nikogo na wolne nie wysyła chyba że chcesz wolne a nie masz już urlopu

@obecny II

Jeżeli wedlug ciebie jest zgodne z prawem to że obsługujemy suwnice bez uprawnień i jeździmy widlakami to ok. Wypłaty na czas i nadgodziny wypłacają to jest prawda w 100%.

Olek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie? Liczyłem, że dowiem się coś więcej o pracy.

@Olek

Mamy zakaz wypowiedzi , było zebranie w stołówce i jak komuś się coś nie podoba ma iść i mówić a nie w internecie pisać . Beda wyciągali konsekwencje jak się dowiedzą kto źle pisze. Część już wróciła do pracy reszta wraca jutro , może się w końcu oczy otworzą i zaskoczą nas podwyżkami i lepsza organizacja . Dużo osób czeka na otwarcie nowej firmy po sąsiedzku

@Obecny

a kolega spawacz też niech się weżmie za spawanie bo opóznienia duże a spawacze się zajmują pierdołami w internecie nie podoba się to bym się zwolnił a firma po sąsiedzku już prowadzi nabór więc zapraszam ale tam też tacy ludzie nie popracują długo

Pichon

Ma hali obiło się o uszy ze Piotrka już nie będzie od września i nasuwa się pytanie kto kolejny odejdzie. Kto będzie teraz latał za maszynami i wypytywał czy gotowe i kto będzie im to załatwiał. Jak ludzie z biura już uciekają to nie jest dobrze . Okres urlopu idealna pora by iść gdzieś na okres próbyny i spróbować jak to wyglada w innych zakładach.

@Pichon

kolego z montażu proponuje się zająć pracą i montażem maszyn bo z takim podejściem to kariery tam nie zrobisz a ja nie lubię takich ludzi co biadolą , narzekają a dalej pracują więc proszę się zwolnić i nie narzekać

Karolina

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Pichon Industries? Może są na forum osoby, które napiszą o panującej w firmie atmosferze? Na wątku mogą pojawiać się opinie zgodne z regulaminem serwisu.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na jaką umowę można liczyć na początek?

Szukam pomocy

To oferta chyba waszej firmy na olx proszę i informacje czy warunki podane w ofercie i stawki są prawdziwe czy tylko wabik na ludzi i robienie im nadzieji bo po komentarzach widzę że nie jest tak kolorowo . I najważniejsze co się stało z byłym kierownikiem . POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej, działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Sprawdź nas! Obecnie dla naszego klienta poszukujemy KIEROWNIKA DZIAŁU CZĘŚCI. Do obowiązków zatrudnionego będzie należało zarządzanie wysyłką części zamiennych do maszyn rolniczych. Od kandydatów oczekujemy: *wykształcenia średniego lub zawodowego *doświadczenia zawodowego zdobytego w pracy na podobnym stanowisku *bardzo dobrej znajomości branży rolniczej *znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Oferujemy: *stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę *atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 5000 - 6000 PLN netto miesięcznie

Jacek

Mało optymistycznie piszecie a miałem zamiar aplikować!

@Jacek

Próbuj aplikuje daj znać co ci obieca , wszytko co ci będzie obiecywał mów że chcesz na papierze. Ponoć nowi dostają wieksza kasę nic starzy pracownicy . Teraz będzie więcej wolnych etatów

Ja

Nie polecam , małe zarobki brak socjalu, za nadgodziny zamiast płacić to wysyłają na wolne. Pełno Ukrainy

Karolina

@Obecny, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Pichon Industries. Możesz swoją opinię uzupełnić o informację odnośnie atmosfery panującej pomiędzy kadrą pracowniczą w tym miejscu pracy? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem pracownik może liczyć na świadczenia dodatkowe? Napisz coś więcej na ten temat.

Obecny

Na montażu polowe dnia idzie się obijać bo części nie ma jak Łukasz nie przywiezie jak za takamprace kasa jest ok. Można robić soboty nadgodziny i pieniądze władają za nic nie robienie . Skręcasz pol dnia szybko znacza albo inne rzeczy . Mogą się pojawić zmiany jak po sąsiedzku fabrykę otworzą

Karolina

@Spawacz, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Pichon Industries. Czy możesz napisać coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak ocenisz współprace pomiędzy kadrą pracowniczą? Napisz coś na ten temat. @Obecny, a jak ocenisz możliwości rozwoju zawodowego w firmie Pichon Industries? Czy pracodawca dba o pracownika pod tym względem? Można liczyć na podniesienie kwalifikacji zawodowych w tej firmie? Zachęcam do dyskusji.

@Karolina

Każdy robi swoje i tyle montaż swoje spawacze swoje i tyle. Rozwoju brak zero inicjatywy ze strony góry , prosta zasada ma być tanio i szybko. Hala nie ma prawie kontaktu z biurem , najczęściej na hali jest Piotrek który lata za maszynami później czasem pojawia się Aśka i Bartek . Magazynu nie liczę bo to nie biuro. Robota nie jest zła , robisz swoje a jak nie ma z czego to ściemniacz , byle by godziny leciały. Kasa słaba ale tez się nie narobisz ja polecam

Andrzej

Nie jesteście jakoś specjalnie zadowoleni. Co brakuje do dobrej pracy?

@Andrzej

Nie ma nic żadnego socjalu ,nawet głupiego ubezpieczenia ,do tego małe zarobki ,dobra firma na zdobycie doświadczenia . Drożdżownia ma socjal mają wczasy mają dofinansowania dla dzieci i większe zarobki bo są premie .

Zostaw merytoryczną opinię o Pichon Industries - Wołczyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pichon Industries