Opinie o Pichon Industries w Wołczyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pichon Industries. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pichon Industries o rekrutacji.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pichon Industries w Wołczyn

inż S.

Cześć chłopaki. Jak tam w Pichon? Jakieś zmiany czy tylko zmiany typu: nowa rejestracja kolegi z Francji? Mam nadzieję, że znacząca zmiana atmosfery i zaopatrzenia magazynu oczywiście na korzy! Rozwój, rozwój, rozwój.......?.... napiszcie coś. Pozdrawiam ;) i wytrwałości

JACEK

Odradzam ta firme, obluda, klamsta i kretacta, oszykianie uczciych ludzi, tylko na tym zeruje francuski lasciciel, poza tym brak kompetencji kardy zarzadzajacej, szkoda czasu i nero. Pozdraiam :)

pm

Nie polecam ze wszak klamstwa i obłuda dyrektor (usunięte przez administratora) chodziłem po podwyżkę dwa miesiące i cały czas obiecanki aż w końcu gdy już nie miał co mi powiedzieć to wystawił mi jakieś dziwne nagany a chwilę po tym wypowiedzenie burak chętnie spotkał bym się z nim a w tedy trzymajcie mnie.....

pozdro

napiszcie konkretnie ile można zarobić i na jakie stanowiska teraz rekrutują

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pichon Industries? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

monter

sama prawda- pracowalem u was dziady yebane i nikomu nie polece

pas

Prosze o informacje o firmie Pichon w Wołczynie,jakie zarobki na stanowisku spawacz, ślusarz, czy dają umowe na czas nieokreślony,czy dają umowe i jak szybko, czy płacą ZUS, czy na czas wypłacają wynagrodzenie, Czy to prawda że płacą 2000 na rękę a może więcej, netto, jaka atmosfera. Pozdrawiam.

inz S.

Magazynier powiadasz. Latasz po całym magazynie i wspinasz się na regały jak małpka i przygotowujesz skrzynki dla montażystów. listy z częściami po francusku, może już po polsku? Zawsze czegoś brakowało. Nie pamiętam aby choć raz cała beczka wyjechał w całości po pierwszym podejściu. Musisz potem pamiętać co i gdzie brakuje. Domawiać i zmagać się z francuzami, którzy traktują Polskę i Polaków jak kraj kolonialny. Może i te dwa klocki dostaniesz, o umowie zapomnij.

WBK
@inz S.

Skąd takie zakłamanie i oszczerstwa? Czyżby firma konkurencyjna? Niech każdy sam przyjdzie i oceni.

pit

Czy możecie pomóc...Mam okazję przyjąć się jako magazynier czy warto..Na czym polega praca i czy jest możliwość popracować dłużej; umowa na stale w chodzi grę czy zarobek 2000 netto to prawda na umowie próbnej

yalooo

He. a ten pan mówił po polsku? Ten cwany [usunięte przez moderatora]? z dala od niego, bo szkoda czasu na niego marnować,kawał [usunięte przez moderatora] reszta [usunięte przez moderatora]

LIVEBOX

O co chodzi z tymi obietnicami? Ano o to, że obiecują wynagrodzenia, których nikt nie widział. Najpierw gadka jest, że dostanie się tyle i tyle, gdy przychodzi do umowy jest stawka dużo niższa i obiecują, że po okresie próbnym dostanie się wyższą. tyle, że mało kto wytrzymuje tam długo. ciekawe, czy ktoś w ogole ma umowę na czas nieokreślony, bo na hali na bank nie -może w biurze ktoś ma. Szkolenia też nie są normalne, zamiast zrobić jedno we Francji, to w rzeczywistości wysyłają kilka razy w roku, bo Polacy to tania siła robocza. W biurze nie wiem jak jest, ale pamietam, że zmieniały się tam dziewczyny często, tak jak na hali pracownicy.

rozczarowany z małopolski

Ta informacja którą przekażę może uchroni komuś tyłek i zaoszczędzi niepotrzebnej inwestycji czasu i nerwów. Współpracowaliśmy z tą firmą tylko i wyłącznie ze względu na dawny zespół sprzedażowy, który wykazywał się nie tylko umiejętnościami sprzedażowymi, kompetencjami jak i otwartością do Nas (handlowców) i klientów. Nie chcę podawać nazwisk i imion ponieważ tutaj nie ma to najmniejszego znaczenia. Wciąż widzimy z kolegami z różnych firm jak ta firma wciąż ogłasza nowy nabór pracowników co daje prosto do myślenia że jest coś nie tak. Jest przedstawiciel, rozpoczynamy temat i za chwilę już go nie ma i jest nowy który nie jest w temacie lub słabo przeszkolony. Tym samym tracimy wizerunek i zaufanie Naszych klientów. Osobiście obsługiwałem klienta który zamawiał u Nas w Firmie dość kosztowne maszyny w tym wóz PICHON do którego namówił go przedstawiciel z tej firmy. Klient dostał dofinansowanie i przyszedł czas na realizację, wszystko pięknie do momentu zamówienia ..... brak kontaktu z Firmą i tłumaczenia, że przedstawiciela nie ma, że ktoś dojedzie, fakt dojechał niestety chyba za krótko szkolony ..... klient kupił konkurencję. Nie chcę nikogo oczerniać, mówię jak jest. A o kierowniku tej firmy słyszałem że nie wytrzymał :) i teraz pracuje razem z wcześniejszym kierownikiem. Panie [usunięte przez moderatora] zapraszamy do Nas z nową ofertą.

Po spotkaniu

Miałem wątpliwą przyjemność poznać osoby zarządzające tą firmą w Polsce podczas spotkania rekrutacyjnego przy okazji naboru, który prowadzili na Regionalnego Przedstawiciela. Ów pan był polakiem jak sam powiedział mieszkającym przez większość swego życia we Francji. Po kilku minutach rozmowy przeuprzejmy jegomość patrzył gdzieś przed siebie i szukał czegoś na ścianie...Dalsza część spotkania była prowadzona przez jego podwładnego, odpowiedzialnego za sprzedaż w całej Polsce. Nie wdając się bardziej w szczegóły zapewniono mnie że w ciągu tygodnia skontaktują sie ze mną niezależnie od wyników rekrutacji....i cisza. Po ponad dwóch tygodniach. Nie ukrywam, że miałem okazję zapoznać się z niezbyt pochlebnymi opiniami o tej firmie. Wiele sobie nie obiecywałem po tym spotkaniu i niczym mnie nie zaskoczyli przemili panowie z Pichon. Podsumowując chciałem tylko podzielić się swoim odczuciem, że w tej firmie człowiek(pracownik) nie wiele znaczy. Mając doświadczenie już w kilku firmach można to łatwo wyczuć. Doświadczysz tego odczucia, kiedy spotkasz się z przedstawicielami tej firmy.

john deere

niestety to cała prawda ... brak poszanowania dla pracowników , dealerów i przede wszystkim rolników ... ktoś kiedyś kupi za 1 zł tego pichonia , a kadrę zarządzającą prześle do Maroko

dealer

Daj sobie spokój obiecują złote góry a dostajesz stek bzdur i kłamstw, ja przeszedłem już 4 przedstawicieli handlowych przez okres 2 lat także sam sobie odpowiedz na pytanie co do roszady pracowników, Dawny kierownik z Pichon teraz handluje konkurencyjnymi maszynami które mój szef wciągnął do oferty a Pichon zabronił sprzedawać. Z informacji jakie mam to ciężka praca, wykorzytanie maksymalnie pracownika i gdy jakiś problem to czarna magia, brak kontaktu a dyrekcja nie odbiera telefonów.... nie świeć twarzą za tą firmę !!!!

Witam, proszę o informację na temat pracy w firmie PICHON, ponieważ rozważam zatrudnienie się tam. Dziękuję z góry za wszysktkie informacje.

Monter

Jako monter lub serwisant

tttt

wszystko prawda jak wyzej nie polecam. harowka, poganianie a kasa marna

inż. S.

Potwierdzam. Moim zdaniem, strata czasu i nerwów.

Kristoff z Białegostoku

Monter - 2011-10-01 09:20:06 Wysyła ludzi do Francji na "szkolenia", a tam zwykła orka. Nie płaci delegacji a jak się kończy okres próbny- zostajesz zwolniony. Francuzi nie chcą robić bo mało płaci to bierze ludzi z Polski, którym się obiecuje rzetelną płace. Wielkie BZDURY. Banda [usunięte przez moderatora] i tyle. Odradzam!!!A na jakim stanowisku miałeś tam pracować ???

Monter

Zostaw merytoryczną opinię o Pichon Industries - Wołczyn