Silcare Sp. z o. o. sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Silcare Sp. z o. o. sp. k.

Kamila

Popieram prawda. Mialam podobna sytuacje.

Ulig

Może braki fachowców na rynku pracy spowodują, że firmy zaczną podnosić zarobki, mam taka nadzieję.!

Norbi

Może Silcare Sp. z o. o. sp. k. nie jest idealna firmą ale czy takie w ogóle są? Zawsze będzie coś co ludzi wkurza.

Weronika

@Bańka a Ty jesteś zadowolona z pracy w Silcare? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracą? Czemu bronisz firmy? Uważasz inaczej niż pozostali pracownicy? Każda opinia, która jest uzasadniona jest ważna, dlatego warto, żebyś i Ty taką wypowiedział.

Sprzedawca

po wielu latach b.dobrej pracy szefowa nie raczyła nawet zadzwonić i podziękować za zaangażowanie - taki szacunek karmą powraca

do szefowej - co to jest szacunek do współpracowników ,którzy nabijają twoją kabzę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bańka

Narzekać wiele osób potrafi, gorzej z rzetelną pracą. Oczernianie innych kolegów to jest bardzo nieuczciwe, ciężko jest pracować z osobami które być może nie lubią wykazywać się pracą jedynie kłócą ze sobą pozostałych kolegów. Jeśli jest tak źle można odejść z firmy.

Weronika

@Dorota co masz na myśli pisząc, ze kobieta zrobi karierę w Silcare? @Kasydy czyli polecasz firmę dla osób szukających pracy? A powiesz jak wygląda kwestia premii czy socjalu? Na jaką umowę są pracownicy zatrudniani? Myślę, że to ciekawe kwestie dla osób zainteresowanych pracą.

Kasydy
@Weronika

Ja jak najbardziej polecam pracę w Silcare. Pracuję od poniedziałku do piątku na dwie zmiany. Sobota rzadko ale się zdarza ale trzeba się liczyć że będzie. Niektóre działy pracują tylko na 1zmiane. Mam normalną umowę o pracę. Jeżeli ktoś dobrze pracuje to może liczyć na wyższe wynagrodzenie. O biurach się nie wypowiadam ale widziałam że kiedyś mieli gorsze warunki a teraz wszystko się remontuje. Widać że firma się rozwija dla pracowników jest też social, koleżanka została pracownikiem miesiąca i też dostała jakiś bon, w zeszłym roku były na święta paczki. Teraz są tańsze bilety do kina, na żużel, na basen i jeszcze inne. Także jak patrzę to myślę że warto się zatrudnić.

Dorota
@Weronika

Karierę ? Każdy z nas wie kto tam pracował i pracuje jak kobiety robią tam karierę i to w szybkim czasie - nie ciężko się chyba domyśleć. Pozdrawiam.Faceci czują się tam jak ryby w wodzie :):):):):)

Kasydy
@Dorota

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, ja u siebie na dziale nie zauważyłam żeby ktoś zrobił karierę w inny sposób niż przez ciężką pracę a to co piszesz myślę że może sporo osób obrazić.

Weronika

@Bomba jest sporo ofert pracy na stronie firmy Silcare: http://praca.web.silcare.com/oferta1. @Roksana to może Ty opowiedz szczegółowo jak wygląda praca w tej firmie? Każdego zainteresowanego na pewno to zainteresuje.

Roksana

Dlaczego o tej firmie są tylko dobre opinie skoro każdy kto tam pracuje i pracował wie jakie są realia. Wypłaty marne, luz w pracy no i oczywiście romanse. Dlaczego na tej stronie nie ma prawdy.

Weronika

@Baśka potrzebują cały arsenał nowych pracowników. Na stronie firmy Silcare w zakładce kariera są wypisane wszystkie stanowiska: http://praca.web.silcare.com/oferta1. Na które z nich zdecydujesz się aplikować?

Baśka

Silcare nie potrzebuje zupełnie nowych pracowników?

Sandra

Widziałam aktualną ofertę pracy w sprzedaży z językiem rosyjskim. Czy to jest jeszcze aktualne? Może ktoś słyszał jakie wymagania poza językiem stawia firma przed kandydatem? Jak się tu pracuje? Czy poza pensją podstawową są jakieś dodatki typu socjalnego?

mm

Aplikowałam na produkcję i chciałabym wiedzieć czy to jest na dwie zmiany czy na trzy bo w ogłoszeniu nie napisali. W jakich godzinach praca i czy na początek dają najniższą czy troszkę więcej? Wiadomo, że wszystkiego się dowiem jeśli zadzwonią, ale może ktoś już coś by podpowiedział? ☺

Eliza

Czym zajmuje się pracownik biurowy obsługi drukarni oprocz druku? Praca III-zmianowa, to znaczy jakie są godziny pracy. Może ktoś wie?

Nadren

Dla mnie Silcare jest spoko firmą. Rozumiem, że niektórzy nie są zadowoleni z pracy to może lepiej zmienić firmę i nie tracić czasu na pisanie opinii negatywnych.

Baniuszkowe B.

Mankamenty powiadasz... A czy osoba która "dostała się" i pracuje w danej firmie może być obiektywna!? :))) ... obiektywizm jest wynikiem pewnej sumy doświadczeń a nie jak dobrze czy źle traktują nas w jednej firmie.

Baniuszkowe B.

Baniuszka

Silcare może mieć również jakieś mankamenty ale zgadzam się z opinią, że człowiek nie będąc przyjętym do firmy, do której chciał się dostać nie jest obiektywny. Firma trzyma pewne standardy i nie jest łatwo ale jak już sie pracuje to można być zadowolonym.

zainteresowany

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca w dziale finansowym księgowość, kadry i płace, administracja?

Julita

do Berek. Ocenia ją z punktu widzenia po pierwsze PROCESU REKRUTACJI. Powtarzalności ofert i częstotliwości ukazywania się ich. Tego co usłyszała i zobaczyła będąc po raz pierwszy w firmie. Po drugie wrażenia,wniosków odniesionych w trakcie i po rozmowie kwalifikacyjnej. Czy Właściciele/ reprezentanci szukają wyrobnika czy partnera w biznesie - zwłaszcza na stanowiskach wymagających intelektualnego wysiłku. Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zadawane są zasadne pytania czy z szablonu pani Jadzi kadrowej sprzed 20 lat.

Zostaw merytoryczną opinię o Silcare Sp. z o. o. sp. k. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silcare Sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Silcare Sp. z o. o. sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silcare Sp. z o. o. sp. k.