Opinie o TELWOLT - BETON Sp. z o. o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TELWOLT - BETON Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TELWOLT - BETON Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELWOLT - BETON Sp. z o. o. w Sandomierz

Polak

Witam najgorsza firma Telwolt jak by nie było tam tylko same problemy, jakie no to mówię : wiadomo pieniędzy, umowę o pracę nie dają tylko umowa o dzieło hm. A jak chcecie dobrze zarobić no lekko nie ma . A i nigdy nie polepsza i nie poprawia he dowiedziałem że dostali podwyżkę tylko mają na umowę na stałe a resztę nie dostaną jeszcze którzy pracuje od kilka lat bez umów i same alkoholi

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy. Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca, szkoda, że pracownicy tak rzadko piszą

rico5

szukam pracy od jakiegoś czasu i chciałbym się dowiedzieć czegoś o tej firmie, jaka kasa na początek, ile godz pracy, kiedy wypłaty, jak z ubezpieczeniem, przerwy na obiad itp. Proszę o rzetelne opinie.

kim

A czy ta firma ma coś wspólnego ze starym telwoltem należacym do WOL ?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy TELWOLT - BETON Sp. z o. o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Piotrek

Ta jasne jest ok to czemu kasy nie ma na czas robiłem tam i mam kolegów co tam jeszcze robią ale juz mówia że szukają czegos innego już nawet ploty chodzą ponoć po zakładzie o upadłości tej firmy

seba

Koś się podszywa pod moja opinię, jest dobrze jak pisałem wcześniej. Wszelkie inne opinie to bzdura. Pracuję tu już długo i nie mogę narzekać. Aby tylko wszędzie było tak jak tu. Jest praca, są pieniądze a ile zarobię zależy od mojego akordu.

Jednak lipa myliłem sie

Życzliwy

Lipa nie polecam , kasy nie płaca na czas a jak juz to w 3 ratach... pozatym bałagan w papierach i kierownictwo do niczego... Najlepiej jak byście pracowali dzien i noc za darmo ... Omijać szerokim łukiem !

Henryk

Dają rade. Można polecić.

Wszystko ok. Jest praca, są pieniądze na czas. Słyszałem, że potrzebują więcej ludzi do pracy.

xaz

POLECAM. Jak komuś chce się pracować to dobrze zarobi jak na nasze lokalne warunki.

szukający pracy
@xaz

czy są przejęcia do pracy ?

seba

Jest ok. POLECAM. Wszystko na bieżąco. Jest wielu pracowników z dużym stażem w tym zakładzie i jakoś dają radę, są zadowoleni i nie odchodzą, a jak się komuś nie chce pracować to i koledzy go nie zmobilizują ani sytuacja rodzinna. Ciekawa praca i niezła jak na naszą okolicę zarobki.

janek

jest ok, polecam

Piotrek

Dla mnie ok, mogłoby być lepiej ale coz. Jak na takie miasto to nie można narzekać, ktoś tu dobrze napisał - dobrze, że jest praca a jak ktoś gdzieś indziej pracował i ma jakies rozsadne doswiadczenie to wie nie ma co miodu w ... szukac czasami, przynajmniej stawki za prace są normalne.

A ja jestem zadowolony, cieszę się że mam pracę i pieniądze. Jak się chce pracować to i zarobić można. Ci którzy tylko narzekają i oczekują nie wiadomo czego to nigdy nie będą z żadnej pracy zadowoleni. Pracę trzeba uszanować, jaka by nie była. Pracowałem w kilku innych miejscach, w tym też w betoniarni i naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć.

michałek

no nie ma pieniędzy na wypłaty, bo trzeba przecież michałkowi wybudować domek

bolo

Mają pieniądze ale na uciechy dla prezesa roberta, wódeczka, wódeczka i mercedesik. No i oczywiście na łapówki, nawet się z tym nie kryją. sprzedaje beton na lewo, a skarbówka ich się nie czepia. ciekawe czy zus wie że wypłaty są na lewo?

byly pracownik

troche lipa robiłem tam i problemy z kasą trzeba czekać nawet do 1 miesiąca żeby wypłacili . nigdy niby nie mają pieniedzy ... NIE POLECAM !

Kamilo44

Witam moja opinia na temat tej firmy jest taka że pracodawcy już od dłuższego czasu chyba siadło na głowę od zeszłego roku gdy tam pracowałem to już było obniżanie stawek pracownikom ale w tym roku to co słyszałem od tych pracowników co tam pracują nawet nagrali na dyktafon to co kierownik Michał.... mówił że od czerwca wprowadza takie coś ze pracownik z danej pracy będzie oceniany ile zarobił danego dnia stawka jest od 7zł do 11zł.Więc jeśli chcecie być oceniani ze swojej pracy i pracować za 7zł to zapraszam do TELWOLT - BETON Sp. z o. o. a i chciałem dodać jeszcze ze wypłaty nie są w terminie tylko mają mały poślizg około 2 miesięcy

?

lipa

Zostaw merytoryczną opinię o TELWOLT - BETON Sp. z o. o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w TELWOLT - BETON Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TELWOLT - BETON Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELWOLT - BETON Sp. z o. o.?

TELWOLT - BETON Sp. z o. o.
3.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Trześniowska 7
    27-600 Sandomierz

TELWOLT - BETON Sp. z o. o.