Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRANSDŹWIG Konieczny Leszek

Tarnobrzeg

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRANSDŹWIG Konieczny Leszek

Mick

Masakraaaaa! Unikajcie jak ognia!!!!!!!!!! Myślałem, że to zły sen, niestety nie mogłem się obudzić. Prawo pracy i kodeks ten pan ma w samej d...e! Zapłaci tyle i ile chce i kiedy będzie uważał. Jak pan będzie łaskawy to może na koniec nie zakuje w dyby i nie ubiczuje.

ej
@Mick 31.08.2016 16:08

potwierdzam,

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRANSDŹWIG Konieczny Leszek - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRANSDŹWIG Konieczny Leszek