Opinie o Beton-Bud Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Beton-Bud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Beton-Bud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beton-Bud Sp. z o.o. w Gorzyce

Polak

Ja tam nie narzekam na Marcina to co nam każe robić to robimy. Tylko mnie jedno wkurza roboty jest od cholery i pilne są zamówienie a na beton mamy czekać bo ważniejsze są dla tych kierowcy jedzą gruszką. Tu trochę źle organizują . Widać co tam się dzieje ale kierowniczy unikają między godzinami a akordzie

LOKALNY mgr
@Polak

Takiego kierownika jakim jest (usunięte przez administratora)tylko dla niego SZACUNEK Co niektórzy mają mgr a zero pojęcia taki jak R L ten człowiek to (usunięte przez administratora)zero pojęcia o pracy i produkcji w prefabrykatach beton MORZE PREZES OWKONCU OBUDZI SIE DO ZYCIA GO ROZLICZY I ZOBACZY JAKIE KOLOSALNE STRATY TEN OSZOLOM PRZYNOSI FIRMIE !!!!!

pracownik Nowy wpis
@LOKALNY mgr

Pan R L. jest najbardziej szkodliwą osoba na firmie. Dzięki niemu odszedł w tamtym roku kierownik od betonu . Nowi kierownicy na betonie są już na granicy wytrzymałości. chłopak który jest pod "kierownikiem" Radosławem już raz rzucał robotą ."kierownik" Radosław potrafił nawet wku... nową księgową - poprzednia po wielu latach również odeszła.Ogólnie człowiek bardzo nie lubiany, który z nikim na firmie nie potrafi współpracować. największemu wrogowi nie życzę współpracy z tym panem. dziwne tylko ,że prezes Marcin tyle lat toleruje człowieka który psuje dobrą markę Jego firmy.

Menago pracoholik

Ogólnie to brak osoby dowodzącej,Radosław L zahipnotyzował prezesa swoją głupotą,kolesiostwo Mgr -ów po AW-fie i innych formacjach roznosi przedsiębiorstwo.Sam właściciel niewiele wie co się dzieje! No Ale takiemu przedsiębiorcy mają się zera zgadzać na online banking...W końcu prezes.Lecz takimi ludżmi którymi się otoczył to do zer powinien się przyzwyczajac.Prefabrykaty betonowe wybrakowane,ludzie zaszczuci mobbingiem na placu chaos idż tam idż tu.Odbierane dniówki za wydmuchanie promili u Marcina I. Okradanie na urlopach zaniżanie godzin przepracowanych.Panowie z biura czyli MAGISTRY znalezli sobie żródło dodatkowego dochodu na ludziach ciężko pracujących.Rotacja ogromna.Wszystko uzależnione od humorów i kaprysu przełożonych MAGISTRÓW.Sam własciciel Marcin W niewiele wie lub w najgorszym wypadku zgadza się na takie klimaty, słucha tych swoich kolesi jak żaba grzmotu!Patrzy na to wszystko jak to nieudolnie idzie w złym kierunku,nic nie robiąc ale jak to mówią rybka psuje się od głowy.W pysk mu plują a On myśli że deszcz pada! Porażka przedsiębiorstwo.Nie polecam!

Krzysztof
@Menago pracoholik

Prowokacja którą trzeba zdementować,jak już ktoś chce przekazać jakąś cenną opinię która mu leży na schorzałym organie to dobrze by było aby miał odwagę podpisać się pod kocopołami które zamieścił osobiście lub korzystał z możliwości rozmów face to face.Autorze wpisu operując takim językiem zapewne chciałeś rzucić ,,cień,, na moją osobę i zdyskredytować w oczach szefostwa jak i również kolegów z pracy.Po przeczytaniu powyższych wypocin poczułem niesmak na zaistniałą sytuację a cała ta historia to daleko idące spekulacje.Przy kolejnych próbach oczerniania mnie spróbuj użyć ALT GR lub ALT i X lub korzystaj z uproszczonej T 9 a ujrzysz literę używaną w języku polskim.Nie pozdrawiam.Głupoholiku.

Radek pracownik
@Menago pracoholik

Tak to są prawdziwe słowa i popieram te słowa i ten wpis Menago ja też tam pracowałem i byłem okradany co miesiąc zapodziały kierownik Radek L okradał mnie i też ludzi powiedziałem prezesowi a on miał to w folię jak dzielili się obaj za skradzione pieniądze TO W BIURZE BETON BUDZIE JEST ZE NORMALNE ZE OSZOLOM POPIRA OSZOLOMA ALE CUZ JUZ NIEDUGO BENDO SZALEC W BETON DZIADOSTWIE BENDZIE KONKURENCJA I WNUK OBUDZI SIE DO ZYCIA ABY NIE BYLO ZA PUZNO I WYKOPIĘ RADZIA L PO (usunięte przez administratora) POWODZENIA PRACUJACYM TAM

@Menago pracoholik

Dziwi kogoś, że za wydmuchane promile lub stan po spożyciu alkoholu jest zabierana dniówka?? Który pracodawca tak może pozwolić?

@Pracodawca

Pij za swoje nie zamoje

Hexe
@Radek pracownik

XXI wiek a Ty piszesz jakbys dopiero alfabet poznawał, i to chiński :O

KACPER Nowy wpis
@Pracodawca

DZIWI KOGOŚ JAK (usunięte przez administratora) PREZES (usunięte przez administratora)PRACOWNIKÓW WSPULNIK Z SWOIM LIEROWNIKIEM RADKIEM L CZY TA SPRAWĄ POWINNO SIĘ ZAJĄĆ C.B.S. PREZES TEJ FIRMY JUŻ MA KARTOTEKĘ ŚLEDZTWA PRZESIEDZIAL W ZK WPLACIL KAUCJE TO JEST JUŻ (usunięte przez administratora) W BETON BUD

Dziewczyny jaki styl panuje w Beton-Bud Sp. z o.o.?

Zolza

Dance folk

Maja Nowy wpis
@Zolza

Hej @Zolza:) A tak na poważnie? Orientujesz się może jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? (trendy, rozwój, atmosfera). Szukam informacji z pierwszej ręki od kogoś, kto był lub jest w Beton-Budzie zatrudniony:)

Honorata

Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w Beton-Bud. Trochę brakuje mi świeżych opinii. Czy zatrudniają osoby bez doświadczenia?

Sando
@Honorata

Zależy przy jakim stanowisku ?

Maja Nowy wpis
@Sando

Cześć! Dalej korzystasz z forum? Weźmy za przykład stanowisko Pracownika Budowlanego. Jeżeli możesz powiedz mi też czy jako kobieta mam szansę na pracę w Beton-Bud i na jakim stanowisku.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Beton-Bud Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Beton-Bud Sp. z o.o.?

Pompiarz

Wypłata zależy który koleszka ją wypłaca.(usunięte przez administratora)pracowników z urlopów,godzin,godności.masz umowę o pracę więc podstawa 1928 zł powinna wpłynąć na konto lecz to (usunięte przez administratora) robi tak :Dzisiaj pada jutro też i tym sposobem masz 96 godzin na kontraktowe 160 x stawka opłakana 16 zł = wypłata (usunięte przez administratora) !!! Ostatnie miejsce na ziemi gdzie zegar PRL -u się zatrzymał.Omijać szerokim łukiem.Dno nie firma!!! O betonie i prefabrykatach nie wspomnę!

Maja
@Pompiarz

Czy dobrze zrozumiałam, że wypłacano Ci mniejsze stawki niż w umowie? Powiedz proszę na jakim stanowisku byłeś zatrudniony w Beton-Budzie i kiedy dokładnie. Czy ktoś próbował zgłaszać problem do odpowiednich organów?

Maja

Hej! Czy w Beton-Budzie można liczyć na stabilność zatrudnienia na stanowisku Pracownika Budowlanego? Szukają teraz pracowników: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-budowlany,praca.gov.pl2e475e13a1ff25d62a550157385a9fa8,gorzyce, chciałabym dowiedzieć się o rotacji w zespole? Ktoś coś wie?

Artur

Nie rozumiem pewnych osób, po co tak narzekać przecież można zmienić firmę jeśli czujesz się na siłach. Mamy dobrego pracodawcę pod warunkiem , że jest się dobrym pracownikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Beton-Bud Sp. z o.o. - Gorzyce

Beton-Bud Sp. z o.o.