USŁUGI TRANSPORTOWE KRAJ I ZAGRANICA GRZEGORZ GRONO

Opinie o USŁUGI TRANSPORTOWE KRAJ I ZAGRANICA GRZEGORZ GRONO

Opiniodawca

Właściciel to jakaś pomyłka, jak ktoś chce kopie umowy zobaczyć to zapraszam na priv

Opiniodawca
@Opiniodawca 17.08.2017 12:11

a nie, przepraszam inne nazwisko, te same usługi, pomyliłem się i cofam zdanie że to pomyłka bo tego Pana nie znam :) przepraszam za zamotanie

XYZ

Na córkę ma firmę

GGSUMIENIE

To stary oszust ! Nie dawajcie mu zaliczek , a i tak kiedys was oszuka , zazwyczaj robi to pod koniec wspolpracy

daniel

Ta firma to jedna wielka pomylka.Ten czlowiek oszukuje nie placi za prace wiem bo sam sie o tym przekonalem. Niech nikt sie nie łudzi ze bedzie dobrze.bylem pracownikiem przez miesiac u niego i nic nie dostalem ani grosza.dobrze ze szybko sie zorientowalem i odszedlem ,Wiem ze jakis pracownik sie z nim sadzi.

Zostaw opinię o USŁUGI TRANSPORTOWE KRAJ I ZAGRANICA GRZEGORZ GRONO - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI TRANSPORTOWE KRAJ I ZAGRANICA GRZEGORZ GRONO