CASTEL FRERES SP. Z O.O.

Opinie o CASTEL FRERES SP. Z O.O.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@Marcin Bednarczyk - udało Ci się uzyskać informacje o nowych ofertach pracy w CASTEL FRERES? Mógłbyś też podzielić się z innymi użytkownikami informacjami jakie posiadasz o danym pracodawcy. Będzie to przydatna lektura dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy.

Karo
@Edyta 04.08.2017, 19:29

Pani Edyto proszę wpisać w Google nazwę firmy oraz nazwisko Pana Marcina. Myślę, że ten pan posiada wiele informacji na temat pracodawcy ;) Nie ma to jak sobie samemu przybić piątkę :D

Marcin Bednarczyk

Bardzo szkoda, że nie ma ofert pracy. Słyszałem, że swietni menadżerowie pracują

gino
użytkownik zarejestrowany

hej panowie. Widzę że ostatnio dyskusja jest tu dwuosobowa i jednotematyczna. A może coś wiecie o przyjęciach do Castel Freres ? Szukałem w necie i nie mogę spotkać

TT

Nikogo nie obrażałem,stwierdziłem fakty! Poza tym,po to jest ten portal,aby wyrażać swoje opinie na temat pracodawców,więc tą etykę schowaj sobie do kieszeni.W firmie panuje kolesiostwo i układy,w związku z tym,kto zarobi ten zarobi! Myślę że, standardy wyznaczone w tej firmie są bardzo niskie i porządny audyt ze strony Francuzów mógłby rozwiązać wiele problemów.

TT

Widze,ze prawda jest tak niewygodna dla tej firmy,ze az usuneli moj komentarz!

tyk

szemrana firma

mike

Ta firma to mówiąc kolokwialnie "dno i wodorosty"!

PH

A może kolega podać jakieś fakty. Wybieram się na rozmowę i będę się starał o stanowisko PH. Może tu jakieś szczegóły? Tylko, bardzo proszę bez ogólników. Dziękuję

Zapracowana

Ludzie, wogole nie zawracajcie sobie glowy- praca w tej firmie.Praca od switu do switu za marne pieniadze. Zakres obowiazkow nie do przerobienia. (usunięte przez administratora).Stracilem tam tylko czas i nerwy. Zdecydowanie nie polecam !!!

Zostaw opinię o CASTEL FRERES SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CASTEL FRERES SP. Z O.O.