Opinie o Scotwork Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Scotwork Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Scotwork Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scotwork Polska w Warszawa

Kacper Nowy wpis

Co z umowami? Zastanawia mnie na jakiej pracujecie ?

Hifi Nowy wpis

Scotwork już ma nowego właściciela z aprobatą centrali. Poprzednia Pani właściciel straciła jakiekolwiek prawo do nazw i materiałów należących do Scotwork.

Tymon Nowy wpis

Firma normalnie funkcjonuje? Jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Iwo Nowy wpis

Niestety osoby będące poza firmą nie będą nigdy obiektywne!!!

Wszystkie negatywne opinie niestety muszę potwierdzić. Znam Scotwork bardzo dobrze , od podszewki wręcz i jako pracodawca jest fatalny. (usunięte przez administratora). Produkt jest świetny, ale to by było na tyle jeśli chodzi o plusy. Odradzam całkowicie i nie przemawia przeze mnie żadna zawiść, złość czy zazdrość. Obiektywna ocena oparta na faktach. Ryba psuje się od głowy, niestety.

Wojtek

Świetna, bardzo profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna. Dwoje rekruterów. Piękne biuro, od wielu lat tam się znajdują, więc stabilnie. Byłem bardzo ciekawy, po tym co tu przeczytałem jak to będzie wyglądać - wiem jak dużo Scotwork sobie życzy za swoje usługi. Więc, jak zwykle ktoś kto tu pisał chciał się za coś zemścić. Mają bardzo ciekawe portoflio, jako globalna korporacja, a teraz negocjacje są ważne, coraz bardziej. Mój szef niestety na ten temat nie wie za dużo, więc ludzie mu uciekają. Chciałem to napisać, mimo to, że nie wiem czy będę tam pracował, ale wkurzające jest psucie komuś opinii i hejtowanie tylko dlatego, że współpraca się nie ułożyła.

kama

może nie poszukuja nikogo lub poszukiwali ale znalezli ludzi na wszystkie stanowiska i nikogo nie poszukuja obecnie

Rob

Bzdury. Wszyscy wiedzą, że w takich portalach konkurencja czy wyrzucony pracownik, czy ktoś kto ma jakiś interes żeby popsuć opinię może tu napisać cokolwiek. Przecież nie trzeba się tu nawet zalogować prawdziwymi danymi. Nie pracowałem u nich, ale jeśli będzie możliwośc, to zamierzam, korpo mnie już męczy. Teraz rekrutują na menadżera projektów negocjacyjnych, wygląda dobrze. Przeczytałem co tu piszecie, bo wysłałem cvkę. Nie klei się to w ogóle. Byłem na ich szkoleniu w zeszkłym roku. Najlepsze negocjacje jakie miałem w życiu. Prowadził Paweł i Justyna. Bardzo w porządku. Od nas z firmy było już kilkadziesiąt osób- wszyscy zadowoleni też z innymi trenerami. Bardzo drogie są te szkolenia i robią ich bardzo dużo.

qwert

Umowy śmieciowe mieszane z umowami o pracę na czas określony (na minimalną krajową), (usunięte przez administratora) brak szacunku do pracowników. Nie polecam nikomu.

YYYZZZ

"ani mi ona brat, ani swat' kto tak pisze? co za język??!! wiadomo czyj to wpis. A według Pani ciaza to przestępstwo i obraza majestatu??!! dla niektorych to wyczekiwane szczeście!!! i na pewno bylo przekazanie obowiazków. Ciekawe jaka dziewczyna o nicku "Współpracownik" pracuje teraz w korporacji i tęskno jej do tej firmy? Ja też już dziękuję, urywam się i radzę omijać. papa

XXX

Oj Marek, Marek....

wpółpracownik

Ani mi ona brat ani swat, ale współpracowałam ze Scotwork prawie rok i nie sądzę, żebyście wy rzeczywiście tam pracowali. Moje pieniądze zawsze miałam wcześniej na koncie. Dużo się nauczyłam, chociaż pani J.jest bardzo wymagająca. Teraz pracuję w korporacji i mogę sobie porównać, jak trudno jest w małej firmie. Jedna dziewcczyna zaszła w ciąże, a była bardzo ważna i nawet nie przekazała obowiązków, tylko sobie poszła na zwolnienie na drugi dzień.Zapytam Macka,który też zna Scotwork, ciekawe co powie

@wpółpracownik

Jak tak dobrze to ciekawe dlaczego już dla nich nie pracujesz, zawsze możesz napisać, że znalazłaś coś lepszego?

Zostaw merytoryczną opinię o Scotwork Polska - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scotwork Polska?

Kandydaci do pracy w Scotwork Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scotwork Polska
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Hoża 66/68
    00-682 Warszawa