BKKW

Wrocław

Opinie o BKKW

korwin

Stara firma nie rdzewieje można powiedzieć. Problemy na jakie natrafiła firma na pewno będą wielkokrotnie wałkowane przez pracowników czy osoby, które straciły na tych decyzjach.

mariam

no no, minął już rok od tego jak ktoś po raz ostatni się tu wypowiedział? no jak jest teraz? udało się BKKW zamknąć sprawę na czysto? wszystko po załtatwiać i porozliczać się? bo w sumie to ciekawe, bo wiele firm sie rozwiązuje a dyrektorzy "uciekają" i nic ich nie odbchodzi, mam nadzieję że w tym przypadku było inaczej

walo

BKKW udało rozliczyć się z pracownikami czy czekają oni ciągle na swoje pieniądze? jak Wasza sytuacja?

marcin

Wystarczy wpisać BKKW w tą wyszukiwarkę numerów krs, okazało się, że firma jest w upadłości likwidacyjnej, niestety.

kimonek

Ciężko stwierdzić co się dzieje w firmie nie będąc jej pracownikiem. I jak taki praktykant ma wiedzieć jakie warunki można zastać w bkkw.

Jacyl

Czy macie jakieś aktualne informacje o bkkw? Na moje oko firma już padła, ale nie mam 100% przekonania.

nick - 2012-04-30 17:41:20 Nie wiem co Cie tak śmieszy? 30 osób jest bez pracy.... łuhaha bardzo śmieszne...Chodziło mu oto, że firma upadła, a nie to, że zwolnili ludzi. Zresztą prędzej czy później coś by zamknęło firmę. Przecież jakby tam wpadło GIODO to by dowalili milionowe kary- za sam fakt przetwarzania danych. Niektóre komputery miały pełny dostęp do internetu pomimo tego, że BKKW gromadziła tam dane np, dłużników.

były pracownik

z kilku dziesięciu osób zostało tylko kilka. A firma ma problemy z kasa.

zaciekawiony.

w jakim sensie 90 procent pracowników?

byly pracownik

nie warto twojego zachodu firma jest w tragicznej sytuacji 90% pracownikow.

zaciekawiony.

znalazłem stare ogłoszenie na jooble z aktualizacją 9 kwietnia i szczerze mówiąc zastanawiam się czy wysłać tam cv bo komentarze ktore widze ostudziły moj zapał ;/ czy ktos sie orientuje jak jest w twej firmie obecnie? bo komentarze które widze z tego roku nie sa pozytywne,cieakawe czy slysznie.jaka jest np.stawka za godzinę,prowizja od umowy?

milka

ta firma to totalne dno. nie wiem jak niektorzy tam wytrzymuja tyle czasu. chore jest dla mnie przede wszystkim to ze pozbywaja sie dobrych pracownikow. ciagle rekrutacje tez daja do myslenia, z ta firma nie mozna wiazac pzyszlosci. dziwie sie ze jest tam tyle zdolnych osob ktore pracuja za te marne 8zl/h. NIE WARTO SIE TAM POJAWIAC!!

...

dojazd jest tragiczny...od maja czy też jana pawła jedzie się około 40 minut...miałam iść tam na rozmowę rekrutacyjną,bo zawsze patrzę subiektywnie na takie komentarze i zawsze wolę sama się przekonać co i jak ale przejechanie przez wszystkie góry i lasy rozłożyło mnie na łopatki ...dodatkowo trzeba przejść podobno 600 m przez kompletne za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie,bo tam akurat żaden tramwaj już nie dojeżdża.w połowie drogi stwierdziłam,że nie warto się telepać taki kawal nawet dla 10 zł na godzinę(bo tak rzekomo podaje strona) i zawróciłam.już lepiej iść do jakiegoś innego call center w centrum,które pewno ma takie same stawki na h,ale sto razy lepszą lokalizację.

Po prostu

Opis na stronie firmy nie kłamał, wcześniej firma mieściła się w centrum, dopiero we wrześniu ubiegłego roku została przeniesiona. Po prostu ktoś nie uaktualnił strony (na której z resztą obecny adres firmy się znajduje). Poza tym jak ktoś wybiera się tam na rozmowę, to chyba sprawdza, gdzie się firma mieści i na pierwszy rzut oka widać, że Starogajowa to nie centrum?

rozczarowana

ja chyba tez sie zwolnie,bo tez mam dosc gnicia w tej [usunięte przez moderatora].nawet nie da się oddychać normalnie,bo caly czas jakby [usunięte przez moderatora]..atmosfera beznadziejna,wieczne naciski na robienie okreslonej ilości umów i frustracje,ktore nie wplywaja dobrze na prace i na myśl,że trzeba siedzieć 8h ma się ochotę natychmiast [usunięte przez moderatora]z powrotem do domu.[usunięte przez moderatora] jedynie siedzi z nogami w powietrzu i zamiast zająć się czymś produktywnym przewija grafik ustawionych godzin po 20 razy.jedyny plus pracy to super konsultanci,z ktorymi zawsze mozna pogadać na fajeczce oraz[usunięte przez moderatora],która wzbudza o wiele wiecej zaufania i która jest po prostu miła i bardziej życzliwa niż[usunięto przez moderatora]

harasim

pracuje tu pare dni, ale naprawde ta firma to porazka. stare komputery i skloceni ludzie.

nieważny nick,częściowo ważna treść

Kochanie,jak znajdziesz już jakiś nowych pracowników,którzy dla fioletowej smyczy zgodzą się pracować w różowej piwnicy to daj znac ;) oczywiscie na naszym ulubionym forum.i oczywiscie gorące pozdrowienia i całuski z cywilizowanej części wroclawia ;)

Franek

aa warto tez dodać, ze nikt z kierownika, koordynatora nie wiedział, że jestem za coś obciążany. No chyba, że zostało to przekazane na forum co by znowu, w złym świetle przedstawiło firmę.

danka

byłam na rozmowie... przyjeli mnie w kuchni :) a praca w podziemiach. a sama firma miesci sie w domku jednorodzinnym. smieszne :) podziekowalam od reki.

!@#$%

to prawda! koledze zabrali czesc wyplaty i nie chca wyplacic. Ja tez sie niedlugo zwalniam bo mam dosc!

madzia

dzisiaj zwolnil sie moj kolega i powiem szczerze sama zaczelam sie bac o prace. skoro zwalniaja najlepszych ludzi to naprawde sama sie boja i juz szukam czegos innego. a nowa kierownik- Paulina nie potrafi sobie z niczym poradzic jedynie umie faktycznie tylko sie usmiechac. ja tez sie zwalniam z nowym rokiem i NIE POLECAM! Firma krzak.

sprzed@z

niestety firma nie potrafi zwalniac ludzi. atmosfera byla bardzo fajna jak zaczynalem prace, ale niestety call center strasznie podupadlo. ludzie dowiedzieli sie ze sa zwalniani z dnia na dzien pomimo dobrych wynikow. ( usunięte przez administratora )tylko sie usmiecha. NIE POLECAM!

ogólnie ? totalne dno , przeszłam pozytywnie proces rekrutacji , zrobiłam potrzebne do zawarcia umowy badania , podpisalam umowe i co ? po dwóch dniach potrzymałam wypowiedzenie ? ! smiech na sali a powód? lepiej nei wiedziec taka usłyszałam odpowiedz ... załosne a najsmieszniejsze jest to ,że nawet dobrze nie zaczelam pracowac nawet mnie nie sprawdzili czy sie nadaje itd ... czy to nie smieszne ? odradzam szkoda nerwów poza tym nawet automatu z kawą nie mają !!!\":D

ktos

nie zrozumialeś anonimie, ja tam nie pracowałem, ale windykacja (jak napisałem) to mały światek i się wszyscy znają.słodkie to że się tam uważacie za eltę windykacji...takie rozczulające :) pozdrawiam

zrozpaczona - 2010-09-14 06:57:54 jak traktują dłużników idzie wykorkowac pomóżcie tylko chcę płacic mniejsze raty To prawda, jeszcze niecały rok temu ci, którzy dzwonili, często odpuszczali i łatwo mozna było się wykpić. Teraz jest twarde ściaganie, pewnie pościągali najlepszych i najtrwalszych windykatorów...

zrozpaczona

adrian

niepoważna i najgorsza firma!

firma niepoważna - po rozmowie rekrutacyjnej mieli wykonać telefon zwrotny z decyzją - czy jestem przyjęty - czy też nie - ponoć odpowiedź miała być max do 48 h :P mija już 5 tydzień - heeheh od razu widać w jakim głębokim poważaniu mają kandydatów do pracy w tej firmie - ZDECYDOWANIE ODRADZAM - szkoda czasu na rozmowę i stresu z tym związanego.

Zostaw opinię o BKKW - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BKKW