Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Diana

Chciałabym się dowiedzieć o pracy na tzw. konfekcji? Czy w ogóle są tam przyjęcia bo zależy mi na pracy bez nocek?

Wózkowy
@Diana

Na konfekcji są dwie zmiany ale chyba przyjęć tam nie ma ogólnie.

Ko
@Wózkowy

Na montażu też są dwie zmiany

@mala, @zusu, temat forum odbiegł od jego głównego tematu czyli warunków pracy panujących w Patrol Group. W firmie jest teraz spora rekrutacja i wiele osób czeka na informacje dotyczące wynagrodzenia, zmian, tego jak ludzie się do siebie odnoszą. Czy mogli byście napisać coś w tym temacie?

bdza
@Marta

wiec tak -praca lekka łatwa i przyjemna atmosfera wspaniała zarobki 3- 4 tys. przychodzcie czekamy

Mala

A co powiecie na temat zmiany C?

Alam
@Mala

zmiana C -- bez zastrzeżeń....

Ricky

A struktury sprzedażowe ktoś wie czy szukają i jakie są warunki? Co oferują i czy warto próbować? Pracuje w DIY i widuję wasz towar ale PH nie widzę... macie PH?

Bo

Czyli szczerze...? Ta firma jest ok czy odradzacie?

Henryk
@Bo

Zależy na którą zmianę trafisz!

wert
@Bo

spróbować mozesz jest ciężko ale dużo zależy właśnie na którą zmianę trafisz----polecam B zm.

@wert

Kto jest kierownikiem na tej zmianie?

wieloryb___

Odradzam zmianę A

Nowa21
@wieloryb___

A co tam sie takiego złego dzieje? bo chce tam aplikować?

wert
@Aż

ostatni ze sprawiedliwych

kolendra

oo tak i kompetentny...

teos
@Aż

próba porównania- zm B ludzie są traktowani jak ludzie - wiadomo gdzie daje sie rade i w ile osób a na zm A dokladnie na odwrót

Joseph
@teos

To co jest główną przyczyną takiego karygodnego traktowania ludzi na tej zmianie "A"?

zusu
@wieloryb___

uspokójcie się na temat zmiany A

Sam

Czy wybrano kogoś na PH bo ogłoszenie znikło? Jakie warunki zatrudnienia jak struktura?

Sam

Forum po to jest żeby poznać warunki pracy przed zatrudnieniem @swoj. Więc każdy ma prawo do pytania o takie rzeczy tutaj. Po zatrudnieniu często już nie można się wycofać, więc lepiej wiedzieć czego tak naprawdę w Patrol Group Sp. z o. o., pracownik może się spodziewać.

xyz
@Marta

poczytaj sobie wpisów na forum ale tak sporo -to wszystko masz o warunkach pracy

Józef

Ponieważ mam zamiar aplikować do Patrol Group to robiłem rozeznanie i dowiedziałem się, że firma dobrą opinię jako pracodawca. Trochę zastanawiam się dlaczego niektórzy tak narzekają? Firma nawet nie ma zbyt dużych potrzeb kadrowych to chyba jest spoko!

Bronio

Bardzo podoba mi się to, że firma nie stoi w miejscu tylko ciągle się rozwija!. Nowe rynki zbytu oraz coraz to nowsze produkty. Mam przekonanie o stabilnej pracy i daje mi to poczucie bezpieczeństwa.

realio
@Bronio

jak dodąd to firma jak stała tak stoi a odnośnie nowych produktów to widać że nie jesteś z produkcji-- twoje poczucie i odczucie zmieniłoby się gdybyś zmontowała choć jedną nową skrzynkę!!!!

Scyzoryk
@realio

a jak idzie zarządzanie na zmianach, coś sie polepszylo?

Work

Jak wygląda praca na produkcji bo chcę tam podjąć pracę?

swoj
@Work

więc podejmij prace to sie dowiesz jak wygląda

@Bobby kwestię wynagrodzenia na pewno poznasz dokładnie na rozmowie rekrutacyjnej, tym bardziej, że zależy ona głównie od Twoich wyników. Zauważyłam, że oferty na ph-owców, często dotyczą jakiegoś większego regionu, czy to wiąże się z zwiększoną liczbą wyjazdów? Jeśli ktoś wie dajcie znać innym, to bardzo istotne kwestie z puntu widzenia przyszłych pracowników.

Mariusz

Czy może ktoś ma wiedzę na temat pracy dla absolwentów z językiem niemieckim? Może warto spróbować?

Bobby

Jak wygląda praca PH i na jakie warunki można liczy? Czy rotacja jest duża? Jakie auta i zarobki , atmosfera... liczę na opinie bo nie wiem czy warto aplikować

Witam. Na jakie warunki zatrudnienia tj. Pieniądze? Auto? Benefity? Może liczyć Regionalny Przedstawicel Handlowy? Jaka jest atmosfera w dziale sprzedaży czy w Patrol'u już jest korporacyjność czy dalej można luczyć na zdrowy rozsądek?

Pracując w firmie @kju na pewno posiadacie informacje dotyczące szkoleń. W wielu ofertach jest zapis o gwarancji doszkalania. Czy zatem często pracownicy Patrol Group mogą liczyć na takie benefity?

@Marta

To ma być odpowiedź na moje pytanie?

kju

Pytałem tylko ile dni tego urlopu bezpłatnego dawali ...

kju

Oj kto pyta, przecież z nazwiska się nie przedstawię, chcę mieć tylko wiedzę by miec porównanie z Krakowem.

homo
@kju

wszystkim nagle zachciało się urlopów bezpłatnych i zakład udziela ------co za wspaniały zakład----cud natury!!!!!!!

kju

A w Wieluniu po ile dni dawali urlopu bezpłatnego w lipcu?

optymista
@kju

zgaduj zgadula.........a kto pyta???????

Dyzio

Cały szkopuł jest na produkcji..to przez pewne osoby kuleje cały zakład bo nie potrafia zarzadzac zmiana tylko klamstwa fałsz i zawiść zazdrość w ich glowach..taka osoba kwalifikuje sie do eliminacji jesli nie potrafi wspolpracowac z większością ludzi.

swój
@Dyzio

zakład wcale nie kuleje ma się dobrze ,ludzie na produkcji sobie radzą mimo wszystko, a brak organizacji też bywa --to prawda...

IgaNowa
@swój

Brak organizacji czyli do wymiany bo nie potrafi wywiązać sie ze swojego zakresu obowiązków

@Dyzio

i tak niezmiennie od lat..........

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.