comgraph ul. goleniowska 55c

Szczecin

Opinie o comgraph ul. goleniowska 55c

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@jaco sprawia, że odradzasz innym pracę w comgraph? Na jakim stanowisku pracowałeś? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach i konkretnych powodach Twojej negatywnej oceny na temat firmy. To co Tobie w firmie nie odpowiadało, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia.

Ponury żniwiarz
@Natalia 01.08.2017, 13:13

Natalia Hejtować może każdy pół-mózg, sądząc po merytorycznych argumentach przytoczonych przez "ja" jak również długości wypowiedzi - jest to kolejny niedopchnięty osioł / oślica nie umiejący/ca sklecić kilku porządnych zdań na temat. Pracuje w tej firmie, jak wszędzie stara się tu zaoszczędzić często i głównie kosztem pracownika ( wynagrodzenia - podwyżki - bonusy - tego nie ma albo są dla mnie niezauważalne lub z racji tego ze nie interesuje mnie cudzy portfel po prostu o nich nie wiem) Jest tu jak najbardziej grono uprzywilejowanych &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; kierowników głównie zamieszania a cała reszta to po prostu reszta i dużo by pisać. jedno jest tu pewne - produkcja ( bo domniemam że "ja" to były pracownik produkcji, zawsze otrzymuje wynagrodzenie na czas, nie ma przejawów wyzysku każda nadgodzina jest wypłacana i nikt nie musi się o nią prosić. Fakt - wymaga się pracy i to porządnej i rzetelnej jak wszędzie stawki jakie są takie są ale każdy kto tu przychodzi wie za ile godzi się pracować. Rozumiem pojęcie rynku pracownika i firmy przekrzykujące się w "zayebistości" oferowanych dodatków dla pracowników, ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

poal
użytkownik zarejestrowany

Doświadczenie jako nauczyciel mam, ale jakie są tutaj zarobki? Dzięki

ja

Tragedia. Odradzam! Wyzysk i poniżanie ludzi.

Nick

Do pracy to oni ciagle kogos potrzebuja bo sie ludzie zwalniaja. Zwalniaja sie najczesciej fachowcy ktorzy pracuja tam pare lat liczac na to ze w koncu ktos doceni ich starania i da im pieniadze za ktore beda w stanie godnie zyc. Ale jak juz dojdzie co do czego do dostajesz plaskiego w twarz w postaci 200 zl brutto i jestes w stanie wiazac buty na stojaco.

p

@Marszand Rzeczywiście w ostatnim czasie drukarnia mocno się rozwinęła. Nastąpiło kilka zmian na stanowiskach kierowniczych i wygląda na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

MAX

Opinie te piszą ludzie,którzy tam kiedyś pracowali i zostali potraktowani troszkę nie tak jak powinni. A osoba o nick XXXX powinna się zastanowić nad swoją osobą i postępowaniem , a nie oceniać innych w tak krytyczny sposób.

Tez tam pracowalam

Dokladnie tak bylo.. pracownicy z timeworka byli nikim w oczach zatrudnionych przez comgraph. Smieszne, bo ci z timeworka czesto ciezko i dobrze pracowali.. niestety placa beznadziejna! Kierownik byl nawet spoko.. ludzie z comgrAphu hmm rozni. Ogolnie praca fajna, ale za takie pieniadze nie ma sensu tam dlugo zagrzewac miejsca.

użytkownik zarejestrowany

tak, proszę sobie pracować 15h dziennie, albo i 18....

Krul Albanii

Czy Michał ma już pitsopa?

prawdomówny

Nie oszukujmy się - kolorowo nie jest. Stawka marna 8 zł brutto, czyli 6,84 netto. Praca od 7-15 niby ok, ale jest nacisk na wyrabianie nadgodzin, za które ma się taką samą stawkę!! Już nie wspomnę o nockach, o których wcześniej nawet nie wspominano. Brak szacunku do pracowników, duża różnica w traktowaniu pracowników Comgraphu a Timeworka. Wymagania kosmiczne - płaca do dupy.

Obcy

Ja nie wiem kto pisze takie opinie ale chyba osoba, której nie chce się pracować a najlepiej by siedziała na necie i narzekała na wszystko. Pracuję tam parę dni i złego słowa nie powiem. Ludzie są spoko, kierownik trochę zabiegany ale jest wporządku. Generalnie nikt Cię nie pogania, robisz po swojemu, czasami jest nawet pare chwil na kawę czy pogaduchy. Jak ktoś ma okazję tam pracować to polecam, bo praca jest lekka i jest dobry dojazd.

piszesz \"anonim\", że chciałeś oszukać i się nie dali. Pilnują i wymagają. Słaby jesteś to cię wywalili, idź na zasiłek. Nie jest to robota dla nieudaczników ale jak jesteś dobry to możesz się nauczyć i robić ciekawe rzeczy. Jak szukacie darmowego socjalu to nie tam. Jak macie coś do pokazania to próbujcie.

Zgodzę się z \"exworkerem\" kimkolwiek jest, najdroższa drukarnia w szczecinie, najmniejsze zarobki, też tam pracowałem i też miałem okazję być wykorzystanym w tej drukarni, i też się zgodzę w 100% szefostwo guru, chcesz podwyżkę tam są drzwi jak ci się nie podoba, (usunięte przez administratora)..na polityka w tej drukarni, uczciwych pracowników którzy mieli po 7zł na rękę na godzine i pracowali kilka lat zostali zwolnieni dla tańszysz z timeworka, obowiązuje tam rzeczywisty czas pracy a mianowicie przychodzisz do pracy to się wklepujesz w komputer, ale jak wyjdziesz 5 min przed czasem i pójdziesz się przebrać a potem wyklepać to już będzie pretekst żeby zabrać ci premię której nie masz bo pracujesz na umowe zlecenie i zabierają ci z całej wypłaty :/ , nie polecam tej drukarni nikomu, przez taki system ten kraj staje się drugimi chinami, chyba czas na inspekcję pracy.

Zostaw opinię o comgraph ul. goleniowska 55c - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie comgraph ul. goleniowska 55c