Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia

Szczecin

Opinie o Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia

Do właściciela: opinie te piszą ludzie,którzy tam kiedyś pracowali i zostali potraktowanie we frajerski sposób. Pracowałem tam kilka lat a z dnia na dzień mi podziękowali. praca może nie jest zbyt ciężka i rzeczywiście jest czas na przerwę ale to jak traktują ludzi na umowę zlecenie to szok. A poza tym niektórzy pracownicy chyba mają małe poczucie własnej wartości.

Ja nie wiem kto pisze takie opinie ale chyba osoba, której nie chce się pracować a najlepiej by siedziała na necie i narzekała na wszystko. Pracuję tam parę dni i złego słowa nie powiem. Ludzie są spoko, kierownik trochę zabiegany ale jest wporządku. Generalnie nikt Cię nie pogania, robisz po swojemu, czasami jest nawet pare chwil na kawę czy pogaduchy. Jak ktoś ma okazję tam pracować to polecam, bo praca jest lekka i jest dobry dojazd. Mogli by tylko lepiej płacić bo zatrudniaja przez agencje i jak wiaodmo- niepotrzebnie dają zarobić jakimś agencjom zamiast nam- pracownikom

Anna

nie pracowałam w tej firmie, lecz przeglądając czasem ogłoszenia o pracę widzę wciąż te same stanowiska do obsadzenia. Mierżą mnie takie firmy. Widać, że duża rotacja. Współczuję pracownikom.

COMgraph sp. z o.o.

Nie jest miło czytać takie opinie. Łatwo anonimowo krytykować, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowa i krzywdzić na oślep. Podawane informacje są zniekształcone i nieprawdziwe. Właściciel.

Zostaw opinię o Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia