Opinie o Headhunters Sp. z o.o. w Szczecin

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w: <li>Szczecinie <li>Poznaniu <li>Gdańsku <li>Katowicach <br/>Każdy z nich posiada wyspecjalizowane jednostki rekrutacyjne, skupiające się na wspieraniu naszych Klientów w prowadzonej polityce zarządzania zasobami ludzkimi. Agencja działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu, doradztwa dla firm. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm, a zarazem na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu.<br/> Podstawą naszych działań jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta, a naszym głównym celem – jego pełne zadowolenie ze zrealizowanego projektu.<br/> Agencja Pracy Headhunters korzysta ze swego doświadczenia na rynku polskim i europejskim.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Headhunters Sp. z o.o. w Szczecin

rob1973

dostałem właśnie umowę pośrednictwa od head hunter w której to jest zapis o 500 euro kary w razie nie podjęcia pracy, a brak w nie zapisu chociażby o zarobkach,dietach i warunkach ogólnych.Jak zadzwoniłem do nich powiedziano mi że umowę dostane ze wszystkimi zapisami na budowie ,ale gwarancji nie mam że będą takie jak w rozmowie z pracownikiem firmy head hunter . Moje wątpliwości wzbudził zapis o powyżej opisanej karze,udałem się do radcy prawnego który stwierdził że jest nie legalny . Co robić podpisać pojechać i narazić się na koszty w razie nie dotrzymania warunków omawianych tylko telefonicznie?

Głupi polak

Jestem dumny z kraju za tak wysokie zarobki B-) I umowy o dzieło,zlecenie B-)

chłopak z baraku

Witam.Nie wiem jak inne oddziały ale ten w szczecinie nie ma u mnie dobrej opinii. A może to tylko jedna Pani jest taka nieogarnięta.Enywaj.Praca miała by UK jako opiekun osób starszych w domu opieki.Byłem aż w Wawie a jestem ze Śląska.Wszystko spoko,ustalona dokładna godzina rozmowy na 11:15.Więc kupiłem bilet powrotny na godz.14tą co może okazało się błędem.Ale wiecie że są promocyjne ceny jak się kupi bilet dużo wcześniej.Niestety organizacja to kpina w tej agencji.Jakiś kolo wcisnął się bez kolejki i siedział z godzinę.I mogłem bilet wsadzić w buty. Więc na dzień dobry straciłem 100zł.Rozmowa przebiegła w miarę git bo się odezwali że mogę jechać.Druga wtopa z ich strony to to że angole życzą sobie list polecający bo w UK nie ma takiego czegoś jak świadectwo pracy. I pani mówi że MUSI BYĆ,MUSI i koniec.Niech pan prosi swoich byłych pracodawców muszą wystawić bo inaczej to nie ma pracy.Zadzwoniłem do swoich poprzednich pracodawców ale powiedzieli że tego się nie stosuję i ok,zapyta ale nie gwarantuję nic.Więc czekam.Po paru dniach meil że nie wystawią mi bo nie.Więc tłumaczę tej pani z headhunters ale pani beton. Ma być list polecający itd. I tu bum.Miałem email tych angoli i piszę sobie sam.Przedstawiam sprawę i czekam.Pan odpisuje że NIE MA PROBLEMU może być świadectwo pracy nawet po polsku a oni im przetłumaczą...Parę rzeczy jeszcze skwasili i nie potrafili odp.czy jest załatwione spanie, ile płatne,czy potrzebne świadectwo niekaralności z polski czy tylko z anglii bo to jest różnica i to spora. A często chodzi o to żebyś w UK miał czystą kartotekę.Ja w Polsce jestem przestępcą skazanym za 0,6promila alko. Skracając oddział zostawił za sobą smród i w końcu olałem ich i nie pojechałem.

edek z fabryki kredek
@chłopak z baraku

Ewnywaj, 100 zl za bilet???!! Panie, jaka to promocja?? Chłopaku z baraku, PKP cię oszukalo, a nie headhuntersi

stocznia

no i portale takie jak ten gdzie się wymieniamy informacjami powinny być bardziej rozpowszechnione bo to zawsze informacja "od środka", tylko niektóre firmy to wiedzą i na takich portalach prowadzą "akcje wywrotowe" podszywając się pod pracowników piszą różne brednie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Headhunters Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
stocznia

zapłacili chociaż podobno stocznia im jeszcze nie, umowy śmieciowe mają szereg minusów np. w takim wypadku gdy na umowie grosze i nie płacą to pewnie sądzić możesz się o te grosze na umowie, w cywilizowanych krajach są tygodniówki a nasz taki nie jest więc tym bardziej powinny być

Spawacz 141

Werffg -Ty oceniasz czy reklamujęsz /dajesz ogłoszenie z pracą/?Ogólnie ja zle oceniam tych- łowców głów ?

Jacek

Nie polecam. W moim przypadku dotyczyło branży IT. Dwie oferty na krzyż w dodatku od firm spoza miasta, szukających tanich wyrobników. Lepiej poszukać na własną rękę.

NIEWOLNIK PL

Witam.Umowa zlecenie jest umową cywilno prawną więc nie otrzymasz kasy kiedy zachorujesz, urlopy bezpłatne,musisz wiedzieć że podpisujesz taką umowę Godziszów się na kary pieniężne !!! Więc zastanowcie się czy warto?!!!

NIEWOLNIK PL

pracowałem przez tą agencje w Bydgoszczy jako spawacz, miałem spawać element po NACHLANYM GOŚCIU KTÓRY nie potrafił utrzymać uchwytu w ręce TAK BYŁ NAJEB... jak zobaczyłem co on narobił aż mi się odechciało pracy. SZLIFIERKĄ poprawiałem to 3 godziny i w 4 godzinie zrezygnowałem z pracy nie pojechałem tam zapier...... po jakimś pijaku tylko pracować.... uczciwie.... dzwoniła później pani A..... do mnie że przeze mnie Agencja straci zlecenie bo zrezygnowałem i miała do mnie żal.... Tylko nie wiedziała że prze tego nachlanego gościa 3 h szlifierką równa się 8 h spawania.... tak trzeba było się narobić po tym kolesiu..... takich mają FACHOWCÓW.....

rafik

Czy ktoś jest w stanie mi odpisach na to pytanie?

rafik

Czy ktoś pracował w Niemczech na statkach rzecznych??? Duża rotacja jak z wyplatami czy wszystko się zgadza. Pozdrawiam

monter

Poszukują elektromonterów linii wysokiego napięcia do UK od dwóch lat,wysyłałem CV chyba z 12 razy i zero odpowiedzi,myślę że ta firma wyłudza dane...więc miejcie oczy szeroko otwarte.

szebi
@monter

Nie tylko z ofertą dla elektromonterów tak jest. Od bardzo dawna non stop leci oferta "Stolarz budowlany - Luton". Możesz być fachowcem z wykształceniem kierunkowym , doświadczeniem zagranicznym , i możesz sobie słać aplikację co tydzień. I nic, tak jakby to była jakaś atrakcja te w sumie marniutkie jakdla fachowca 10.24F/h brutto. Ta firma jest tak samo porąbana jak 99% tym podobnych firm w PL. Szukają roboli a niewiadomo o co im chodzi. Z badziewia robią na dodatek atrakcję w swoim mniemaniu jakby nie wiedzieli że te wyjazdy zagraniczne to to teraz tylko dla fun-u a nie dla kasy. A jak fachowiec w podawanej ofercie się zgłasza to go zlewają. Porażka .

@monter

W ogłoszeniach jest napisane, że kontaktujemy się z wybranymi osobami. Nasi klienci mają różne oczekiwania i nie każdy profil odpowiada naszym kryteriom. Takie insynuacje nie życzymy sobie pod naszym adresem - nikt nie wyłudza dane!

sdf

Czy ktoś może był w pracy w Burger King w Niemczech przez tę agencję ? Bardzo proszę o opinię lub kontakt na e mail ala.ksa@o2.pl

bieda

Kochani Polacy gońcie tę bandę gdzie pieprz rośnie. Dzisiaj to dziadowskie biuro rozbawiło mnie do łez. Szukają monterów konstrukcji do pracy w Szczecinie za 15zł i to jeszcze na czarno[umowa zlecenie] Nie dajcie się okradać nierobom.Lepiej dajcie sobie spokój z takimi PASOŻYTAMI o nazwie HEADHUNTERS

Agencja Pracy Headhunters
@bieda

Jako pośrednik nie mamy wpływu na dyktowane przez naszego Klienta warunki zatrudnienia. Proponowane wynagrodzenie ustalone jest przez pracodawcę, a nie przez naszą Agencję. Chcemy także zaznaczyć, że umowa zlecenie jest formą legalnej umowy cywilnoprawnej, nie jest to więc praca "na czarno". Z poważaniem, Agencja Pracy Headhunters

artex

dzięki za ostrzeżenie! ja już raz w tym roku się przejechałem co prawda na innej firmie ale opinie jak sprawdziłem po fakcie- bo pojechałem do niemiec i trzasnołem w sumie 1600km - ze się spotkac z pracodawcą który jest nastawiony tylko na swój zysk a na wyzysk ciebie że dziękule bardzo.Teraz to się z nim spotkam znowu ale w sądzie bo niema innej opcji.Oby ta firma w przeciwieństwie do wielu złodziejskich okazała się uczciwa i rzetelna i pod względem płac i kwater i szacunku do pracownika.Poprostu traktując pracownika jak partnera w biznesie.CZY TO TYLKO MRZONKA !

kierowca

witam mam pytanie odnosnie pracy jako kierowca zawodowy ce bez doswiadczenia chodzi o miesieczne przyuczenie jakie obowiazki mnie czekaja przez ten miesiac i jak ogolnie to wyglada

Agencja Pracy Headhunters
@kierowca

Szkolenie polega głownie na nauce załadunku i rozładunku ciężarówek i maszyn rolniczych. Pierwszy tydzień szkolenia odbywa się w Żarach, następnie jest wyjazd do Holandii na trzy tygodnie na dalszy ciąg szkolenia. Przez pierwsze dwa tygodnie pracodawca zapewnia wyżywienie i hotel. W razie pytań proszę o kontakt pod nr: 609-696-934

ika

Witam.Mam pytanie za pomocą agencji mam wyjechac do Niemiec do Burger King dziwi mnie tylko to ze agencja w ogóle sie nie kontaktujea kontakt mam tylko z pracodawcą niemieckim i nie wiem czy w to wierzyć czy jakaś kpina bo nie chce zajechac do niemiec i wrocic do Polski.Będe wdzięczna za odpowiedz.

brukselka
@ika

Kochani. Nie rozumiem Waszego biadolenia. Zrozumcie, że najgorszym pracodawcą jest Polak i nie ważne czy to jest firma, czy osoba prywatna. Wymagania mają horrendalne, a płaca baaaaardzo mizerna. Zerknijcie chociaż na oferty pracy SPRZATANIE...., oferty pracy w URZEDZIE PRACY. Mam nadzieję, że po zmianie przepisów w prawie niemieckim dotyczących pracy na terenie Niemiec, skończy się cwaniactwo i wyzysk ludzi przez tego typu firmy jak wyżej omawiana.

Sythev777@gmail.com
@ika

no i jak? wyjechalas? daj znac jak to wyglada :)

ferro

Witam wszystkich czytających. Tak się składa że pracowałem dla owej firmy. Praca jak praca jaką stawkę wynegocjujecie, to takie pieniądze macie na wypłatę. Teraz jak jest to nie wiem, kiedyś jakieś ponad rok temu to firma płaciła co do złotówki. Czasem były poślizgi. Teraz jak jest to nie wiem. Widzę ze jakiś pracownik agencji się udziela niech napisze jak jest. (usunięte przez administratora)

ewix

Mam pytanie odnośnie tej agencji. Mam zamiar wyjechać jako opiekunka starszych osób, czy ktoś może był? Proszę o napisanie opinii o tej agencji i pracy.

konopielka
@ewix