Headhunters Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Headhunters Sp. z o.o.

Mozil

Odradzam zatrudnienia się przez tą firmę. To wygląda tak, jak mają nóż na gardle to wykopią Cie z pod ziemi. Ale nie liczcie na jakąkolwiek pomoc z ich strony jak pracodawca do którego zostaliście wysłani nie zapłaci wam kasy. Mają pewnie płacone za wysłanie człowieka do roboty później mają wszystko w d. Szukajcie kontaktów bezpośrednio bez takich firm jak ta.

Julita

Obecnie pojawiło się kilka ofert pracy od Headhunters, m.in. przedstawiciel handlowy HoReCa. Jak wygląda system premiowania? Może ktoś z was pracował na tym stanowisku i wie, w jaki sposób możliwe jest zdobycie dodatkowego wynagrodzenia za swoją pracę?

Eryk

Interesuje mnie praca za pośrednictwem Headhunters-a jako dociepleniowiec. Może ktoś napisać jak trzeba przejść procedury żeby dostać robotę? Na jaki zarobek można liczyć? W jakim stopniu trzeba znać język, chyba, że agencja organizuje kursy doszkalające?

Elwira

Czy był ktoś w pracy w charakterze pielęgniarki do opieki w Szwajcarii? Może mógłby podzielić się informacjami na forum? Czy to jest ciężka praca? Czy można przynajmniej dobrze zarobić? Zastanawiam się czy firma organizuje kurs językowy czy już trzeba umieć i jaki?

Headhunters Sp. z o.o. - Dział DE
@Elwira 20.06.2017 14:30

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie pracy w Szwajcarii zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr tel.: 91 434 88 88.

Natalia

Headhunters to profesjonalna pomoc w pozyskiwaniu pracowników dla firm. Pracowałam kiedyś za ich pośrednictwem i bardzo dobrze wspominam pracę. Praca to nie przedszkole, każdy musi sam pytać o wszystko!!!

A.Zborek

Są bardzo niewypłacalni i Odradzam boto nieuczciwa firma gdysz ucinają wynagrodzie,ucinają godziny,zapomnij o płatnym urlopie bez interwencji adwogata lepiej niezatrudnic sie unich ,zaliczki o wiele zawyźane od tej prawdziwej sumy np . Mi odliczono zaliczek 3oo euro a wziełem 180 euro, oczywiscie moźna dzwonic ale albo nieodbierają albo masz wracac jak cisie niepodoba do Polski ,taka to firmaŁańcuchy

memo
@Headhunters 28.03.2017 12:16
W przypadku żadnej z zagranicznych ofert pracy Headhunters nie jest pracodawcą, nie wypłaca wynagrodzenia, nie rozlicza godzin,...

Agencja odpowiada za zatrudnienie!!! Jeżeli jest umowa powyżej 2 tygodni należy przestrzegać prawa !!! Ustawa o zatrudnieniu pracowników tymczasowych Dz.U2003 nr.1608/95 Art.13 ust 2 punkt 2 który brzmi -za jednotygodniowym wypowiedzeniem gdy umowa o pracę została zawarta na okres dłuższy niż 2 tygodnie !!! Nie można tego interpretować inaczej i czekać aż umowa się sama zakończy!!! Zawieranie umowy odnawialnej co miesiąc ,a w ostatnim miesiącu traktowanie pracownika bezprawnie!!!Czas aby zadziałało prawo!!! Hańba

Headhunters
@memo 19.06.2017 11:55

Od razu widać, że autor powyższego komentarza nie ma najmniejszego pojęcia o warunkach, na jakich oferowana jest praca za granicą. Przed zamieszczeniem tego typu treści z fałszywymi informacjami uprzejmie proszę o zapoznanie się z poniższym linkiem: http://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/aktualnosci/282650,Co-grozi-za-pomowienie-w-Internecie.html

Julita

@blaqk2 Na Twoje pytanie uzyskasz pełną informację pisząc e-mail na adres: kadry@agencja-headhunters.eu

Były niewolnik Tomasz

Nie płacą wynagrodzeń czyli tyrasz za free.niepolecam

spawacz

Firma Headhunters(PP bielenia) jest niewypłacalna, tłumaczy się tym że nie dostali przelewu od firmy w której pracowałem...CO MNIE TO OBCHODZI!!!!!, to jest szczyt bezczelności aby w dzisiejszych czasach trzeba czekać za swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi!

agencja

Firma jest jak najbardziej wypłacalna i reguluje wszelkiego rodzaju należności,proszę nie wprowadzać nikogo w błąd.Nigdy nie zdarzyła się sytuacja abyśmy nie wypłacili wynagrodzenia kandydatowi wysłanemu przez nas do pracy.Pozdrawiamy

ZYX

Headhunters to dobra agencja i można spokojnie wyjechać do pracy.

prawda

Ludzie, którzy pracują w tych śmiesznych agencjach chyba nic nie robią.... Oferty wiszą te same miesiącami, to co oni robią? Po co oni są w ogóle?? Mam 3 letnie doświadczenie z wymaganymi kryteriami, certyfikat, zero odezwu.. Oferta wisi dalej, to jakie gamonie tam pracują. Ktoś kto nie ma zerowego pojęcia o inżynierii ma decydować czy pójdę na rozmowę? Czy ta osoba niekompetentna blokuje tylko drogę?? Może sam porozmawiam z pracodawcą. Może przez tych gamoni oni nie mają ludzi... Kpina i żenada.

Nick

Praca w belgi jako murarz byl ktos tam przez te biuro.

Emigrant

Miałam okazje pracować przez tą agencję i wspominam ich miło. Wszystko było dopięte i czekało na nasz przyjazd. Oby więcej takich firm było na rynku pracy to będziemy mieli większy wybór i lepsze zarobki.

Ali

Witam czy ktoś pracował na statkach rzecznych jak to rzeczywiście wygląda jak placa i umowa ? Może ktoś wybiera się na ten sezon na statki ?

blaqk2
@Ali 17.01.2017 16:19

Wysyłałam cv na początku roku i do tej pory nie ma żadnych konkretów. Miała być rekrutacja, czas leci a wygląda na to, że nic z tego nie będzie. Ostatnio poinformowano mnie, że dużo osób z tych które już tam pracowały, wraca na kolejny sezon(!) więc ilu nowych kandydatów może się załapać? dwóch, trzech, a może żaden?! Jestem cholernie wku*wiona po przeczytaniu zamieszczonych tu komentarzy. To świadczy tylko o tym jak nieprofesjonalna, wręcz działająca na szkodę potencjalnego pracownika, jest ta agencja.

Ali

Amni

Czyli dopiero można się dowiedzieć podpisując umowę?

Zyga

rob1973, wszelkie stawki, diety etc. są zawarte w umowie z niemieckim pracodawcą, o czym kandydat każdorazowo jest informowany, przed otrzymaniem umowy. Natomiast w umowie pośrednictwa którą oferuje Headhunters, jest zapis, który mówi, iż kandydat oświadcza, że został o takowych warunkach poinformowany. W moim przypadku tak właśnie się odbyło, dostałem 2 umowy przed wyjazdem do Hamburga. Pracuję tam od 4 miesięcy jako dociepleniowiec, póki co, wszystko jest w porządku. Zawsze można liczyć na pomoc polskojęzycznych konsultantów, jeśli jest problem językowy, by coś załatwić. A co do kar, to myślę, że to jest forma zabezpieczenia przed "fachowcami" którzy mówią, że wyjadą na 100%, a tuż przed wyjazdem wyłączają tel. i szukaj wiatru w polu... Ponadto dzięki temu, my pracownicy mamy pewność, że nie jedziemy w ciemno, a praca czeka na nas. Tylko ten kto ma coś za uszami, nie chce podpisać takiej umowy... Pozdrawiam!

kaff

czy ktoś pracował na statkach rzecznych?

Kamsior

Coventry/Birmingham kto się zdecydował niech da znać , pogadamy może razem się złapiemy. andylock@windowslive.com

Darwin90

Siema , wyjeżdżałem do anglii już kilka razy , a to manchester , a to londyn , pracowałem jako operator maszyn , line leader , picker/packer więc wiem o czym piszę. Ludzie ogarnijcie się , wyjazd do Anglii to nie jest zabawa , wszystko co mówi wam pani przez telefon , i mówię to o wszystkich agencjach działających zdalnie z polski ,musicie dzielić przez 2 , a najlepiej przez 3. Ludzi którzy języka nie znają prawie wgl. podziwiam za decyzję wyjazdu. Ja 4 lata temu wyjeżdżają po raz pierwszy angielski ogarniałem w miarę , nie miałem problemów z dogadaniem się , wyrobieniem NIN czy założeniem konta samodzielnie, zastanów się potencjalny kolego/koleżanko czy możecie teraz o sobie powiedzieć to samo przed wyajzdem , żadna agencja , koledzy , koordynatorzy nie pomoże wam , tylko i wyłącznie znajomość języka może wam uratować du*ę. Widziałem tam wiele , i ostrzegam was że dużo dzieje się też w głowie , juz tam na miejscu. Nie liczcie na szczęście , ogarnijcie sobie kasę na ew. powrót , zoorganizujcie sobie awaryjne lokum , pokoj , cokolwiek , szukajcie pracy na własną rękę. Ograniczcie przypadek do minimum. Nie macie powodów żeby mi wierzyć ,ale mam chociaż nadzieję że dałem komuś coś do myślenia. Powodzenia i uważajcie.

Darwin90

Ghost

Witam, sam przymierzam się do pracy w Holandii za pośrednictwem tej agencji. Praca na produkcji w przetwórstwie rybnym, warunki na których ma się opierać zatrudnienie są dość korzystne, aczkolwiek chciałbym poznać opinie osób które już pracowały w Holandii za ich pośrednictwem albo pracują, jak to wygląda od kuchni tj. na miejscu, warto?

Dave

Bez nr konta i nr podatkowego nikt was nie zatrudni chyba że pomoże w załatwieniu tego. Anglicy nie uważają innych certyfikatów jak swoje więc te UE można sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podetrzec

Dave

Tak pracuje tu wstaję o 5 wracam o 16-21 godziny jazdy autem każdy musi jeździć!!! Odliczone dojazdy z dnia czyli 46 min na każdy dzień pracujący, 7.2 funta ale na rękę wyjdzie wam 5.5 bo podatki i mieszkanie 65 funtów tygodniowo mieszkając w 2 osoby. Jeśli lubicie zapieprzac i mało spać proszę bardzo tylko daje wam 2-3 miesiące max potem rezygnujecie. Wypowiedzenie miesięczne niedziele i święta pracujące nie zawsze wszystko jest na czas czyli chemia sprawne auta odpowiedzialność majątkowa za auta. Nie ma czasu dla siebie nigdzie nie pojedziesz zwiedzać nie masz kiedy!!! Nikt nie przyjedzie do ciebie, szef daje drugą umowę do podpisania i zabiera oryginał kopie ze sobą. Radzę głęboko się zastanowić czy warto bo każdy tu chudnie w oczach i zdrowie ubywa. Nie zarobicie tu 2-3 tys funtów nie ma opcji benefitow też nie dostaniecie mieszkania też nie wynajmiecie trzeba tu trochę posiedzieć aby mieć jakieś alternatywy. Jak zarobicie 1,5 tys funtów to całe wszystko. ....

bartolo
@Dave 29.05.2016 21:09

Widać Dave woli umowy zerowe. Jechac, a potem czekać czy praca bedzie czy nie. Dziekuje bardzo. Po to sie jedzie do pracy, zeby pracować i zarobić. Wole tak, a nie czekac czy przyjdzie sms i wezwanie do pracy. Warunki dobre, a bywa z tym różnie i to wie każdy, kto mieszkał w Anglii. Tu wszystko nowe, czysto, pralka. Wypłata na czas, kasa sie zgadza. Kobitki tez pracują i jakoś nie marudzą A niezadowolony zawsze sie znajdzie, zwłaszcza gdy sam ma coś za pazurami...

Janek

A ktoś z nimi sprząta w Coventry? Dostałem propozycję pracy ale nie wiem jak to wygląda. Na razie oferta dziwna bo 240 godz w miesiącu gwarancja to już jest obecnie szok. Jest też kilka innych dziwnych rzeczy ale może jestem zbyt podejrzliwy.

sopi
@Janek 20.05.2016 14:18

Hej Ja również się przymierzam :-) jeśli chodzi nam o to samo to headhunters Szczecin sprzątanie biur, domów, hoteli 60 godzin tygodniowo kontakt bezpośrednio do angielskiego Pracodawcy? Ja nigdy nie korzystałem z żadnej agencji pracy to mój pierwszy raz. Mam blisko do znajomego więc jak by się coś nie udało to mogę u niego się zatrzymać i tam poszukać pracy. pozdr

emigrantka

Witam ja niedawno spotkałam sie z tą agencją niestety bedą wstępnie zainteresowana poszczególnymi ofertami pracy wysyłając zapytania na maila kontaktowego pozostawionego pod daną ofertą, nie doczekałam sie żadnej odpowiedzi ani pocztą elektroniczną ani poprzez media społecznościowe. Nie moge stwierdzić jak działają w praktyce nie cce się sugerować opiniami w necie bo z doświadczenia wiem ze różnie bywa sama pamiętam jak korzystałam z pośrednictwa pracy przez agencję która miała bardzo zle opinie a ja nie miałam zarzutu żadnego. Niestety jednak takie zachowanie trochę mnie zraża bo po co w takim razie sa maile kontaktowe pozostawione na stronie skoro odpowiedzi na nie brak.

Joachim
@emigrantka 02.03.2016 13:38

Nie polecam (usunięte przez administratora) omijać ich z daleka

młody

witam,czy moze ktoś pracował na statkach rzecznych przez firme headhunters?

rob1973

dostałem właśnie umowę pośrednictwa od head hunter w której to jest zapis o 500 euro kary w razie nie podjęcia pracy, a brak w nie zapisu chociażby o zarobkach,dietach i warunkach ogólnych.Jak zadzwoniłem do nich powiedziano mi że umowę dostane ze wszystkimi zapisami na budowie ,ale gwarancji nie mam że będą takie jak w rozmowie z pracownikiem firmy head hunter . Moje wątpliwości wzbudził zapis o powyżej opisanej karze,udałem się do radcy prawnego który stwierdził że jest nie legalny . Co robić podpisać pojechać i narazić się na koszty w razie nie dotrzymania warunków omawianych tylko telefonicznie?

Głupi polak

Jestem dumny z kraju za tak wysokie zarobki B-) I umowy o dzieło,zlecenie B-)

chłopak z baraku

Witam.Nie wiem jak inne oddziały ale ten w szczecinie nie ma u mnie dobrej opinii. A może to tylko jedna Pani jest taka nieogarnięta.Enywaj.Praca miała by UK jako opiekun osób starszych w domu opieki.Byłem aż w Wawie a jestem ze Śląska.Wszystko spoko,ustalona dokładna godzina rozmowy na 11:15.Więc kupiłem bilet powrotny na godz.14tą co może okazało się błędem.Ale wiecie że są promocyjne ceny jak się kupi bilet dużo wcześniej.Niestety organizacja to kpina w tej agencji.Jakiś kolo wcisnął się bez kolejki i siedział z godzinę.I mogłem bilet wsadzić w buty. Więc na dzień dobry straciłem 100zł.Rozmowa przebiegła w miarę git bo się odezwali że mogę jechać.Druga wtopa z ich strony to to że angole życzą sobie list polecający bo w UK nie ma takiego czegoś jak świadectwo pracy. I pani mówi że MUSI BYĆ,MUSI i koniec.Niech pan prosi swoich byłych pracodawców muszą wystawić bo inaczej to nie ma pracy.Zadzwoniłem do swoich poprzednich pracodawców ale powiedzieli że tego się nie stosuję i ok,zapyta ale nie gwarantuję nic.Więc czekam.Po paru dniach meil że nie wystawią mi bo nie.Więc tłumaczę tej pani z headhunters ale pani beton. Ma być list polecający itd. I tu bum.Miałem email tych angoli i piszę sobie sam.Przedstawiam sprawę i czekam.Pan odpisuje że NIE MA PROBLEMU może być świadectwo pracy nawet po polsku a oni im przetłumaczą...Parę rzeczy jeszcze skwasili i nie potrafili odp.czy jest załatwione spanie, ile płatne,czy potrzebne świadectwo niekaralności z polski czy tylko z anglii bo to jest różnica i to spora. A często chodzi o to żebyś w UK miał czystą kartotekę.Ja w Polsce jestem przestępcą skazanym za 0,6promila alko. Skracając oddział zostawił za sobą smród i w końcu olałem ich i nie pojechałem.

edek z fabryki kredek
@chłopak z baraku 13.12.2015 09:02

Ewnywaj, 100 zl za bilet???!! Panie, jaka to promocja?? Chłopaku z baraku, PKP cię oszukalo, a nie headhuntersi

stocznia

no i portale takie jak ten gdzie się wymieniamy informacjami powinny być bardziej rozpowszechnione bo to zawsze informacja "od środka", tylko niektóre firmy to wiedzą i na takich portalach prowadzą "akcje wywrotowe" podszywając się pod pracowników piszą różne brednie

stocznia

zapłacili chociaż podobno stocznia im jeszcze nie, umowy śmieciowe mają szereg minusów np. w takim wypadku gdy na umowie grosze i nie płacą to pewnie sądzić możesz się o te grosze na umowie, w cywilizowanych krajach są tygodniówki a nasz taki nie jest więc tym bardziej powinny być

Spawacz 141

Werffg -Ty oceniasz czy reklamujęsz /dajesz ogłoszenie z pracą/?Ogólnie ja zle oceniam tych- łowców głów ?

Jacek

Nie polecam. W moim przypadku dotyczyło branży IT. Dwie oferty na krzyż w dodatku od firm spoza miasta, szukających tanich wyrobników. Lepiej poszukać na własną rękę.

NIEWOLNIK PL

Witam.Umowa zlecenie jest umową cywilno prawną więc nie otrzymasz kasy kiedy zachorujesz, urlopy bezpłatne,musisz wiedzieć że podpisujesz taką umowę Godziszów się na kary pieniężne !!! Więc zastanowcie się czy warto?!!!

NIEWOLNIK PL

ja

pracowałem przez tą agencje w Bydgoszczy jako spawacz, miałem spawać element po NACHLANYM GOŚCIU KTÓRY nie potrafił utrzymać uchwytu w ręce TAK BYŁ NAJEB... jak zobaczyłem co on narobił aż mi się odechciało pracy. SZLIFIERKĄ poprawiałem to 3 godziny i w 4 godzinie zrezygnowałem z pracy nie pojechałem tam zapier...... po jakimś pijaku tylko pracować.... uczciwie.... dzwoniła później pani A..... do mnie że przeze mnie Agencja straci zlecenie bo zrezygnowałem i miała do mnie żal.... Tylko nie wiedziała że prze tego nachlanego gościa 3 h szlifierką równa się 8 h spawania.... tak trzeba było się narobić po tym kolesiu..... takich mają FACHOWCÓW.....

rafik

Czy ktoś jest w stanie mi odpisach na to pytanie?

rafik

Czy ktoś pracował w Niemczech na statkach rzecznych??? Duża rotacja jak z wyplatami czy wszystko się zgadza. Pozdrawiam

monter

Poszukują elektromonterów linii wysokiego napięcia do UK od dwóch lat,wysyłałem CV chyba z 12 razy i zero odpowiedzi,myślę że ta firma wyłudza dane...więc miejcie oczy szeroko otwarte.

szebi
@monter 30.04.2015 20:29

Nie tylko z ofertą dla elektromonterów tak jest. Od bardzo dawna non stop leci oferta "Stolarz budowlany - Luton". Możesz być fachowcem z wykształceniem kierunkowym , doświadczeniem zagranicznym , i możesz sobie słać aplikację co tydzień. I nic, tak jakby to była jakaś atrakcja te w sumie marniutkie jakdla fachowca 10.24F/h brutto. Ta firma jest tak samo porąbana jak 99% tym podobnych firm w PL. Szukają roboli a niewiadomo o co im chodzi. Z badziewia robią na dodatek atrakcję w swoim mniemaniu jakby nie wiedzieli że te wyjazdy zagraniczne to to teraz tylko dla fun-u a nie dla kasy. A jak fachowiec w podawanej ofercie się zgłasza to go zlewają. Porażka .

Marcin
@monter 30.04.2015 20:29

W ogłoszeniach jest napisane, że kontaktujemy się z wybranymi osobami. Nasi klienci mają różne oczekiwania i nie każdy profil odpowiada naszym kryteriom. Takie insynuacje nie życzymy sobie pod naszym adresem - nikt nie wyłudza dane!

sdf

Czy ktoś może był w pracy w Burger King w Niemczech przez tę agencję ? Bardzo proszę o opinię lub kontakt na e mail ala.ksa@o2.pl

bieda

Kochani Polacy gońcie tę bandę gdzie pieprz rośnie. Dzisiaj to dziadowskie biuro rozbawiło mnie do łez. Szukają monterów konstrukcji do pracy w Szczecinie za 15zł i to jeszcze na czarno[umowa zlecenie] Nie dajcie się okradać nierobom.Lepiej dajcie sobie spokój z takimi PASOŻYTAMI o nazwie HEADHUNTERS

Agencja Pracy Headhunters
@bieda 01.04.2015 11:31

Jako pośrednik nie mamy wpływu na dyktowane przez naszego Klienta warunki zatrudnienia. Proponowane wynagrodzenie ustalone jest przez pracodawcę, a nie przez naszą Agencję. Chcemy także zaznaczyć, że umowa zlecenie jest formą legalnej umowy cywilnoprawnej, nie jest to więc praca "na czarno". Z poważaniem, Agencja Pracy Headhunters

artex

dzięki za ostrzeżenie! ja już raz w tym roku się przejechałem co prawda na innej firmie ale opinie jak sprawdziłem po fakcie- bo pojechałem do niemiec i trzasnołem w sumie 1600km - ze się spotkac z pracodawcą który jest nastawiony tylko na swój zysk a na wyzysk ciebie że dziękule bardzo.Teraz to się z nim spotkam znowu ale w sądzie bo niema innej opcji.Oby ta firma w przeciwieństwie do wielu złodziejskich okazała się uczciwa i rzetelna i pod względem płac i kwater i szacunku do pracownika.Poprostu traktując pracownika jak partnera w biznesie.CZY TO TYLKO MRZONKA !

kierowca

witam mam pytanie odnosnie pracy jako kierowca zawodowy ce bez doswiadczenia chodzi o miesieczne przyuczenie jakie obowiazki mnie czekaja przez ten miesiac i jak ogolnie to wyglada

Agencja Pracy Headhunters
@kierowca 09.03.2015 17:21

Szkolenie polega głownie na nauce załadunku i rozładunku ciężarówek i maszyn rolniczych. Pierwszy tydzień szkolenia odbywa się w Żarach, następnie jest wyjazd do Holandii na trzy tygodnie na dalszy ciąg szkolenia. Przez pierwsze dwa tygodnie pracodawca zapewnia wyżywienie i hotel. W razie pytań proszę o kontakt pod nr: 609-696-934

ika

Witam.Mam pytanie za pomocą agencji mam wyjechac do Niemiec do Burger King dziwi mnie tylko to ze agencja w ogóle sie nie kontaktujea kontakt mam tylko z pracodawcą niemieckim i nie wiem czy w to wierzyć czy jakaś kpina bo nie chce zajechac do niemiec i wrocic do Polski.Będe wdzięczna za odpowiedz.

brukselka
@ika 26.01.2015 08:56

Kochani. Nie rozumiem Waszego biadolenia. Zrozumcie, że najgorszym pracodawcą jest Polak i nie ważne czy to jest firma, czy osoba prywatna. Wymagania mają horrendalne, a płaca baaaaardzo mizerna. Zerknijcie chociaż na oferty pracy SPRZATANIE...., oferty pracy w URZEDZIE PRACY. Mam nadzieję, że po zmianie przepisów w prawie niemieckim dotyczących pracy na terenie Niemiec, skończy się cwaniactwo i wyzysk ludzi przez tego typu firmy jak wyżej omawiana.

Sythev777@gmail.com
@ika 26.01.2015 08:56

no i jak? wyjechalas? daj znac jak to wyglada :)

ferro

Witam wszystkich czytających. Tak się składa że pracowałem dla owej firmy. Praca jak praca jaką stawkę wynegocjujecie, to takie pieniądze macie na wypłatę. Teraz jak jest to nie wiem, kiedyś jakieś ponad rok temu to firma płaciła co do złotówki. Czasem były poślizgi. Teraz jak jest to nie wiem. Widzę ze jakiś pracownik agencji się udziela niech napisze jak jest. (usunięte przez administratora)

ewix

Mam pytanie odnośnie tej agencji. Mam zamiar wyjechać jako opiekunka starszych osób, czy ktoś może był? Proszę o napisanie opinii o tej agencji i pracy.

konopielka
@ewix 29.12.2014 18:04

Ewix, odezwij sie do mnie...konopielka80@gazeta.pl

do emmki

Uhm, jak dla mnie zbierają sobie dane osobowe kandydatów razem z PESEL. Kazali sobie wysłać wszelkie dane do umowy, a umowy ani widu ani słychu...

nati

Jestem zadowolona i polecam tą Agencje , pracuje juz za ich pośrednictwem od kilku m-cy .

Zostaw opinię o Headhunters Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Headhunters Sp. z o.o.