Opinie o Headhunters Sp. z o.o. w Szczecin

• Szczecinie
  • Poznaniu
  • Gdańsku
  • Katowicach
    Każdy z nich posiada wyspecjalizowane jednostki rekrutacyjne, skupiające się na wspieraniu naszych Klientów w prowadzonej polityce zarządzania zasobami ludzkimi. Agencja działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu, doradztwa dla firm. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm, a zarazem na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu.
    Podstawą naszych działań jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta, a naszym głównym celem – jego pełne zadowolenie ze zrealizowanego projektu.
    Agencja Pracy Headhunters korzysta ze swego doświadczenia na rynku polskim i europejskim. Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Headhunters Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Headhunters Sp. z o.o. o rekrutacji.

• Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Headhunters Sp. z o.o. w Szczecin

A.Zborek

Są bardzo niewypłacalni i Odradzam boto nieuczciwa firma gdysz ucinają wynagrodzie,ucinają godziny,zapomnij o płatnym urlopie bez interwencji adwogata lepiej niezatrudnic sie unich ,zaliczki o wiele zawyźane od tej prawdziwej sumy np . Mi odliczono zaliczek 3oo euro a wziełem 180 euro, oczywiscie moźna dzwonic ale albo nieodbierają albo masz wracac jak cisie niepodoba do Polski ,taka to firmaŁańcuchy

Mozil

Odradzam zatrudnienia się przez tą firmę. To wygląda tak, jak mają nóż na gardle to wykopią Cie z pod ziemi. Ale nie liczcie na jakąkolwiek pomoc z ich strony jak pracodawca do którego zostaliście wysłani nie zapłaci wam kasy. Mają pewnie płacone za wysłanie człowieka do roboty później mają wszystko w d. Szukajcie kontaktów bezpośrednio bez takich firm jak ta.

Pytanie Nowy wpis
    Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w Headhunters Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Łukasz Nowy wpis

To prawda ze ta firma jest niewypłacalna ? Ktoś posiada informacje na ten temat ?

A.Zborek

@A.Zborek

W przypadku żadnej z zagranicznych ofert pracy Headhunters nie jest pracodawcą, nie wypłaca wynagrodzenia, nie rozlicza godzin, ani nie pobiera jakichkolwiek zaliczek. Pracownicy zatrudniani są przez zagranicznych pracodawców i w związku z tym wszelkie rozliczenia odbywają się wyłącznie pomiędzy tymi dwoma stronami, bez jakiegokolwiek udziału Headhunters. Ponadto osoby, które dzięki Headhunters wyjechały do pracy za granicę dobrze wiedza, że w kwestiach spornych mogą liczyć na nasze wsparcie - stosowne zapisy znajdują sie w umowie. Dlatego też wszelkie podobne wpisy nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym i są nieprawdziwe.

memo
    @Headhunters

Agencja odpowiada za zatrudnienie!!! Jeżeli jest umowa powyżej 2 tygodni należy przestrzegać prawa !!! Ustawa o zatrudnieniu pracowników tymczasowych Dz.U2003 nr.1608/95 Art.13 ust 2 punkt 2 który brzmi -za jednotygodniowym wypowiedzeniem gdy umowa o pracę została zawarta na okres dłuższy niż 2 tygodnie !!! Nie można tego interpretować inaczej i czekać aż umowa się sama zakończy!!! Zawieranie umowy odnawialnej co miesiąc ,a w ostatnim miesiącu traktowanie pracownika bezprawnie!!!Czas aby zadziałało prawo!!! Hańba

@memo

Od razu widać, że autor powyższego komentarza nie ma najmniejszego pojęcia o warunkach, na jakich oferowana jest praca za granicą. Przed zamieszczeniem tego typu treści z fałszywymi informacjami uprzejmie proszę o zapoznanie się z poniższym linkiem: http://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/aktualnosci/282650,Co-grozi-za-pomowienie-w-Internecie.html

zalozylem im sprawe Nowy wpis
    @A.Zborek

potwierdzam mi tez nie zaplacili wszystkiego dzis sprawa :) !

Mozil

zalozylem im sprawe Nowy wpis
    @Mozil

potwierdzam wlasnie czekam na sprawe za godzine sie odbedzie nie wyplacili mi pieniedzy za prace ! :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Headhunters Sp. z o.o.?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma ma aktualnie oferty?

Magda

Czy ktoś pracował z tej firmy na borówce amerykańskiej ?

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem Headhunters Sp. z o.o. lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

Wiki

Niektórzy tak się zapędzili w ocenianiu, że nie pisz o firmie tylko o osobach z tego forum!!

Julita

Rozpoczyna się wiosenny sezon i Headhunters Sp. z o.o. na pewno będzie otwierać rekrutacje. Kto był w ubiegłym sezonie? Możecie powiedzieć jak wygląda zakwaterowanie? I do jakich prac najlepiej się zgłaszać?

matek94
    @Julita

Dzień dobry Czy uzyskała Pani jakieś informacje na temat tej pracy poza tymi na forum. Jestem właśnie przed podjęciem decyzji o pracy tam jako kelner. Z góry dziękuję za odpowiedź Mój email: amadeo1645@wp.pl Wasilewski Mateusz

Magnus
    @Julita

Witam, z dala od tej firmy (usunięte przez administratora)

oskar
    @Julita

ty julita jestes bardzo dziecinna Zabierasz tutaj glos i nie wiadomo o co chodzi Zabierasz glos w Hunters i wszystkich sie pytasz co co za firma, jaka panuje atmosfera, czy jest rekrutacja, czy sa jakiejs benifity a na koncu probujesz umoralniac intrnautow Dziwna i smieszna z ciebie osoba

Headhunters

Kolejna opinia, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i nawet w najmniejszym stopniu nie można określić takiej opinii jako merytoryczną. Tak samo jak poprzednie, w stylu "omijajcie podobne agencje" wyrażane przez osoby, z którymi z pewnością nawet nie mieliśmy okazji zamienić choćby jednego zdania. Oczywiście internet jest anonimowy i anonimowo można pisać, co tylko ślina na język przyniesie. Można także wyrażać opinie, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Skoro pracownicy z bardzo dobrym doświadczeniem, wracają do współpracy przy okazji kolejnych ofert dla tych "niesprawdzonych firm" i pracują na tychże "umowach konstruowanych na niekorzyść pracownika" to najwyraźniej coś tutaj jest nie w porządku. Albo z tymi pracownikami, albo z autorami tych opinii. Sprawa rzetelności podobnych wpisów i opinii o agencjach i pracodawcach, była wielokrotnie poruszana na portalach, gdzie prawdziwi użytkownicy wyrażają opinie i podpisują się swoim imieniem i nazwiskiem. A ciekawy artykuł na temat zarabiania na negatywnych opiniach o wszelkiego rodzaju agencjach i pracodawcach można przeczytać choćby tutaj: http://wyborcza.pl/1,155287,20816744,zarabianie-na-hejcie-czyli-ile-warte-sa-opinie-o-pracodawcach.html

anonymous
    @Headhunters

Jasne, wszyscy się zmówili i oczerniają tak znana w Polsce agencje .... całe szczęście, ze jest internet

Stella

Jesteście pewni, że nic dobrego o firmie nie można napisać?

Magnus

Droga Headhunters, wasza arogancja was zaślepia. Dlatego nigdy się nie nauczycie.Zamiast stawiać na budowanie relacji i zaufania z pracownikiem macie ich gdzieś.Ile razy w ciągu miesięcy pytacie swoich pracowników czy wszystko gra?To tylko podstawy !To co oferujące trzeba podzielić .I oczywiście wszystkie te złe opinie to sami paranoicy!!

x

o czym ty gadasz człowieku?

CheapLabor

Niewolnictwo się już skończyło... w XX wieku. 600 EUR brutto, europejska firma, praca na polskich warunkach, mimo, że zagraniczna umowa. Zresztą widać po ocenach co to za firma.

czarna mamba

Droga agencjo, ale potencjalnym pracownikom już u siebie proponujecie na dzisiaj zarobki podobne do pracy w Biedronce, naprawdę zastanówcie się Państwo jak zapraszacie poważne osoby na rozmowę rekrytacyjną, bo naprawdę szkoda czasu dla obu stron aby usłyszeć ile proponujecie na etat w Szczecinie........... to jest żenada a nie poważna propozycja !!!

Waldi
    @czarna mamba

LUDZIE Koledzy i koleżanki, potraficie liczyć to liczcie na siebie. Ta agencja nie różni się niczym od 99% podobnych działających w Polsce. Jak nie chcesz dać się wpuścić w maliny naucz się języka kraju, do którego zamierzasz wyjechać. Poszukaj w tym kraju oficjalnych (rządowych, from goverment) biur pośrednictwa pracy (wiele z nich ma swoje strony w sieci. Złap kontakt z pracodawcą bez pośredników. Odłóż parę złoty tak na początek 1-szy miesiąc, ewentualny bilet powrotny. Biura tego typu mają w większości oferty za płacę minimalną dlatego też nie podają ile zarobisz, - zwyczajnie nie ma się czym chwalić. Ja pracuję w UK bez pośredników jako zastępca szefa kuchni w hotelu*** po kosztach utrzymania i podatków zostaje mi w ręce średnio 10GBP na godzinę. Można zarobić więcej - wszystko zależy od pracodawcy. Pozdrawiam wsystkich w Nowym Roku

Julita

Czy możecie podpowiedzieć coś o pracy dla kobiet? Jaka praca, kasa i mieszkanie???

Julita

Obecnie pojawiło się kilka ofert pracy od Headhunters, m.in. przedstawiciel handlowy HoReCa. Jak wygląda system premiowania? Może ktoś z was pracował na tym stanowisku i wie, w jaki sposób możliwe jest zdobycie dodatkowego wynagrodzenia za swoją pracę?

Eryk

Interesuje mnie praca za pośrednictwem Headhunters-a jako dociepleniowiec. Może ktoś napisać jak trzeba przejść procedury żeby dostać robotę? Na jaki zarobek można liczyć? W jakim stopniu trzeba znać język, chyba, że agencja organizuje kursy doszkalające?

Elwira

Czy był ktoś w pracy w charakterze pielęgniarki do opieki w Szwajcarii? Może mógłby podzielić się informacjami na forum? Czy to jest ciężka praca? Czy można przynajmniej dobrze zarobić? Zastanawiam się czy firma organizuje kurs językowy czy już trzeba umieć i jaki?

Headhunters Sp. z o.o. - Dział DE
    @Elwira

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie pracy w Szwajcarii zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr tel.: 91 434 88 88.

Zostaw merytoryczną opinię o Headhunters Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Headhunters Sp. z o.o.