Opinie o Headhunters Sp. z o.o. w Szczecin

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w: <li>Szczecinie <li>Poznaniu <li>Gdańsku <li>Katowicach <br/>Każdy z nich posiada wyspecjalizowane jednostki rekrutacyjne, skupiające się na wspieraniu naszych Klientów w prowadzonej polityce zarządzania zasobami ludzkimi. Agencja działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu, doradztwa dla firm. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm, a zarazem na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu.<br/> Podstawą naszych działań jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta, a naszym głównym celem – jego pełne zadowolenie ze zrealizowanego projektu.<br/> Agencja Pracy Headhunters korzysta ze swego doświadczenia na rynku polskim i europejskim.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Headhunters Sp. z o.o. w Szczecin

spawacz

Firma Headhunters(PP bielenia) jest niewypłacalna, tłumaczy się tym że nie dostali przelewu od firmy w której pracowałem...CO MNIE TO OBCHODZI!!!!!, to jest szczyt bezczelności aby w dzisiejszych czasach trzeba czekać za swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi!

agencja

Firma jest jak najbardziej wypłacalna i reguluje wszelkiego rodzaju należności,proszę nie wprowadzać nikogo w błąd.Nigdy nie zdarzyła się sytuacja abyśmy nie wypłacili wynagrodzenia kandydatowi wysłanemu przez nas do pracy.Pozdrawiamy

ZYX

Headhunters to dobra agencja i można spokojnie wyjechać do pracy.

prawda

Ludzie, którzy pracują w tych śmiesznych agencjach chyba nic nie robią.... Oferty wiszą te same miesiącami, to co oni robią? Po co oni są w ogóle?? Mam 3 letnie doświadczenie z wymaganymi kryteriami, certyfikat, zero odezwu.. Oferta wisi dalej, to jakie gamonie tam pracują. Ktoś kto nie ma zerowego pojęcia o inżynierii ma decydować czy pójdę na rozmowę? Czy ta osoba niekompetentna blokuje tylko drogę?? Może sam porozmawiam z pracodawcą. Może przez tych gamoni oni nie mają ludzi... Kpina i żenada.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Headhunters Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Praca w belgi jako murarz byl ktos tam przez te biuro.

Emigrant

Miałam okazje pracować przez tą agencję i wspominam ich miło. Wszystko było dopięte i czekało na nasz przyjazd. Oby więcej takich firm było na rynku pracy to będziemy mieli większy wybór i lepsze zarobki.

Ali

Witam czy ktoś pracował na statkach rzecznych jak to rzeczywiście wygląda jak placa i umowa ? Może ktoś wybiera się na ten sezon na statki ?

blaqk2
@Ali

Wysyłałam cv na początku roku i do tej pory nie ma żadnych konkretów. Miała być rekrutacja, czas leci a wygląda na to, że nic z tego nie będzie. Ostatnio poinformowano mnie, że dużo osób z tych które już tam pracowały, wraca na kolejny sezon(!) więc ilu nowych kandydatów może się załapać? dwóch, trzech, a może żaden?! Jestem cholernie wku*wiona po przeczytaniu zamieszczonych tu komentarzy. To świadczy tylko o tym jak nieprofesjonalna, wręcz działająca na szkodę potencjalnego pracownika, jest ta agencja.

Ali

Amni

Czyli dopiero można się dowiedzieć podpisując umowę?

Zyga

rob1973, wszelkie stawki, diety etc. są zawarte w umowie z niemieckim pracodawcą, o czym kandydat każdorazowo jest informowany, przed otrzymaniem umowy. Natomiast w umowie pośrednictwa którą oferuje Headhunters, jest zapis, który mówi, iż kandydat oświadcza, że został o takowych warunkach poinformowany. W moim przypadku tak właśnie się odbyło, dostałem 2 umowy przed wyjazdem do Hamburga. Pracuję tam od 4 miesięcy jako dociepleniowiec, póki co, wszystko jest w porządku. Zawsze można liczyć na pomoc polskojęzycznych konsultantów, jeśli jest problem językowy, by coś załatwić. A co do kar, to myślę, że to jest forma zabezpieczenia przed "fachowcami" którzy mówią, że wyjadą na 100%, a tuż przed wyjazdem wyłączają tel. i szukaj wiatru w polu... Ponadto dzięki temu, my pracownicy mamy pewność, że nie jedziemy w ciemno, a praca czeka na nas. Tylko ten kto ma coś za uszami, nie chce podpisać takiej umowy... Pozdrawiam!

kaff

czy ktoś pracował na statkach rzecznych?

Kamsior

Coventry/Birmingham kto się zdecydował niech da znać , pogadamy może razem się złapiemy. andylock@windowslive.com

Darwin90

Siema , wyjeżdżałem do anglii już kilka razy , a to manchester , a to londyn , pracowałem jako operator maszyn , line leader , picker/packer więc wiem o czym piszę. Ludzie ogarnijcie się , wyjazd do Anglii to nie jest zabawa , wszystko co mówi wam pani przez telefon , i mówię to o wszystkich agencjach działających zdalnie z polski ,musicie dzielić przez 2 , a najlepiej przez 3. Ludzi którzy języka nie znają prawie wgl. podziwiam za decyzję wyjazdu. Ja 4 lata temu wyjeżdżają po raz pierwszy angielski ogarniałem w miarę , nie miałem problemów z dogadaniem się , wyrobieniem NIN czy założeniem konta samodzielnie, zastanów się potencjalny kolego/koleżanko czy możecie teraz o sobie powiedzieć to samo przed wyajzdem , żadna agencja , koledzy , koordynatorzy nie pomoże wam , tylko i wyłącznie znajomość języka może wam uratować du*ę. Widziałem tam wiele , i ostrzegam was że dużo dzieje się też w głowie , juz tam na miejscu. Nie liczcie na szczęście , ogarnijcie sobie kasę na ew. powrót , zoorganizujcie sobie awaryjne lokum , pokoj , cokolwiek , szukajcie pracy na własną rękę. Ograniczcie przypadek do minimum. Nie macie powodów żeby mi wierzyć ,ale mam chociaż nadzieję że dałem komuś coś do myślenia. Powodzenia i uważajcie.

Darwin90

Ghost

Witam, sam przymierzam się do pracy w Holandii za pośrednictwem tej agencji. Praca na produkcji w przetwórstwie rybnym, warunki na których ma się opierać zatrudnienie są dość korzystne, aczkolwiek chciałbym poznać opinie osób które już pracowały w Holandii za ich pośrednictwem albo pracują, jak to wygląda od kuchni tj. na miejscu, warto?

Dave

Bez nr konta i nr podatkowego nikt was nie zatrudni chyba że pomoże w załatwieniu tego. Anglicy nie uważają innych certyfikatów jak swoje więc te UE można sobie (usunięte przez administratora) podetrzec

Dave

Tak pracuje tu wstaję o 5 wracam o 16-21 godziny jazdy autem każdy musi jeździć!!! Odliczone dojazdy z dnia czyli 46 min na każdy dzień pracujący, 7.2 funta ale na rękę wyjdzie wam 5.5 bo podatki i mieszkanie 65 funtów tygodniowo mieszkając w 2 osoby. Jeśli lubicie zapieprzac i mało spać proszę bardzo tylko daje wam 2-3 miesiące max potem rezygnujecie. Wypowiedzenie miesięczne niedziele i święta pracujące nie zawsze wszystko jest na czas czyli chemia sprawne auta odpowiedzialność majątkowa za auta. Nie ma czasu dla siebie nigdzie nie pojedziesz zwiedzać nie masz kiedy!!! Nikt nie przyjedzie do ciebie, szef daje drugą umowę do podpisania i zabiera oryginał kopie ze sobą. Radzę głęboko się zastanowić czy warto bo każdy tu chudnie w oczach i zdrowie ubywa. Nie zarobicie tu 2-3 tys funtów nie ma opcji benefitow też nie dostaniecie mieszkania też nie wynajmiecie trzeba tu trochę posiedzieć aby mieć jakieś alternatywy. Jak zarobicie 1,5 tys funtów to całe wszystko. ....

bartolo
@Dave

Widać Dave woli umowy zerowe. Jechac, a potem czekać czy praca bedzie czy nie. Dziekuje bardzo. Po to sie jedzie do pracy, zeby pracować i zarobić. Wole tak, a nie czekac czy przyjdzie sms i wezwanie do pracy. Warunki dobre, a bywa z tym różnie i to wie każdy, kto mieszkał w Anglii. Tu wszystko nowe, czysto, pralka. Wypłata na czas, kasa sie zgadza. Kobitki tez pracują i jakoś nie marudzą A niezadowolony zawsze sie znajdzie, zwłaszcza gdy sam ma coś za pazurami...

Janek

A ktoś z nimi sprząta w Coventry? Dostałem propozycję pracy ale nie wiem jak to wygląda. Na razie oferta dziwna bo 240 godz w miesiącu gwarancja to już jest obecnie szok. Jest też kilka innych dziwnych rzeczy ale może jestem zbyt podejrzliwy.

sopi
@Janek

Hej Ja również się przymierzam :-) jeśli chodzi nam o to samo to headhunters Szczecin sprzątanie biur, domów, hoteli 60 godzin tygodniowo kontakt bezpośrednio do angielskiego Pracodawcy? Ja nigdy nie korzystałem z żadnej agencji pracy to mój pierwszy raz. Mam blisko do znajomego więc jak by się coś nie udało to mogę u niego się zatrzymać i tam poszukać pracy. pozdr

emigrantka

Witam ja niedawno spotkałam sie z tą agencją niestety bedą wstępnie zainteresowana poszczególnymi ofertami pracy wysyłając zapytania na maila kontaktowego pozostawionego pod daną ofertą, nie doczekałam sie żadnej odpowiedzi ani pocztą elektroniczną ani poprzez media społecznościowe. Nie moge stwierdzić jak działają w praktyce nie cce się sugerować opiniami w necie bo z doświadczenia wiem ze różnie bywa sama pamiętam jak korzystałam z pośrednictwa pracy przez agencję która miała bardzo zle opinie a ja nie miałam zarzutu żadnego. Niestety jednak takie zachowanie trochę mnie zraża bo po co w takim razie sa maile kontaktowe pozostawione na stronie skoro odpowiedzi na nie brak.

Joachim
@emigrantka

Nie polecam (usunięte przez administratora) omijać ich z daleka

młody

witam,czy moze ktoś pracował na statkach rzecznych przez firme headhunters?

Zostaw merytoryczną opinię o Headhunters Sp. z o.o. - Szczecin

Headhunters Sp. z o.o.