Benler International Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Benler International Sp. z o.o.

Jakub

Firma nie wypłaca pieniądze za sprzedane rzeczy komisowe. W szczególności właściciel Pavel Zalatukhin szuka wszystkie sposoby aby uniknąć wypłaty.

Sebastian Jurzysta - Critical Cargo and Freight Se

Jako podwykonawca organizowałem transport dla firmy Benler. Niestety od roku nie udało mi się uzyskać płatności za 2 faktury. Firma ewidentnie ma problemy finansowe ponieważ za każdym razem właściciel firmy Pan Pavel Zalatukhin mówi, że zapłaci jak dostanie pieniądze od klientów. Wygląda na to, że od roku mu nikt nie zapłacił. Na pytanie czy warto pracować w firmie z takimi problemami finansowymi (mowa tu o problemie z zapłatą kwoty około 4 tys zł) musicie sobie Państwo odpowiedzieć sami.

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie Benler International Sp. z o.o. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw opinię o Benler International Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benler International Sp. z o.o.