Opinie o Fabryka Pizzy, Polskie Jadło (Sfinks Polska S.A.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sfinks Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sfinks Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sfinks Polska S.A. w Warszawa

lil.gesler

Bardzo fajna restauracja, jedzenie jest naprawdę smaczne, obsługa miła i kontaktowa, lokalizacja idealnie dopasowana do potrzeb. Jedyne za co odjęłam piątą gwiazdę to ceny, które uważam za nieco zawyżone.

Iwo

Nie zawsze samą obecnością w firmie możemy dużo zarabiać. Trzeba się po prostu wykazać.

Fatimy

Moje sugestie dla Sfinks Polska S.A.: Nie polecam śmieszne pieniądze. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwiększyć pensje podstawową.

Czyżby tak dobrze się pracowało, że nikomu nie chce się pisać? Szkoda, szukam pracy i tu się znalazłem.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Oczywiscie wszystko zalezy od miejsca pracy, ale w tych czasach 8 zł netto na godzine dla kelnera to chyba juz lekka przeginka, przy najniższej krajowej 13,70 zł brutto.

Anita

Może to taki wyjątek od reguły?

Ostatnio odwiedziłam sfinxsa w auchan w Swadzimiu katastrofa. Stoliki pobijane brudno nawet kelner miał brudne spodnie i na sam widok wyglądał nie apetycznie ale okazał się miły. Zero klientów panowie z kuchni stoją za barem piją cole z miną nie podchodz do mnie.Posprzątali by przy braku klientów. Jedzenie też pozostawia wiele do życzenia. Bardzo lubiłam to miejsce od samego początku ale w obecnej sytuacji nie polecam za 120zł na 2 osoby wyszliśmy głodni z wrazeniem ze przeszkadzalismy obsłudze i nawet już nie myślę w jaki sposób wykonane byly te dania mam nadzieje że nie napluli nam do talerzy katastrofa nie polecam. Kiedyś to było fajne miejsce ale nic nie trwa wiecznie jak to mówią.

Agata

W internecie można znaleźć rekrutacje na kilka stanowisk w Sphinx Polska S.A. Kto już aplikował? @Przyszły Kelner po nicku wnoszę że udało Ci się przejść przez rozmowę rekrutacyjną i niedługo zaczynasz pracę. Możesz powiedzieć jakie masz wrażenia z samej rozmowy i jakie warunki pracy zaproponowano Ci w firmie?

Co myślicie na temat pracy w Sphinx Polska S.A.? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

Przyszły Kelner

Dokładnie mam te samo pytanie

Agata

Jak wygląda praca jako Specjalista ds. e-marketingu? Jakie są godziny pracy? Czy jest możliwość pracy zdalnej? Dla osób, którym zależy na elastycznych godzinach pracy są to ważne informacje.

kas

wiele zależy chyba od miejsca pracy gdzie pracujesz i ludzi, poza tym w gastronomii trzeb asie liczyc z tym, że godziny troche ruchome, jendka na napiwkach tez można dorobic

zadowolona

A ja z pochwałą! W dniu dzisiejszym byłam wraz z koleżanką w Sphinxie u zbiegu ulic: Zgoda, Szpitalna, Bracka w Warszawie. Byłam obsługiwana przez kelnera który na moje zyczenie się przedstawił To p.Rafał Stokłosa (mam nadzieję, ze dobrze napisałam nazwisko)... Pan Rafał okazał się wyjątkowym kelnerem. Bystry, grzeczny, szybki i domyślny, dbający o klienta. Zamówiłam 2 przekąski. Zapytał, czy podać razem, czy jedną podać póżniej. Wielu kelnerów w ogóle nie zadałoby tego pytania. Mimo wielu klientów do obsługi p.Rafał szybko wychwytywał i reagował na każde spojrzenie w jego kierunku. Dobrze zna się na swojej pracy - gdy potrzebowałam pomocy w znalezieniu w menu konkretnej potrawy szybko odnajdował pozycję w spisie. Jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, nie wykonuje pracy na odczepnego. Spostrzegawczość, inteligencja, pomocne podpowiedzi to walory, które powinny cechować każdego kelnera. Ale tak nie jest, bo spotykam się z tym rzadko. A tu właśnie miałam taki wspaniały, wyjątkowy przykład i mam nadzieję, że mój wpis zostanie odczytany przez pracodawców p.Rafała. Sądzę, że jeśli dostaje się tak miły wpis (w końcu to Wasz pracownik) - poza krytycznymi uwagami - może należałoby pomyśleć nie tylko o uścisku dłoni takiego "czarnego konia", na którego się stawia, ale także o nawet niewielkiej gratyfikacji dla p.Rafała, aby miał silniejszą motywację do dalszej tak świetnej, profesjonalnej pracy. Swoją drogą to także splendor dla pracodawców p.Rafała i gratulacje tak wyjątkowego pracownika!

Lena

Kelner, który ma gumę w buzi, a toalety brudne. Nie poleca.

ewelina

Dnia 24,01,2016r byliśmy ze znajomymi w Syfie (PROMENADA) dla mnie tak powinna nazywać się ta pseudo restauracja Sphinksa. Kelner tragedia, po zapisaniu na kartce zamówienia i tak pozapominał co ma przynieść, a jak przyniósł to nie to zamówienie co trzeba. Jedzenie tragedia, dość że zimne to chyba drugiego sortu. Nigdy przenigdy, więcej moja noga, jak i również moich znajomych tam nie stanie, nie jestem Magdą Gessler ale lepiej umiem gotować niż ten kucharz, prędzej powinien stać na zmywaku. dno do kwadratu

Misia

dzisiaj miałam okazje być w tej restauracji zamówiłam "inspirację brokułową' Pan przyniósł owszem porcja niemała, ale na talerzu było pełno makaronu 3 różyczki brokuły i 3 małe kawałki czerwonej papryki, kawałki piersi z kurczaka i całość polana mazią bez smaku to wszystko w cenie 29 zł, byłam w szoku chciałam pół porcji, no ale mi odmówiono.na zdjęciu owszem super wyglądało główna nazwa inspiracja brokułowa z trzema brokułami ???? Pytam co jet wliczone tą cenę 29 zł ???????? Aha dyskusja z kelnerem oraz Panią siedzącą przy ladzie nic nie dała bo chciałam złożyć reklamację, powiedzieli/ że z góry tak mają nakazane i koniec. Porażka. Teraz żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia,

Misia

krs

widze tutaj negatywny marketing dlaczego caly czas pojawia sie bialystok ?? gdzie to k... jest... piszcie jak sie tam pracuje a nie jak sie je, to nie ta strona ...

bucuwa

tvp1 program kryptoreklama firmy zenada

bb1

Szef wszystkich szefów SPHINXa będzie prezentował swoje wdzięki i kunszt w programie kryptonim szef jutro tj 09.09. Napiszcie czy to ustawka?? Pozdrawiam

abc

Stawka 5,16 zł/h. Pierwszy dzień pracy za darmo. Dziękuję, nie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sfinks Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sfinks Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sfinks Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sfinks Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sfinks Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Sfinks Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sfinks Polska S.A.
2.1/5 Na podstawie 63 ocen.

Sfinks Polska S.A.