Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

obserwator

[usunięte przez moderatora] A tak naprawdę nadejdzie taki dzień że PIP przyjdzie popyta i wtedy właściciele wypieką ... ale nie chleb , tylko ZAKALEC!

Obserwator

WITAM. Nie pracowałem , nie pracuję i nie będę pracował w piekarni Hert. Ale łączy mnie dużo z tą firmą. Nie raz byłem świadkiem poniżania kasjerek przez ,[usunięte przez moderatora] ale najlepsze jest to że przy jakiejkolwiek kontroli w jakimkolwiek punkcie sprzedaży sprawdzono by zeszyt godzin to szybko by wyszło najaw iż 30min przed i 30 min po jest tylko liczone(płatne) a co za tym idzie szybko wyszedł by przekręt , bo jak jest możliwe w 30min przed otwarciem przeliczyć towar,wyeksponować na regale,przeważyć ciasta , wyeksponować w ladzie i posprzątać jeszcze przed otwarciem ?! Ludzie , dziewczęta zaczynają min. 1,5h przed i kończą 1,5h po zamknięciu.

I TO BYŁA OSTATNIA IMPREZA W 2009R DLA PRACOWNIKÓW,BO 2010R NAPEWNO NIE BYŁO WIĘC CHŁOPAK NIE KŁAMIE

osoba towarzysząca

dzięki za info!chyba najwyższy czas z nim skończyć,bo mam dość kłamstw.ostatni raz byłam chyba w kwietniu 2009 na imprezie firmowej.napisz coś więcej jak możesz.

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

do towarzyszącej

hehe wkręca cię ;) cwaniak niezły;/ co roku są takie imprezy że mucha nie siada!!!!!!! jeżeli chodzi o mnie to myślę że to najlepsza firma jaką znam w organizowaniu spotkań dla pracowników, no a przede wszystkim to to, że szefostwo bierze wszystkie wydatki na siebie a pracownicy mają ze sobą wziąć tylko dobry humor! no i ot przepis na udaną imprezę !!!!!!!!! pozdrawiam organizatorów i oby więcej takich spotkań. do następnego

osoba towarzysząca

a czy ktoś wie coś na temat imprez firmowych? byłam na kilku z chłopakiem, a od jakiegoś czasu mówi że imprez nie ma albo są dla wybranych. to prawda czy mnie wkręca?

wyrafinowanabaniatrwa

z okazji zbliżających się świąt, piątek już tuż tuż,życzę wszystkim obecnym pracownikom: kierowcom, ekspedientkom i ludzikom z piekarni- (usunięte przez administratora)na wesoło:)

kierowca

praca taka sobie, da się pracować,sa minusy ale kasa jest ok.

wyrafinowanabaniatrwa

też chcę taki szalik z weki:D

żenada

a i jeszcze jedno co to za pracownik co pisze komentarz o 11.44. na temat romansów w pracy, ekspedientki są w tym czasie w pracy, więc zostaje albo zazdrosny kierowca, albo jakaś na zwolnieniu ,,życzliwa" koleżaneczka, lub życzliwa która się nie załapała na ów romansik! hehe

obojetna na herta

Ciekawe bagno ale w bagnie tez da się żyć ludzie są tam dobrzy i zli toczy się tam życie (usunięte przez administratora)

już były pracownik

Większość opinii na tym forum ma swoje pokrycie w rzeczywistości i jeżeli ktoś nie jest w tragicznej sytuacji i może szukać innej pracy to jak najbardziej doradzam. Ja natomiast zauważyłam jako już klientka, że dziewczyny na sklepach mają coraz gorzej. I niestety chyba nie zapowiada się coraz lepiej.Ja skorzystałam uciekłam z tej fimy z czego się bardzo cieszę. A propo kierownictwa to powinno bardziej zająć się jakością swojego pieczywa bo ostanio odbiega od podstawowych norm zwłaszcza świeżości.

aa

a czy mozna dowiedzieć się coś więcej o pracy na stanowisku kierowcy w tej firmie jak to wygląda finansowo i wogóle(usunięte przez administratora)

kierowca

a co powiecie na temat nowego kierownika kierowcow? .

piekarz

ile zarabia piecowy? bardzo prosze o wasze zdanie ta te pytanie

do muminka

dziecko szukasz sensacji i romansow to biegnij do ksiegarni albo biblioteki,albo wez sie za robote,bo zaraz zaczniesz narzekac (usunięte przez administratora)pozdrawiam

hehheheh

a ja sie grzecznie pytam, gdzie jest wypłata za sierpien?Płynie statkiem z USA?Mamy 13, z mojego rejonu nik nie ma wypłaty!!!Żart?

driver

(usunięte przez administratora)Gość jest nieziemski i jedyny w swoim rodzaju pracowałem w kilku zakładach ale takiego kierownika to nigdzie jeszcze nie widziałem sam miałem z nim grube starcie ale od tamtej pory jest git i lubię jak daje pojazd nowym bo od jakiegoś czasu to taki ofiary zatrudniają(usunięte przez administratora)

gość

(usunięte przez administratora) Nim cokolwiek wrzucicie do sieci przeczytajcie tekst przynajmniej dwa razy. Pozdrawiam :)

muminek

hej nikt nie odpowiedział na moje pytanie...nawet mnie usunęliście....szkoda... Pracuję w hercie i ciekawa jestem czy inni widzą to co ja,a mianowicie kwitnące przyjaźnie między pracownikami ,zwłaszcza damsko-męskie???? co Wy na to?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.