Opinie o Hart-Sm w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hart-Sm. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hart-Sm na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hart-Sm w Żary

Prawda

Pracowałem tam ponad 10 lat i tam nie żądzi kierownik tylko szef a on nie szanuje ludzi a jego po zawodówce szef prod. Mówi że ludzie to bydło i tyle ale czasy się zmieniają .

mumia87
@Prawda

kadra przyzwyczajona do starych czasów gdzie człowiek nie miał wyjścia i był zmuszony znosić te prostactwa na szczęście rynek pracy się zmienił ,może szef to zmieni jak nie będzie miał czego wysłać do odbiorców

Barbara
@Prawda

Wypada się zastanowić po co tak naprawdę zostali zatrudnieni pracownicy z Ukrainy. A może niektórzy " strzelali focha" kiedy mieli przyjść do pracy w kolejną sobotę? Niektóre Wasze opinie naprawdę mnie śmieszą. Nikogo chyba tam nie trzymają na siłę prawda?

prawda
@Barbara

Wiadomo, że tutaj chodzi o PIENIĄDZE. " Tańszy pracownik, zrobi wszystko, będzie pracował jak trza "- tak chyba myślało szefostwo. MIELI NAS NAUCZYĆ PRACY i chyba przestraszyć, że w każdej chwili mogą zwolnić, bo mają swoją zbawienną ukraińską armię. Wszystko wyszło z czasem jakimi (usunięte przez administratora) pracownikami są. Odkąd oni zaczęli pracować, ilość reklamacji wzrosła trzykrotnie. Człowiek stał z boku i obserwował ten cyrk, i czekał aż to wszystko (usunięte przez administratora) W tym zakładzie pracy wszelkie sprawy załatwia się od (usunięte przez administratora) strony... Szkoda, bo praca jak każda inna. Ale cyrki świata co czasami (ostatnio bardzo często) tam się wyrabia.

mumia87@wp.pl

większość tego co jest tu napisane jest prawdą a królem niekompetencji jest rusak doprowadził malarnię do stanu gdzie najlepsi pracują już w innych zakładach a malarnia opiera się na wiedzy i dobrej woli starych pracowników .Oj szkoda że szef już ma w tyłku zakład jak ktoś nie musi to niech omija z daleka

Wkrotcebezrobotny
@mumia87@wp.pl

A co kierownik Rusak ma do powiedzenia? On też ma ludzi nad sobą, to głowie oni doprowadzili do tego co się dzieje.

mumia87
@Wkrotcebezrobotny

ludzie nad sobą to jedno a nieszanowanie podwładnych to drugie niech uczy się ukraińskiego bo polska załoga to już tylko odsetek coraz mniejszy

ONNN

Jedno zasadnicze pytakie czy własciciel wie go jego ludkowie z kierownictwa wie co robia z ludzmi a pozatym ja nie nazekałem ale pracowałem jak mogłem i nic mnie nie doceniał i jakies problemy mieli jak ktos z ryja nie tege to ma probiem i samie dziobaki i po nie bede kometował co

Mycha

Pracowałam tam 12 lat,mąż 10!zwolniliśmy síę oboje.Jak by było dobrze to byśmy się nie zwolnili.Ja też zarabiałam 2600zł.ale w domu byłam gościem.Straciłam tam zdrowie bo tam jest bardzo ciężka praca.Kobieta na 1godz.musi przeżucić 1 tonę szyb a przez 12 godz?Szacunku tam nie znajdziecie,tam nie ma życia prywatnego,trzeba być na każde zawołanie czy ci pasuje czy nie.Za tyle lat nie nagannej pracy nikt nas nie docenił.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hart-Sm? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

W toaletach jest tak najarane papierosami że aż siwo, wentylacji brak mało tego w kabinie o wielkości 1m x1m dymu ze aż szczypie w gardło...nikt z tym nic nie robi!

dtg

@bartek weisz co wydaje mi sie ze ta oferta to byla w maju

pracujący

Wiem. I nie pojawią się już, bo ukraina wygryzła Polaków, tylko nikt o tym nie mówi. Na start Polak ma ok 8 zl, Ukrainiec 9. Tyle w temacie.

@pracujący

Ps. Pracuje tu 10 lat

Smieszka
@pracujący

A wiec na start ukrainiec ma ponad 10zl

asss

Jest teraz nabór na produkcje.... wiec jak chcecie za marne grosze robić to wysyłajcie...... (usunięte przez administratora)

Zosia21

wg mnie to co większość ma na ręke te 2300zł to naprawde nie jest mało...niejedne firmy dużo mniej płacą i jakoś jest cicho i dobrze...

ktoś2

hahaha chyba kazio się z choinki urwałeś nawet 1620 na reke nie dają...marną najniższą krajową... ciesz sie jak 1300 dostaniesz...tam jest wyzysk ludzi !!!!

Jojka
@ktoś2

Za dobrą wypłatę to trzeba coś sobą reprezentować. Za samą obecność jeszcze nikt nie płaci. Mam wrażenie że 70% opinii to zasłyszane ploty od nierobów którzy nie wiem jakim cudem jeszcze się tam trzymają. Ktoś kto chce pracowac i szanuje pracę to nie ma źle, ci którzy narzekają chcieli by nic nie robić i wiele zarobić. Im wszędzie będzie źle i za mało. Dobrze jet tylko tam gdzie nas nie ma.

kazio@kazio

Większosc na reke dostaje srednio 1620zł.............

patrycjuszka23

To już mam mieszane uczucia bo też aplikowałm tam cv do pracy i czekm na odp.właśnie do biura i nie wiem co zrobić przyjąc prace czy odrzucić ...? hmmm cyba sama sie musze przekonac.

Anusia1006

A ja pracowałam i bardzo miło wspominam tą pracę 4 lata temu,co prawda pracowałam w biurze ,ale nawet opinie osób które na hali pracowały i słyszałam od nich bezośrednio , były caŁKIEM POZYTYWNE. :)

Bezrobotny

Chciałem złożyć CV do harta, najlepiej dać je odrazu do biura, niestety przechodząc przez jakąś budke, obok parkingu, zatrzymał mnie jakiś stary zgrubialy typ,bardzo nie miły. Powiedziałem że chce się dostać do biura złożyć CV, powiedział mi że takie papiery zostawia się u niego. Włożył je do jakiegoś pojemnika. Mogę mieć pewność że te Cv w ogóle trafiło do biura??? po wyglądzie i zachowaniu tego pana, odchodząc stamtąd, stwierdziłem że koleś może je przecież wywalić do kosza.

pracujacy

A nie mają pierwszeństwa? Mają i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przejdź się po hali w sobotę. Polaka ze świecą szukać. A dlaczego? Bo my nie możemy przychodzić w soboty tak jak kiedyś. Nie ma miejsca dla Polaków. Muszą dorabiać w innych miejscach, albo dostaną najniższą krajową, czasem ciut powyżej. Tyle w temacie.

pracujacy

Jakie nadgodziny??? Polacy nie mogą robić nadgodzin, bo jest pierwszeństwo dla obcokrajowców, którzy pracują codziennie po 12 h i w każdą sobotę. A Polak, no cóż, musi chyba dorabiać w innej formie, żeby mieć za co żyć...

jojka
@pracujacy

brednie...

Polak

Tu się zrobil ukraiński b... Polaków nie szanują i nie dają zarobić, a Ukraińcy trzaskają nadgodziny. To jest chore

mała

szukaja , teraz przyjmuja cały czas.

WWW

Z nadgodzinami to się zgodzę z resztą przedmówców jeśli chodzi o 2 hale a mianowicie o logistykę i zieloną hale to prawda niby nie musisz ale... no właśnie trzeba bo potem z pod byka się kierownik patrzy lub wielkie pretensje:) co do ostatnie hali mianowicie "masiap" żyć nie umierać kierownictwo w porządku pracownicy super zawsze znajdzie sie wspólny język porozumienie co do kobiet hmm jak to one muszą cie najpierw poznać :)

Witam. Od nie dawna pracuję w Firmie Hart SM i mogę powiedzieć dobre rzeczy na temat tej firmy. Pracownicy są pomocni jako nam nowym pracownikom. Co do pracy to nie mam zastrzeżeń. Kierownictwo jest ok i złego zdania nie mogę powiedzieć. Co do pracy w soboty to nie dokońca jeszcze wiem czy są obowiązkowe, ale i tak przychodzę bo to są dodatkowe pieniądze. Jak dla mnie to jest bardzo dobra praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Hart-Sm - Żary

• Jak się pracuje w Hart-Sm?

Zobacz opinie na temat firmy Hart-Sm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hart-Sm?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hart-Sm