Opinie o Hart-Sm w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hart-Sm. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hart-Sm na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hart-Sm w Żary

Galanonim

A co sądzicie o odejściu elektryka, hyba nie ciekawiewie to wygląda jak tacy spadają

Polak
@Galanonim

To co oni zrobili nie zasługuje nawet na komentarz. Od jakiegoś czasu robią wszystko, żeby Polacy odeszli. Tylko nie zdają sobie sprawy z tego, że bez Nas mogą również zacząć szukać innej pracy. Powodzenia z Ukrainą

Remik

Jeszcze nie słyszałem żeby były pracownik pisał o firmie pozytywnie!!!

Hanna

@artek A jak myślisz, dlaczego raczej niewiele osób jest zainteresowanych aplikowaniem do Hart-Sm? Masz jakieś uwagi dotyczące tego pracodawcy? Jeśli tak - podziel się z nami. @darek Nadal pracujesz w Hart-Sm? Jeśli posiadasz jakieś informacje o aktualnej sytuacji firmy to podziel się nimi z użytkownikami forum.

cwaniak
@Hanna

Hanna może jesteś szpiegiem z hartu ze tak wyciągasz usilnie informacje od ludzi hm

Czarek

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc chyba przeginacie z tym oskarżaniem!

@Czarek

Czy jesteś albo może byłeś jednym z pracowników w tej firmie że twierdzisz iż dany pracodawca ma dobrą opinie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hart-Sm? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
darek

nie przesadzajcie że tak źle jest ,jeden z malarni powiedział że ma rodzinę (w odpowiednim momencie ) i cyk ma już jedną zmianę ,bo cała reszta nie ma rodzin .Kolesiostwo i dziadostwo

pęcherz
@darek

Ale on ma grupę inwalidzką.

artek

nie ma rekrutacji bo nie ma zainteresowanych jak ktoś przyjdzie to z cv dłuższym niż papier toaletowy

Hanna

@Zdezorientowany Piszesz, że firma Hart-Sm nie oferuje pracownikom podwyżek? A była o nich kiedyś mowa? Stawka podstawowa ustalana jest na etapie podpisywania umowy, więc pracownik jest świadomy tego, ile powinien zarobić. Jeśli chodzi o brak perspektyw w firmie, to faktycznie, może to stanowić już istotny problem. Jak długa tam pracujesz? @hahaha Dlaczego tak uważasz? Czy według Ciebie wygląd jest w pracy najważniejszym aspektem? Zaznaczam również, że nie wolno tutaj powoływać się na konkretne osoby z otoczenia firmy.

Hanna

@ktoś, możesz dokładnie przedstawić, co się dzieje w Hart-Sm? Dlaczego uważasz, że w tym obszarze firmy nie ma żadnego nadzoru? Twoja opinia na ten temat zainteresuje innych użytkowników. @Zdezorientowani, co Twoim zdaniem wpływa na decyzję pracowników o zakończeniu współpracy z Hart-Sm?

Zdezorientowany
@Hanna

Brak konkretnych podwyżek, odwlekanie w nieskończoność obiecanych podwyżek, niska stawka podstawowa (trzeba zrobić mnóstwo nadgodzin żeby mieć w miarę przyzwoite wynagrodzenie). Czyli ogólnie aspekt finansowy. Poza tym ogólny marazm i brak perspektyw. Świadomość tego że firmie ns nas nie zależny.

hahaha
@Zdezorientowany

Dziwie się bardzo ze na logistyce jeszcze góruje pan P . ani to wyglądu ni ma , niema na czym oka zawiesić ,

ktoś

Brak jakiegokolwiek nadzoru to co się dzieje w zakładzie przechodzi ludzkie pojęcie , (usunięte przez administratora) kiła i mogiła

Hanna

Nie udało mi się znaleźć aktualnie prowadzonych rekrutacji w Hart-Sm. Czy znacie przybliżony termin pojawienia się ich w internecie? A może można próbować aplikować spontanicznie do tego pracodawcy? Jak się przedstawiają warunki zatrudnienia w tym momencie? Informacje tego typu zainteresują osoby planujące współpracę z Hart-Sm.

Zdezorientowani
@Hanna

Firma Hart-SM nie prowadzi żadnych działań rekrutacyjnych. Czeka biernie na jakiegokolwiek pracownika. Mimo, że co tydzień zwalnia się kilka osób nie podejmuje żadnych działań w celu zatrzymania już pracujacych w niej doświadczonych pracowników. Cała nadzieja w niewykfalifikowanej "ukrainie". O co tu chodzi? Nie kumamy!

Ola.

Czy ktoś może podać mi e-mail do hartu bo muszę ich "poprosić" o wysłanie pitu którego nie chcą mi wysłać e-mailem... A listu nie mogę odebrać bo mieszkam za granicą.

Darek

Na razie podwyżki wstrzymane bo zbieram na jakąs nową furke.

Artek

Bardzo dobra firma, pan Mirek płaci 1600 zł, jak zrobię 80 nadgodzin mam 2 tysiące.

Robol: Na hali jest zimno jak w pod Stalingradem, ale szef produkcji mówi, że zima się kończy i problem jest rozwiązany. Huraaa!

Najgorszy zakład (usunięte przez administratora) pracy z jakim do tej pory miałem okazję współpracować... pensje to jakiś żart pomijając fakt okradania pracowników z tego, co faktycznie im się należy. Chore wewnątrz zakładowe przepisy pracy, które dzialają tylko na korzyść pracodawcy... totalny wyzysk... ŻENADA... i jeszcze jedna uwaga nie tylko moja do pracodawcy... " jaka płaca - taka praca " Proste jak .....

Hanna

@Nick, @Artur, @anonymous, proszę Was o przeniesienie się z Waszą prywatną dyskusją do jakiegoś innego miejsca. Powtarzam, rację bytu na tym wątku mają tylko merytoryczne opinie o Hart-Sm jako pracodawcy, które muszą ponadto przestrzegać regulaminu tego forum.

Przy zmianie umów ukradziono nam 5% wynagrodzenia za godzinę Taki to zakład

kasik
@Gość

Przecież to normalne nigdy pracownik nie może wyjść dobrze tylko jest poszkodowany

@Gość

Dać Ci chusteczekę? Albo nie poskarż się mamie.

Ktoś
@Gość

Przecież to było do przewidzenia , że coś z tymi podwyżkami będzie nie tak .

Robol
@Gość

Jak to wyliczyłaś? Podaj na prostym przykładzie.

kris
@Gość

Tak marudzisz jeśli jest aż tak nie dobrze w Harcie to poco tam pracujesz tylko narzekają i narzekają a pracy w Żarach jest teraz mnóstwo ,to po co kisnąć tam gdzie jest żle , Kierownictwo na halach nie jest najlepsze Cwaniaki ,

Łukasz
@Robol

Nie wiesz jak się liczy ?no ok więc zabrano z premii 20% a do stawki dodano już tylko 15%

@kris

No po to abyś mógł zadać mądre pytanie

Robol
@Łukasz

To po co podpisywałeś aneks? U mnie dodali normalnie 20%

@Robol

No to chyba tylko u ciebie gratulacje

Apracownik
@Robol

To widze że z matematyką u ciebie kiepsko,a i ze słuchem jak co u niektórych, kierownik tłumaczył ze to jest zmiana w systemie plac a nie podwyżka.przykład :mialem 10zl+ 50% =15zl a teraz mam 11,55 +30%=~15zl

@Apracownik

Ha ha ha ha ha ha ha KIEROWNIK MÓWIŁ A nie w takim razie masz rację masz minimalną więc nie mogli ci zabrać

Apracownik
@Gość

Ha ha ha minimalna to 13,70. ,nie wyszło Ci.

Koron prostaku

Buraki
@Apracownik

Słaba prowokacja (usunięte przez administratora) z biura kto ma stawkę w harcie końcówką 55

Przytulać to ty możesz swoje "podopieczne" Ukrainy

@Artur

Ja mogę, a ty nie ciapo

Artur

No twój poziom intelektualny ,coś w okolicy podstawówki słowo intelektualny niech ktoś ci wytłumaczy ps. że się nie brzydzą przecież ty codziennie w tyłku u starego

@Artur

Dzisiaj byłem w twoim (usunięte przez administratora) nie poczułeś?

Hanna

Chcę Wam przypomnieć, że to forum na którym jesteście aktywni, służy gromadzeniu wyłącznie merytorycznych opinii o Hart-Sm jako pracodawcy. Proszę również o przestrzeganie regulaminu tego forum, co oznacza, że wpisy dodawane przez Was nie mogą m.in. zawierać wulgaryzmów i obrażać innych osób.

marti

Za chamstwo, prostactwo, brak kompetencji, nieefektywne zarządzanie zakładem płaci Nas Kochany Szef.

prodakszyn manager inrz Lukasz

Proponuję zmienić nazwę firmy na "Гарт См" Naszym przyjaciołom z ukrainy będzie się łatwiej z aklimatyzować.

ktoś
@prodakszyn manager inrz Lukasz

Ludzie tylko narzekają kierownicy to Łukasz tamto nie widzą plusów same minusy

Zostaw merytoryczną opinię o Hart-Sm - Żary

• Jak się pracuje w Hart-Sm?

Zobacz opinie na temat firmy Hart-Sm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hart-Sm?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hart-Sm