Opinie o Huta Szkła Wymiarki S.A. w Wymiarki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła Wymiarki S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Szkła Wymiarki S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła Wymiarki S.A. w Wymiarki

Bezprawie. Ludzi zmuszani do podpisania umowy za porozumieniem stron z odprawą mniejsza niż przysługiwałaby z 3 wypowiedzeniem. Matki dzieci małoletnich poniżej 8 roku życia dostają delegacje za granicę do współpracujących zakładów. Nikt nie udziela konkretnych informacji bo im zabroniono. Kierownicy zero kultury. Można nawet śmiało powiedzieć że to koło kierownika nie stało chyba że lubisz słuchać że jesteś (usunięte przez administratora) przewraca ci się w (usunięte przez administratora) i się ciągle odp***rdalasz. Dosłownie nie koloryzowane. Zakład jest pełen toksycznych ludzi którzy niszczą młodych psychicznie. Kierownicy jawnie korzystają z (usunięte przez administratora) Brak szacunku i pomocy.(usunięte przez administratora) Na nic nie ma czasu wytłumaczyć podstawowych rzeczy nie potrafi i równo z zarządem podkłada świnie pracownikom. BHP nie zna przepisów BHP i kodeku pracy. Od groma osób jest niekompetentnych i zawistnych. Dopuszczają osoby pijane do czynnej pracy. Udzielają sobie nawzajem urlopy tzw. alkoholowe. Przy świadectwie pracy dopuścili się przestępstwa i zafałszowania. Ludzie podczas pandemii covid pracowali w pełnym wymiarze czasu pracy a tam zaznaczono im iż podobno pracowali tylko na pół etatu lub mniej.

Ewelina

Atmosfera bardzo średnia. Większość ludzi jest fałszywa. Jeśli robisz więcej niż inni nie dostaniesz za to nic - No chyba, że dodatkowe zadania. Najlepiej maja ci co donoszą na innych, albo sie ślizgają.

Wujek Paweł
@Ewelina

Niestety ale to prawda. Jak ktos robi duzo i sie wyrabia i jest ogarniety to dolorzom mu roboty - bez zmiany stawki - jest tutaj kilku takich co tak majom. Jak ktos łazi i podjudza albo kopie pod kims dolki to ma lepiej.

admin

Jak wspominasz pracę w firmie HUTA SZKŁA WYMIARKI S. A. W WYMIARKACH? Skomentuj i pomóż innym podjąć decyzję.

@Przodownik pracy

To prawda, teraz jest przebudowa zakładu. Kilka osób już zastanawia się nad odejściem. Niesprawiedliwe zarobki i zadania.

Kulfon i Monika Nowy wpis

Praca w tym zakładzie była bardzo ciężka. Kierownictwo niekompetentne, szacunek do pracownika na poziomie zerowym,atmosfera toksyczna między pracownikami. Stosowany (usunięte przez administratora) przez kierowników oraz współpracowników. Nie polecam tego zakładu, szkoda zdrowia psychicznego!

Gość Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Huta Szkła Wymiarki S.A.?

Odpowiedź Nowy wpis

Nie ma żadnych konkretnych pytań. Jeśli kandydujesz na jakieś konkretne stanowisko, to kierownik danego działu sam będzie wiedzieć czy się nadajesz. Jeśli chcesz pracować jako brakarz lub operator to wystarczy, że potrafisz myśleć i masz oczy.

admin

Goszu
@admin

Niestety ale zle wspominam tam prace przez kierownika podmianowego Marka F. Ciagle na kogoś donosił i ludzie dostawali przez niego kary. Teraz na szczęście pracuje już gdzie indziej. Uważajcie na niego.

Kruszynka
@Goszu

To prawda co piszą o tym kierowniku marku f. Kilka osób już zapowiedziało że po zmianie huty na nową będą chcieli się przenieść na inną brygadę bo z nim nie da się pracować. Zwykły (usunięte przez administratora)i donosiciel. Widać jak wysiaduje ze swoim znajomym kierownikiem produkcji w biurze i mu o wszystkim gada.

Przodownik pracy
@admin

huta przechodzi teraz restrukturyzacje - beda zakladac kiliszki. nikt nad niczym nie panuje. glowni kierownicy odpowiedzialni za calosc calkowicie zlali sytuacje. nikt nie wie co ma robic. nikt nie wie jak pracuje. TERAZ JEST IDEALNY MOMENT DLA INNYCH FIRM ZEBY POZYSKAC DOBRYCH LUDZI Z TEGO ZAKLADU PRACY.

@Przodownik pracy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Huta Szkła Wymiarki S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Co jaki czas w Huta Szkła Wymiarki S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Gosia

Jak co jaki ? Są tacy co chodzą po podwyżki, a nic nie robią. Zarobki są bardzo niesprawiedliwe. Ci co przyszli później mają lepszą stawkę - dlatego, że nikt nie chce tam pracować. Najlepiej nie robić za dużo i brać za to kasę. Ci co robią więcej mają dokładane dodatkowe zadania - nie idące w parze z zarobkami. Podwyżki tylko są dla swoich.

Ewelina

Wujek Paweł
@Ewelina

Jak w Huta Szkła Wymiarki S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Taka sobie ja

Lubię atmosferę w HUTA SZKŁA WYMIARKI S. A. W WYMIARKACH za: Ludzie, system pracy, socjal i wypłata oraz dyrektor który jest otwarty dla ludzi

ZT
@Taka sobie ja

ja natomiast średnio lubię atmosferę w pracy. Po przyjęciu Marka F. kierownika podmianowego na produkcji, jest źle. (usunięte przez administratora) ciągle chodzi i kabluje na innych ludzi. Dodatkowo łazi i mówi o zamykaniu zakładu i zwolnieniu ludzi. Żaden z kierowników zmianowych nie może się z nim dogadać.

Czy Huta Szkła Wymiarki S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jeśli ktoś ma uzasadnione zapotrzebowanie na jakieś szkolenie, to nie ma wtedy przeciwwskazań.

Czy firma HUTA SZKŁA WYMIARKI S. A. W WYMIARKACH kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Równorzędne stanowiska w tym zakładzie to jedynie brakarz wyrobów gotowych oraz pracownicy biura (ale nie z produkcji) - tam są kobiety i mężczyźni. Płaca zróżnicowana - zależy od stanowiska pracy.

Renata

Tak w ogóle to zarobki tutaj są na dobrym poziomie? Mieliście jakieś podwyżki inflacyjne?

Robol
@Renata

Podwyżki inflacyjne były. Niestety nie dla wszystkich. Dostali je pracownicy z produkcji, warsztatu, regeneracji - zróżnicowane. Nie dostali ich pracownicy biura oraz kierownictwo (choć nie wszystkie) - ci co łazili do prezesa to oczywiście dostali za lizanie d..py.

Mariusz
@Renata

Był dodatek inflacyjny, a nie podwyżki. Nie wszyscy go dostali. Dostali pracownicy szeregowi - stawka zróżnicowana. Dostali go tez co „chodzą” do prezesa. Zarobki kiedyś były spoko. Teraz już nie robią szału. Jak ktoś dodatkowo dojeżdża to już całkiem słabo wychodzi.

Renata
@Mariusz

Aż mnie zaciekawiłeś jakie to kwoty tak konkretniej? Możesz podać jakieś widełki? A co do dojazdów, to firma nie oferuje żadnego transportu dla pracowników albo dofinansowania?

Al
@Renata

Każdy, kto przyjmuje się do pracy, ma świadomość, że musi jakoś się do niej dostać. Nie ma żadnego dofinansowania ani transportu. Wszystko na własną rękę. Można ewentualnie się z kimś dogadać i jeździć.

Jak długo czekaliście na odzew z HUTA SZKŁA WYMIARKI S. A. W WYMIARKACH? Oddzwaniają zawsze?

....

Oddzwaniaja jak są wolne etaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła Wymiarki S.A. - Wymiarki

• Jak się pracuje w Huta Szkła Wymiarki S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła Wymiarki S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Huta Szkła Wymiarki S.A.