Tybiszewski Marcin Auto-Usługi

Żary

Opinie o Tybiszewski Marcin Auto-Usługi

kasz

Skasował dużo pieniędzy za robotę i za części które niepotrzebnie wymienił po czym musiałem zaholować auto do innego mechanika bo ten nieudacznik go nie naprawił a pieniądze i tak wziął

Rafał

Naprawiał auto ponad miesiąc czasu i tak nie naprawił , powymieniał dobre części a stare były sprawne po czym oddał auto które w ten sam dzień przestało jeździć. Mówi że potrafi coś zrobić a potem woła kolegów do naprawiania auta. Jednym słowem PAPROK

Zostaw opinię o Tybiszewski Marcin Auto-Usługi - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tybiszewski Marcin Auto-Usługi