BRICE POLSKA sp. z o.o.

Opinie o BRICE POLSKA sp. z o.o.

prot

z perspektywy klienta wygląda to dobrze.. jednak co z warunkami pracy @kumor :)

Ja jestem zadowolony i z obsługi i możliwości reklamacji. Jest to jeden z moich ulubionych sklepów. Jakość rzeczy jest taka jak w innych sklepach w tym przedziale, natomiast jak do tej pory reklamacje były przyjmowane bez problemu i za każdym razem wychodziłem zadowolony.

Ex klient!!

To NIc w Łodzi ( usunięte przez administratora )! Pomomo tego ze zastepca( usunięte przez administratora ) sprzedaży sklepu! Brawo dla dyrektora( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o BRICE POLSKA sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRICE POLSKA sp. z o.o.