BUDREMO BMK SP.Z.O.O

Koszęcin

Opinie o BUDREMO BMK SP.Z.O.O

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@j23, oceniasz tutaj warunki pracy w BUDREMO BMK SP.Z.O.O Na jakim dziale konkretnie? Pamiętajmy, że w każdej firmie jest wiele stanowisk i na każdym prezentuje się to inaczej.

Maciek
użytkownik zarejestrowany

BUDREMO BMK SP.Z.O.O radzi sobie naprawdę bardzo dobrze w tych trudnych czasach, jestem naprawdę zdumiony jak

j23

odradzam 7 zł na godz ale obiecuje że bedzie lepiej nowy jak przyjdzie to opowiada bajki o zarobkach a po pierwszej wypłacie już go nie ma ciągle sie ogłasza bo ludzie uciekaja sami a nowych nie widać,zreszta ja już tez tam nie pracuje bo nie mam zamiaru robić za 1500 po 10 godz dziennie powodzenia tym co dają sie wykorzystac

palec

1800 za 210 godz harówki zapraszam ja podziękowałem już dawno nikt tam nie chce pracować w sumie to nie dziwne .ja za tą samą robote dostaje 500 więcej u kogoś innnego

palec

żuber II

Nigdzie nie jest teraz lekko. Zmieniłem prace i teraz tego żałuje , ciągle w delegacjach . jedzenie kupujesz sam to i tak na jedno wyjdzie . ostatnie miesiace to nawet na ręke nie wycjągnołem 1.5 tys. Moja połówka chyba wyrzuci mnie z domu.a ja wam mówię dobrze jest tam gdzie nas nie ma. Może też wyjade za granice za chlepkiem ?

wyborca

Hej na kogo głosujecie ? w II turze. Nie wiem czy zostać w polsce czy morze wyemigrować do Norwegji.

żuber

KUDŁATY - to ty jesteś Obsertwator . ha ha

obsertwator

pytałem kolegi nikt nowy nie przychodzi bo kto chce być oszukany.to pozytywne opinie to robota dziewczyn z biura,ja żałuje czasu spędzonego w tej firmie zawszse było coś nie tak z wypłatą nie ma szans zeby zarobić tam 2tys. nawet po 10 godz dziennie,ostrzegam popytajcie znajomych każdy to zna.

pracodawca

Jeżeli masz kwalifikacje i chęć do pracy( to nie znaczy ,ze tylko chęć, oczywiście trzeba pracować ) - prosze idz do tego paracodawcy, a na pewno Ci pomoże .

bezrobotny to dawaj do pracy bo szuka ludzi pełno ogłoszeń daje.1300 zarobisz!!! prawda jest taka ze do dobrej pracy nigdy nie ma ogłoszeń.

bezrobotny

Czytam te wpisy i dochodzę do wniosku,ze tu piszą same N I E R O B Y. Czyli nie pracować , a zarobić. Ja gdybym zarobił dziś 1300zł na rękę to nie wydał bym ich na browarki - tylko na rodzinę. Szalenie łatwo jest kogoś oczerniać. A co Wy myślicie że temu waszemu pracodawcy to wszystko z nieba spada. Chłop pracuje po 12 godzina może i więcej , nie śpi po nocy , aby znaleźć prace dla takich nierobów jak WY. Pozdrawiam i życzę Wam pracodawcy co Wam zapłaci tyle ile chcecie .

kierownik

Do - " tez tam pracowałem" Jak byś piłą codziennie browarki bez ograniczeń , to w ogóle byś nie był w stanie pracować. Nawet tych 1300 bys nie zarobił , bo by cie wylali po kilku dniach. Co za bzdury wypisujecie Teraz w pracy sie nie pije - bo na to nas nie jest stać a i czasy sa inne.

zatrudniony

A ja tam pracuje już co najmniej 10 lat. Na rękę wyciągam w sezonie ponad 3 tysiaki. 1 300 na ręke dostaje ten co sie nie przykłado do roboty. Umowy są stałe . Wypłata terminowo.

też tam pracowałem

dobrze nie jest w tej firmie ale za to można pić browarki bez ograniczeń

mechanik

pracuś ty chyba nawet nie umiales łopaty trzymac, a chcesz sie wypowiadac

Pracapopłaca

Pracuję w tej firmie już dosyć długo i nie zgadzam sie z tymi opiniami. Zarobki ok, zatrudnienie na umowe i nie na najniższa!

cytryna

chcesz popaść w długi to prosze bardzo wystarczy sie zatrudnić

były pracownik

ogłoszenia o prace 3500 4500 tys.ha ha ha...chyba za 3 miesiące tonący sie brzytwy chwyta ha ha ha... ale jaja ha ha ha...

pracuś

dno totalne zarobki mniejsze jak kobiety w biedronce

Oświecony

W drugim dniu pracy dowiedziałem się od pracowników całej prawdy o wypłacie. To był mój ostatni dzień w tej firmie. Nie warto.

łoś

podobno nawet z sobotami tyle ciężko tam zarobić

biedak

jak ktoś chce zarobić 1300 zł to niech przychodzi.w robocie bedzie 11 godz dziennie ale 1300 zarobi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powodzenia

Zostaw opinię o BUDREMO BMK SP.Z.O.O - Koszęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDREMO BMK SP.Z.O.O