GOBOR Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
GOBOR Sp. z o.o.
counter
2 93 70 5 1

Opinie o GOBOR Sp. z o.o.

Anonim
Były pracownik

Swoją pracę w firmie GOBOR wspominam dobrze. Na zakładzie panowała pozytywna atmosfera a jeżeli ktoś chciał zarobić więcej to miał taką możliwość tylko musiał faktycznie przyłożyć się do pracy.

7
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia GOBOR Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dorota Nowy wpis

Jak często macie audyt?

Евгений Nowy wpis
Pracownik

Praca jest dobra, w pomieszczeniu jest ciepło zimą, warunki ludzkie i normalny stosunek brygadzistów do robotników, mówię jak cudzoziemiec, który przyjechał z Ukrainy psuje tylko jedno, stawkę godzinową i cenę akordu, ale wszystko w porządku.

3
pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Евгений

Nowy e wiedziałem że obcokrajowcy pracują w biurze bo na hali ciepła nie ma.Po tym weekendzie jak będzie 5 stopni to będą szczyty możliwości????.

Były pracownik
Były pracownik

Pracę na zakładzie wspominam bardzo dobrze (płyty) jasno określone cele i obowiązki. Jeśli ktoś sumiennie przykłada sie do pracy to jest w stanie dobrze zarobić. Z przełożonymi można sie bez problemu dogadać jeśli potrzeba dzień wolny. Każdemu kto szuka pracy bez doświadczenia polecam, wszystko pokażą.

2
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

pracownik
Pracownik

Niestety na dobre imię trzeba sobie zapracować.Kasa to nie wszystko.Oczywiście można sobie kupić lojalność i w firmie są tacy którzy na tym korzystają.Ale najważniejsze to trzeba też być człowiekiem dla.drugiego człowieka i nie widzieć w tej drugiej stronie kogoś gorszego od siebie.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w GOBOR Sp. z o.o.?

Anonim
Pracownik
@Pytanie

Kocham pracować pod kierownikiem Mariuszem.Zawsze pomaga i wspiera pracownika.

23
Zuzanna

@Tttt, może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie nie jest do końca jasna. Jaki jest więc powód, że pracownicy GOBOR nie wypowiadają się na temat pracy na forum? Opisz proszę warunki zatrudnienia. Zachęcam Cię do wyrażenia opinii o pracy w tej firmie.

Ja
@Zuzanna

Zero organizacji. Pracownik tam jest nikim. Zero poszanowania .

2
BORYS 89 MEN
@Ja

Zgadzam się maja pracowników za nic

Marcin
@BORYS 89 MEN

Pod koniec marca według informacji, które podaliście w wątku relacje na linii pracodawca-pracownik nie należały do najlepszych. Chciałbym zweryfikować, jak wygląda to obecnie? Czy atmosfera uległa może poprawie?

Były pracownk
@Zuzanna

Nie wiem o co wam chodzi montaż ma dwie przerwy ciężko też niemają w pracy , na drewnie na pewno tak samo .Pieniądze wmiare dobre i na czas , to chyba jakieś czopki z płyt piszą.

1
Joanna
@Były pracownk

Czyli poleciłbyś pracę w GOBOR Sp. z o.o.? Interesuje mnie, w jakim systemie się odbywa. Proszę tylko o nieobrażanie innych użytkowników, każdy ma prawo do swojej opinii.

Anonim
Pracownik
@Joanna

Jak najbardziej poleciłbym tą firmę. Najlepszy pracodawca w województwie, przełożeni traktują pracowników z szacunkiem,wynagrodzenie bardzo dobre,talony na święta.Hale ogrzewane i klimatyzowane,sszatnie i stołówka czyste.Zachęcam wszystkich do aplikowania do firmy ale trzeba się spieszyć bo kolejka jest bardzo długa.????

12
Anonim
Były pracownik

Swoją pracę w firmie GOBOR wspominam dobrze. Na zakładzie panowała pozytywna atmosfera a jeżeli ktoś chciał zarobić więcej to miał taką możliwość tylko musiał faktycznie przyłożyć się do pracy.

7
anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

ciekawy
Pracownik

To super że zaczynają być efekty ale to dopiero początek....

11
Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w GOBOR Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Cin3q28
@Pytanie

Możesz jednego dnia przyjść spytać o pracę a drugiego dnia do pracy.

1
cin3q28
@Pytanie

Jednego dnia przychodzisz pytasz o pracę a drugie już pracujesz, sprawdzają jak się sprawujesz.

Michał
@Cin3q28

Czy w związku z tym na przyjęcie do pracy maja także szansę osoby bez doświadczenia? Napisz jak to wygląda w praktyce i czy można liczyć na szkolenia przygotowujące do objęcia nowego stanowiska.

Cin3q28
@Michał

Do tej firmy można spokojnie przyjść bez żadnego doświadczenia, wszystko można spokojnie opanować na miejscu.

chetny
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Czy są przyjęcia do firmy Gobor do przyuczenia ?

Drewno
Użytkownicy czekają na odpowiedź 205 dni.
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego w tej firmie nie zgłasza się wypadków? Ostatnio na drewnie? Ze szkodą dla pracownika?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Salwador cc
Pracownik

A niech majom nawt serwetkę na godzinę ty patrz siebie bo dalej będziesz robił za 15 +

7
Mały
Pracownik

W tej firmie można by było nieźle zarobić i atmosfera była by lepsza.(usunięte przez administratora)

Grzegorz Gorzelak
Pracownik

Firma GOBOR nie usuwa komentarzy. Najprawdopodobniej komentarze usuwa osoba która je pisała w obawie przez konsekwencjami prawnymi ( sprawa w sądzie) lub administrator z powodu naruszenia regulaminu.

Pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 233 dni.
Pracownik
 Pytanie

Czy ktoś mi powie ile będziemy mieli stopni na hali zimą? Bo słuchy chodzą,(usunięte przez administratora) a teraz słuch idzie o nowym oddziale w Piaskach Czeladź?

Anon
Pracownik

W firmie panuje dobra atmosfera. Przerwy pol godziny nikt nie stoi ze stoperem. Da sie zarobic dobra kase jak na ta okolice jesli ktos pracuje rzetelnie. Osoba ktore chca sie czegos nowego nauczyc polecam firme Gobor dla kazdego znajdzie sie tu miejsce.

30
Ww
Pracownik
@Anon

Ty chyba jakiś polok jesteś

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 257 dni.
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w GOBOR Sp. z o.o.?

anonim

(usunięte przez administratora)

optymista mimo wszystko

mam to samo

Zuzanna

@Pracownik. Czy firma organizuje jakieś wewnętrzne szkolenia dla pracowników i umożliwia im późniejsze awansowanie lub podniesienie kwalifikacji?

cin3q28
@Zuzanna

Nie ma możliwości awansu

ambitny
@Zuzanna

Jak sam zapłacisz za szkolenie to firma cie skieruję

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 358 dni.
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy GOBOR Sp. z o.o.?

Powracający

Moim zdaniem GOBOR jest jedną z najlepszych firm w promieniu 20-30 km. Fakt, początki mogą być trudne ale po pół roku można ogarnąć. Po tym czasie dla kumatych praca staje się prostą, a przy odpowiednim nastawieniu może i przyjemną. WYNAGRODZENIE, bo po to głównie pracujemy, adekwatne do zaangażowania, umiejętności, a przy akordzie, własnej organizacji pracy.ORGANIZACJA PRACY, średnia kadra kierownicza, trudno powiedzieć może tak " śpieszmy się kochać kierowników, tak szybko odchodzą". W wielu przypadkach prawdą jest że to zwykli pracownicy robią robotę za liderów, kierowników i "menagrów." Ale, czego się nie robi dla firmy. Suma smarum, polecam ale dla chcących "ekstremalnych przeżyć".

22
Michał
@Powracający

Widzę, że dysponujesz rzetelną wiedzą o tym pracodawcy, dlatego też chciałbym Cię zapytać, czy firma zatrudnia również stażystów i praktykantów? Ciekaw jestem, czy z ich pomocą można stać się pełnoetatowym pracownikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o GOBOR Sp. z o.o. - Boronów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

GOBOR Sp. z o.o.