Opinie o GOBOR Sp. z o.o.

Zuzanna

Mija miesiąc od zamieszczenia przez Was ostatniej opinii na temat GOBOR Sp. z o.o. Zachęcam do wznowienia dyskusji dotyczącej tego pracodawcy. Co aktualnie dzieje się w tej firmie? Może planowane są jakieś zmiany lub obecnie są one wdrażane. Merytoryczne uwagi będą ważne dla osób, które rozważają złożenie CV do GOBOR Sp. z o.o. w najbliższym czasie.

Zuzanna

@Fredro, nie zgadzasz się z wpisem poprzedniego pracownika. Warunki zatrudnienia różnią się w zależności od pełnionych obowiązków. Jak przedstawiają się, w takim razie, warunki zatrudnienia w obszarze firmy, w którym pracujesz? Jak ocenisz GOBOR Sp. z o.o. jako pracodawcę? Twoja opinia będzie źródłem wiedzy na temat aktualnej sytuacji w firmie, dla tych wszystkich, którzy planują wziąć udział w jednej z rekrutacji w GOBOR Sp. z o.o.

Fredro
@Zuzanna 21.01.2018 21:31

Tak serio to juz mnie nie interesuje co tu sie dzieje jeszcze kilka dni i zwalniam sie z tego miejsca

Zuzanna

@Pierre, piszesz o atmosferze, która Ci odpowiada. Mógłbyś jeszcze napisać, na jakim stanowisku pracujesz w GOBOR Sp. z o.o. i jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaoferowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Pierre
@Zuzanna 22.11.2017 12:45

Wszystko co najlepsze mi zaoferowali lepiej trefic nie mogłem!!!

Fredro
@Pierre 04.12.2017 10:49

Pierre.jestes w błędzie albo pracujesz nie na hali tylkona cieplym stołku

Pierre

Najlepszy zakład w okolicy warunki na 5+ atmosfera świetna chęć do pracy jest wiadomo jak wracam z pracy to jakoś aż się tęskni za praca i czeka na kolejny dzień. Wszyscy bardzo przyjaźni oraz pomocni. Oby tak dalej!!!

Zuzanna

@Pracownik. Czy firma organizuje jakieś wewnętrzne szkolenia dla pracowników i umożliwia im późniejsze awansowanie lub podniesienie kwalifikacji?

Kali

Słyszałem że są przyjęcia do pracy ile można tu zarobić za normalną pracę ?

Pracownik.
@Kali 29.06.2017 12:48

Cały czas są przyjęcia. Jak nie boisz się pracy to zarobisz. Startujesz od stawki godzinowej min 10 zł /h, to na 1 miesiąc, później jak chcesz możesz przejść na akord, zarobisz więcej ale swoje trzeba zrobić. Polecam tego pracodawce.

Zuzanna

@Gosc długo już pracujesz w firmie? Co możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia i oferowanych benefitów?

sdcv

no przecież na każdym stanowisku będą jednak inne te zarobki nie uważasz i z całą pewnością zależa też od wielu czynników tutaj na przykład od tego jakie masz wykształcenie czy też od tego jaki masz staż pracy więc chyba jednak warto jest poczekać ..

BOB

SALWADOR,nie wiem gdzie pracujesz na jakim dziale ale na pewno nie masz (usunięte przez administratora) zl/h jesli jestes zadowolony robić chcemy wszyscy tylko za godne wynagrodzenie w tej firmie lepiej sie zwolnic i na nowo przyjąc bo na start nowi mają (usunięte przez administratora) tyle nawet nie mają pracownicy pracujący po 10 lat

SALWADOR CC
@BOB 30.09.2016 18:15

BOB widać że mało wiesz jest duża grupa ludzi która zarabia dużo więcej niż pisałeś i to są ludzie którzy mówią ze jest mało a co do moich zarobków to poniżej 12 zł. to miałem w pierwszym miesiącu mojej pracy w "GOBOR"dobra rada trzeba się starać jak chcesz zarobić

SALWADOR CC

Fajna praca dobre zarobki jak się chce robić polecam

typ a

@tom z tego co wiem od ludzi co tam robią kobiety robią na drzewie i również na montażu. jak tam pracowałem to ludzie przychodzili i odchodzili, jak się dowiedzieli jakie są normy i kasa. a z tego co mi wiadomo teraz wcale nie ma lepiej, tylko gorzej. dowiedz się ile ludzi się zwolniło i dlaczego.

max

zgadzam sie,tylko kto to zrobi?

Rambo

Moja wypowiedz na tematy Goboru są dobre pracuje tam i sie bardzo kwole jest tam bardzo miła atmosfera i bardzo miłe kierownictwo jestem bardzo zadowolony płacą regulalnie co miesiąc kierownictwo jest bardzo miłe i niema co narzekać

zadowolony

Panowie co wy tak narzekacie,ja Goborowi wszystko zawdzięczam,jak by nie oni to bym spał pod mostem.Nie ma co narzekać gdzie jest dobrze wszędzie zle...

citizen

Jak umawiasz sie z pracodawcą na jakies warunki to nie można miec pretensji, że jest kara za niedotrzymanie warunków. Pretensje mają pracownicy którzy pracują wszędzie po kilka miesięcy, i zawsze im coś nie pasuje.W żadnej firmie nie płacą za darmo , jak ktoś jest fachowcem zarabia dużo i to wszędzie a jak nie potrafi nic zrobić to zawsze jest cos nie tak !!!

Zostaw opinię o GOBOR Sp. z o.o. - Boronów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOBOR Sp. z o.o.