Limbor Sp. z o.o.

Opinie o Limbor Sp. z o.o.

Donuś

To nie prawda że w firmie Limbor jest chaos. To bardzo uporządkowana firma a pracownicy są zadowoleni z atmosfery i zarobków. Każdy ma szansę na rozwój osobisty i zdobycie nowych umiejętności. Najlepsza firma w okolicy.

Daniel
@Donuś

PRZECIEŻ TO JEST KŁAMSTOW! PRZEPRACOWAŁEM TAM 3 MIESIĄCE I WOLALBYM PUSZKI ZBIERAC BO WIECEJ BYM ZAROBIŁ. WYKORZYSTUJE SIE LUDZI W CIEŻKIEJ SYTUACJI KTÓRZY NIE MAJĄ WYJŚCIA I MUSZĄ PRACOWAĆ W TYM (usunięte przez administratora)

Dawid

Firma z dobrymi opiniami pod każdym względem, fajna atmosfera ale niestety maruderów nie brakuje.

@Dawid

Daj sobie spokój z takimi komentarzami nie wstyd Ci ludzi (usunięte przez administratora)

Seba
@@świeży

Zakład jest bardzo uporządkowany, magazyn mają duży, transport wewnątrz zakładowy przebiega szybko i sprawnie.

Nie polecam Nowy wpis

Opinia dot. Stanowiska pracownik biurowy. Szkoda marnować czasu, rozmowa na bardzo niskim poziomie. Na koniec mówią że się kontaktują nieważne jaka decyzja i cisza.

Nowy wpis

@Nie polecam

Zgodnie z ustaleniami na rozmowie staramy się w ciągu 2 tygodniu poinformować kandydata o decyzji telefonicznie lub SMS-em . Jeśli zdarzyła się sytuacja nieotrzymania takiej informacji z góry przepraszamy .

Nie rozumiem. Dlaczego pracownicy dopiero po miesiącu się dowiedzieli za jaką stawkę pracują? Takie rzeczy to na umowie się znajdują, od razu się jej nie dostaje do ręki? Bo ciężko mi sobie to wyobrazić. Tę premie znieśli chwilowo tylko? Mogą jeszcze ją przywrócić?

Rozbawiony do łez

Na wstępie zaznaczam , nie przyjąłem się do tego "cyrku". Już sam sposób wyliczania wynagrodzenia ciężko było wytrzymać z powagą. Na start ....zlecenie. Odzież BHP , jak dostaniesz umowę o pracę ;). Wystarczy popatrzeć jak chodzą ubrani pracownicy, 2 min przed firmą i masz pełny przegląd mody roboczej. Uwaga DWIE SOBOTY OBOWIĄZKOWE ! Dla tych co się zastanawiają - zastanówcie się dlaczego ogłoszenie firmy Limbor nie znika z Internetu. Jeżeli kierownictwo bądź "Prezes" mają inne zdanie i chcą podważyć moją opinie. Proszę bardzo zaskoczcie cały świat jakie DOKŁADNIE warunki są w waszej firmie. Napiszcie ile na początek dla pracownika produkcji ile dla operatora wózka widłowego. Z czego wylicza się pensje . Napiszcie i ukróćcie wszystkie spekulacje . :) Ja po rozmowie przez resztę dnia ubolewałem nad losem ludzi tam pracujących (momentami miałem napady niekontrolowanego śmiechu).

@Rozbawiony do łez

A jaką stawkę Ci zaoferowali? Jakaś premia do tego jest? Piszą, że frekwencyjna 400, ale to chyba brutto i podstawa 4400, ale interesuje mnie jaką ofertę od nich dostałeś, bo to może być różnie.

@Rozbawiony do łez

A mnie te soboty interesują. Mam pytanie, czy jak pracownik podejmuje pracę to nie wiem, że wymagane są te soboty? Czy to dopiero potem wychodzi taki grafik, że w soboty trzeba pracować? Kandydacie nie dostają takiej info? I czy jak soboty w pracy, to inny dzien tygodnia jest wolny poza niedzielą?

Witam na rozmowie o pracę kandydat otrzymuje informację, że praca jest 3-zmianowa od pon-pt. Po pierwszej zmianie sobota występuję pracująca. Jeśli sobota jest, zgodnie z harmonogramem, dniem ustawowo wolnym od pracy, obowiązkiem pracodawcy jest udzielenie jednego całego dnia wolnego za przepracowaną sobotę, do końca okresu rozliczeniowego w terminie uzgodnionym jeżeli nie uda się odebrać tego dnia wtedy należy się wynagrodzenie .

Odbior
@Limbor Sp. z o.o.

Dobre, dobreeee, można się nabrać. Przestańcie usuwać prawdziwe opinie, dobrych pracowników wam to nie nastręczy. Ludzie, którzy u was pracowali lub pracują dobrze wiedzą jak wygląda to od zaplecza. Ani tak godnych stawek za wykonywaną pracę, ani poszanowania. Fucha dobra dla... dobrze wiemy kogo.

Kubi
@Odbior

Ktoś się dopytywał, bo najwidoczniej gdzie w sieci to znalazł, że płacą ponoć 4400 zł, a premia frekwencyjna miała być 400 - złotowa. Napisz więc, czy tyle bym otrzymał na rękę (bez nadgodzin), albo sam napisz, ile płacą na produkcji?

Takżetego
@Limbor Sp. z o.o.

Przestańcie w końcu oszukiwać ludzi. ! Ta firma to dno !

Proszę o informację jak należy rozumieć w ogłoszeniu zwrot praca na 2 zmiany ? To 12ki czy 6-14 / 14-22? Czy to tylko praca w tygodniu czy systemem rotowanym w weekeny również?

@Anonim

Witam Ogłoszenie , które zawiera system dwu zmianowy tj: 6-14 ,14-22 ten system jest tylko w przypadku Utrzymania ruchu . Pozostałe ogłoszenia na operatora produkcji jest w systemie 3 zmianowy . pozdrawiam

Wiertełko
@Anonim

To system- jak ci każą tak musisz robić. Jak nie robisz to się nie nadajesz pracaować za damski. Strata czasu

Takżetego
@Limbor Sp. z o.o.

A to nie ma czasami być 3 zmianowy system pracy ? Machaników ani elektryków nie znajdziecie chodź by świat miał się skończyć :)

@Takżetego

Witam , Czas pracy w dziale Utrzymania Ruchu występuje dwu zmianowy tj: 6-14, 14-22 pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Limbor Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik biurowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Donuś

Kurczak
@Donuś

A jakich to cennych umiejetnosci mozna nabyc w tej krainie mlekiem i miodem plynacej? Wyplata , ze zglupiec mozna najnizsza na konto a reszta do koperty. A prezesik juz kilka razy przez okno uciekal bo nie wyplaca wszystkich pieniedzy w kopercie. Warunki 1 klasa w zimie ciagla awaria ogrzewania , a w kiblu taki (usunięte przez administratora) ze strach siadac zeby deska klozetowa nie ugryzla. Jak deszcz pada pracownicy maja bliski kontakt z natura , bo im sie na glowe leje... Jesli Tobie sie podoba to super nic tylko sie cieszyc

@Kurczak

Czy pracodawca podjął jakieś kroki w celu poprawy warunków pracy w Limbor? Warto wyjaśnić tę kwestię, aby użytkownicy na forum mieli przedstawioną jasną sytuację firmy. Dlatego zachęcam Ciebie do dalszej aktywności na forum, mimo że, Twój ostatni wpis pochodzi z sierpnia.

Stefan
@Kurczak

W zimę nie jest najgorzej, jak ktoś się ciepło ubierze i dużo rusza to jakoś można wytrzymać. Gorzej mają ci co muszą stać przy stanowisku. Ale za to w zimę nie leje często mocny deszcz i nie kapie na głowę. Trzeba się skupić na pozytywach. Można z czystym sumieniem polecić tą firmę każdemu kto stawia na rozwój zawodowy i samorealizację.

@Stefan

Czy do rozwoju zawodowego przyczynia się również organizowanie przez firmę szkoleń wewnętrznych (nie tylko obowiązkowych z zasad BHP)? A może Limbor zapewnia Wam - czyli pracownikom - udział w kursach podnoszących kwalifikacje? Zachęcam Ciebie do dalszej aktywności na forum i wyjaśnienia tej kwestii.

Katarzyna

Każdy może mieć różne odczucia i spostrzeżenia związane z firmą Limbor. Jednak pamiętaj, że na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu. Niezgodne z nim jest między innymi obrażanie innych, zatem zachęcam Ciebie do zapoznania się i unikania podobnych sytuacji: https://www.gowork.pl/regulamin

To tylko ja
@Kurczak

Codziennie są łazienki sprzątane. A że niektórzy pracownicy wychowali się w chlewie to nie rozumieją by po sobie zostawić porządek

@Donuś

Raczej nie jest uprzadowana firma , wiecznie poszukują pracowników ,ponieważ każdy się zwalnia.

@Donuś

To chyba jakieś kpiny. Zero poszanowania ludzi. A że jest przemiał i jedni przychodzą drudzy odchodzą to o czymś świadczy. Inwestują w ukrainę i innych obcokrajowców, bo ludzie z ukrainy też już zaczynają mieć dość. Tylko gdzie sens i logika przecież tacy pracownicy kosztują 2 razy wiecej za godzine i trzeba im zapewnic nocleg, a oni z dnia na dzien mogą odejść. Ale za to prezesy wożą się i co ich interesuje, że pracownicy grzeją się czy marzną, a toaleta....(usunięte przez administratora)

kobajaszi
@Donuś

czlowieku przestan pisal bzdury !!!

Maja

Skąd w takim razie takie różnice w Waszych zdaniach? Jedni są zadowoleni i widzą dużo pozytywów a inni same negatywy. Czy może to wynikać z innych oczekiwań wobec pracy i najlepiej przekonać się samemu jak się pracuje w firmie? Bo nie wiem już co myśleć.

@Maja

Maja tu się nie ma co zastanawiać. Składaj papiery, robota czeka ;). Sama zobaczysz jak jest wesoło :) :).

Mirek
@Donuś

Nie ma jak Pani kierownik sama sobie pisze pozytywne opinie.Jakich umiejętności?Najgorsza firma w okolicy

@Katarzyna

Nie ma żadnych szkolen

@Donuś

Na pewno są zadowoleni zarobków że nikt tam nie chce pracować

Daniel
@Donuś

Czy pracownicy w Limbor Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Elf Obiektywny

Bardzo wiele tu się zmienia na dobre.Od początku tego roku funkcjonują premie frenkwencyjne 400zł/ na miesiąc co daje 4 800 w roku za samo uczciwe przychodzenie do pracy. Kierownik na magazynie i kierownik na produkcji ( ten młody) bardzo ok. Jak widzą że się starasz to to potrafią się odwdzięczyć i będziesz mieć z ich strony spokój. A w tym roku to wogóle szef zaszalał i na premiach świątecznych nie oszczędzał. Więc pracownicy z dłuższym stażem wkońcu będą mieć beztroskie święta. DZIEKI SZEFIE NO I WESOŁYCH ŚWIĄT.

Teresa
@Elf Obiektywny

I te premie frekwencyjne są zerojedynkowe? I co do premii świątecznych wychodzi na to, że ci z dłuższym stażem mogą być tylko pocieszeni? Na co mogli liczyć nowicjusze w tym roku?

Elf Obiektywny
@Teresa

Zasada co do premi frenkwencyjnych jest prosta i dla wszystkich taka sama. Przepracujesz cały miesiąc tak jak jesteś wystawiony na grafiku - masz 400 zł. Bierzesz L4 lub urlop na żądanie - nie masz. Prosty i uczciwy system .

Bania

Super firma najlepszy jest (usunięte przez administratora)eszcze nie spotkałem dlatego tak tam wygląda jak wygląda nigdy dobrze nie będzie

@Bania

A kto powiedział, że ma być dobrze? Przede wszystkim ma być tanio.

zainteresowany

Mam zamiar złożyć dokumenty, podpowiecie jak prowadzona jest w firmie rekrutacja? Jest się czego obawiać?

Trr
@zainteresowany

Na produkcje? biorą każdego bo nie mają nic do zaoferowania. Obiecują umowę o pracę po miesiącu a wciskają zlecenia na trzy miesiące więc warto zwrócić uwagę no i nie polecam chorować bo tracisz kasę.

@zainteresowany

Cześć, to zależy o jakie stanowisko się ubiegasz, bo na produkcję to pójdziesz bezproblemowo.

Fizol
@zainteresowany

Rekrutacja jaka rekrutacja ta firma nie wie co to jest .

@Fizol

A jak juz swoje zrobisz i wyuczysz ukrainca lub innego to Cie zwolnią a ten jeszcze nocleg i ogrzewanie w gratisie dostanie bo polacy sie nie liczą

@Trr

Mają już coś do zaoferowania czy nadal nic?

Trrr

"atrakcyjne wynagrodzenie (od 2500 do 3500 zł/miesiąc)" raczej brutto na zleceniu minimalna stawka godzinowa? :X

Trrryt
@Trrr

Trrryt Witam Państwa . To raczej mało prawdopodobne żeby ktoś za 16 zł/h pracował przez trzy miesiące na zlecenie jeszcze w tak ciężkich czasach jakie mamy dzisiaj . Koniec roku 2022 a tu patrząc Marnie!

@świeży

witam a jak wyglada praca od strony logistycznej?? chodzi mi prace na wózkach widłowych , czy tez lider/brygdzista ??

Seba

@świeży
@Seba

czyli ogólnie opłaca sie złożyć papiery i podjąc prace ???

Ja nie ty
@@świeży

Nie raz widziałem jak się gubili zdazali się pracownicy co zaczynali od godzinnego czekania Na materiał. Liderzy są spoko chodź jeden ma piękne wyrobiona opinie. Jest i dobrze i źle zależy na co patrzeć. Kariery to się tam nie zrobi.

Dominika
@@świeży

Jestem ciekawa, czy pod wpływem odpowiedzi @Seba ostatecznie zdecydujesz się na spróbowanie swoich sił w Limborze. Jak już podejmiesz konkretną decyzję, to koniecznie daj mi znać, ponieważ także się zastanawiam nad aplikowaniem tam. A masz już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o pracę w takim charakterze?

@@świeży

Jeśli chcesz być okradany to tak

FDS
@Seba

Kierowniku twój stan umysłu chyba odleciał w kosmos.

Jarek
@Seba

Zakład jest bardzo dużo ale jest nieuporządkowany,transport przebiega tragicznie i niesprawnie

@@świeży

Nie składaj papierów nie opłaca się daj sobie spokój

Jeden ogarnięty

Dawid

@Dawid

Proszę mi pokazać te dobre opinie i tych zadowolonych ludzi.

Maja
@Promile

Często jest tak, że opinie pracowników na temat pracodawcy są naprawdę różne, raz pozytywne, raz negatywne, a czasem po prostu neutralne. A Ty nie zgadzasz się z pozytywnymi komentarzami na temat pracy w Limbor? W takim razie jaka jest Twoja opinia na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

@Dawid

Nie pisz takich bzdur że to jest dobra firma nic tam nie ma.

Misiek

Witam serdecznie dajcie się ludzie oszukać i nie podejmujcie tej pracy bo szkoda waszego czasu

Zenek

Pracuje już kilka lat i zbiegiem czasu widać , że firma się rozwija . jest to produkcja drewna wiec nie oczekuj , że będzie tu czysto pył wszędzie się dostanie rzecz w tym aby uporządkować swoje stanowisko pracy a wtedy będzie czyściej. Chaos? chyba dla osoby która nie ogarnia natomiast lider / wózkowy wie gdzie co się znajduje . Nie fajnie jest oczerniać pracowników/ kolegów kto gdzie kiedyś pracował i czym się zajmował Leszku może zacznij od swojej historii z życia ... Widocznie ten kierownik z budki poradził sobie w życiu i jest tym kim jest teraz .

Jasiu

Nie polecam tej firmy pracowałem tam 3 miesiące.Oszukują na umowie potem na wypłatach premiach na wszystkich Szkoda czasu na tą firmę

Jak

Jak wygląda praca na magazynie? Kierownik ok? Jak sprawa z zarobkami i premiami?

Tak, kerownik bardzo ok.

@Jak

Kierownik magazynu dramat nie polecam tej firmy kadrowa (usunięte przez administratora) na urlopie

Janek
@Jak

Praca ma magazynie tragedia liderzy nic nie robią stoją sobie i gadają a lider tylko dokłada tobie roboty zapieprzasz za dwóch a oni wiecznie dokładnie Ci roboty a oni stoją i się z Ciebie śmieją

Bhp
@Jak

Premia jest od widzi mi coś kierownika jak mu coś nie pasuje to Ci zabiera pasków z wypłaty nie ma

Agnieszka
@Tomek

Kierownik się zmienił? Bo wcześniejsze opinie są pozytywne

@Agnieszka

Aga kierownik się nie zmienił a opinie sam sobie pisze

16 zł na godzinę super zarobki

16zl +premia frekwencyjna 400zl

Agata

Zastanawiam się jaka atmosfera panuje w tej firmie. Powiedzieliście tutaj juz co nieco, ale ciągle zastanawiam się, czy macie na przykład oparcie w szefostwie. Myślę, że to jedna z ważniejszych kwestii, więc warto ją zaktualizować :) z góry dziękuje za wszystkie informacje

@Agata

Proszę podjąć pracę i sprawdzić to "oparcie".

Miś
@Agata

Szef chodzi ciągle zły, jakby winił cały świat za to że musi sie codziennie budzić. Nigdy nie miałam do czynienia z tak negatywnym liderem firmy jak on.

@Miś

Dziękujemy za sugestię. Pragniemy wyciągnąć cenne wnioski, nad którymi pracujemy. Kadra zarządzająca ( liderzy, kierownicy) zostaną pouczeni, aby swoje złe samopoczucie nie odbijało się na pracownikach.

Denis
@Agata

Atmosfera jest tragiczna oparcie jest tylko samym sobie

Ta firma to jeden wieki dramat nie polecam jej brak podwyżek szef kupił sobie 3 nowe maszyny w ubikacji na hali brak desek ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) i smród trzymajcie się jak najdalej tej firmy

Bhp

Ostatnio był wypadek na dworze wózek się przewrócił to nawet bhp nie poinformowali

Karol

To co sie zorientowalem to fajna firma atmosfera jsk rodzinna. Polecam.

Jolanta
@Karol

w jaki sposób się zorientowałeś?

@Jolanta

Zapytał pani kierownik "jaka tam u was atmosfera" i usłyszał odpowiedź "rodzinna".

Jolanta
@Paleciok

Serio tak było? Czy żartujesz? Weź coś powiedz więcej ...

Czy zdarzają się nadgodziny w Limbor Sp. z o.o.?

Ronaldinho

Pewnie że tak część maszyn pracuje na dwie zmiany po 12h. Gdy na twojej maszynie są 3 zmiany zawsze możesz iść do pomocy na inną. Nadgodziny nie są dodatkowo płatne (nikt z pracowników mi nie potwierdził) + soboty są 2 obowiązkowe

@Ronaldinho

Witam Specyfika produkcji oraz duża ilość zamówień powoduje , że nadgodziny występują. Co do wątpliwości czy są one płatne czy do odebrania zawsze można podejść do biura i dopytać, wyjaśnić .

@Limbor Sp. z o.o.

Znaczy, że macie jakieś nowe stanowisko w biurze? Specjalista od wątpliwości :). Fajnie by było gdyby zamiast wyjaśniania wątpliwości w biurze wszystko było jasne tak jak stanowi to pewien kodeks.

Zostaw merytoryczną opinię o Limbor Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Limbor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Limbor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Limbor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Limbor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Limbor Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Limbor Sp. z o.o.