Limbor Sp. z o.o.

Opinie o Limbor Sp. z o.o.

Czy w Limbor Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Paleciok

Wszyscy jesteśmy jednym narodem. Każdy z każdym się bez problemu potrafi porozumieć.

Izabela
@Paleciok

A trzeba znać jakiś język obcy?

@Izabela

Dzień dobry, Obecnie firma poszukuje pracowników na produkcje gdzie nie jest wymagany język obcy. Zachęcamy do złożenia CV. pozdrawiam

kronos

NIE POLECAM TEJ FIRMY-jeden wielki dramat..

@kronos

Co ty gadasz super firma. Można się tam rozwijać i jest fajna atmosfera.

Zuzanna
@kronos

A czemu nie polecasz? Możesz jakoś konkretniej napisać?

Emilia
@Paleciok

A w jaki sposób rozwijać? :) Są jakiesz szkolenia organizowane, kursy? Czy chodzi bardziej o to, że mozesz nauczyć się czegoś od "przełożonych"?

@Emilia

Kursy, szkolenia, doświadczeni ludzie, którzy wszystko wytłumaczą. Czego można się nauczyć? Bardzo wielu rzeczy. Przełożeni bardzo fajni ludzie. Mają duże umiejętności i olbrzymią wiedzę. Pomogą, doradzą zawsze służą pomocą i wiedzą co robić.

Ignor

Łatwe pracę najniższe zarobki ile h tyle kasy Ukraińcy standartowo po 12plus weekend premia za brak L4 totalny chaos duża rotacja odchodzą księgowe liderzy kierownicy i doświadczeni pracownicy

Sprawka Kierownika Magazynu?

Witam. Wszelkie informację o zatrudnieniu pracownika na stanowiska pracy , zostają omówione podczas rekrutacji wybranych kandydatów .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Limbor Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik biurowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Ona 123

Czy w limbor można pracować po 7 godzin na 3.zmiany ??

Ronaldinho
@Ona 123

Nie można. Robotaju po minimum 8h

Niedoszły pracownik

Proces rekrutacji na wyższe stanowisko. Pierwsze spotkanie z przedstawicielką produkcji (prawdopodobnie kierownik lub leader) i kadrową. Przebieg rozmowy raczej klasyczny, aczkolwiek mam wrażenie, że Panie za bardzo nie znają się na rekrutacji i momentami nie wiedzą o co pytać i jak przełamać niezręczną ciszę, no bo ileż można gadać od siebie i zadawać pytania jako kandydat? Jest to minus no ale damy szansę. W kadrach na pewno przydało by się podnieść kompetencje w tym zakresie. Druga rozmowa z prezesem, tu już konkretnie i na temat. Rozmowa jak najbardziej pozytywna, a że prezes wyraził chęć na kolejne spotkanie, sądzę, że w odczuciu obustronnym. Ostatnie spotkanie również z prezesem, dogadanie szczegółów i warunków finansowych (usunięte przez administratora). Ostatecznie można spróbować, od prezesa informacja o tym, żeby odezwać się pod koniec wypowiedzenia, do kadrowej, z określeniem konkretnej daty kiedy można rozpocząć pracę. Całość rozmów trwała na przestrzeni trzech tygodniu, od ostatniej do zakończenia okresu wypowiedzenia zostało około 4 tygodnie. I tu kolejny zgrzyt, kilka dni przed zakończeniem okresu wypowiedzenia telefon, na który nikt nie odpowiada, no cóż zdarza się, kolejny telefon i cisza. W końcu za którymś, z kolei, razem udało się dodzwonić, po czym po przedstawieniu w jakiej sprawie się dzwoni w słuchawce cisza. No cóż, to idealne podsumowanie jak "profesjonalne" podejście do procesu rekrutacji ma firma. W wielu procesach rekrutacyjnych zdarza się, że coś się zmieni, że rezygnuje któraś ze stron, ale na litość, robi się to profesjonalnie i się informuje a nie zachowuje jak by się nie miało jaj albo było 5 letnim dzieckiem które wstydzi się powiedzieć. Dlatego mimo, ze praca zapowiadała się całkiem nieźle a rekrutacja przebiegała w miarę sprawnie, moja ostateczna ocena jest negatywna.(usunięte przez administratora)

Onajj
@Niedoszły pracownik

Czy wiadomo coś na temat elastycznych godzin pracy ?

Limbor
@Onajj

Godziny w firmie wyglądają następująco : I zmiana 6-14 II zmiana 14-22 III zmiana 22-6

Niedoszły procownik
@Onajj

Nie wiem nic na temat elastycznych godzin pracy, wiem że są tak klasyczne 3 zmiany w systemie 3,2,1. Szkoda że administrator usunął część mojej wypowiedzi ale myślę że, prezes wie o co chodzi ;) pip też ;)

Ciekawy

Czy co, wynika z opisów tu przedstawianych a i także z ogłoszeń rekrutacyjnych na okrągło zamieszanych na pewnych stronach, iż w firmie jest duża rotacja. Co jest jej powodem? Czyżby warunki były nie tak, a może zatrudniona tam kadra nie potrafi wybrać właściwych kandydatów? Na okragło poszukiwany jest Kierownik Produkcji, utrzymania Ruchu, Jakości. O co więc chodzi, że brak jest stabilizacji?

Donatka
@Ciekawy

Nie, firma ciągle się rozwija, powstają ciągle nowe działy, magazyn wyrobów gotowych jest sukcesywnie powiększany. Dlatego ciągle potrzebni są nowi kierownicy i liderzy.

Artur
@Donatka

Napisałaś o rozwoju firmy. Jak w takim razie wygląda rekrutacja do Limbor i rozmowa o pracę?

@Ciekawy

Donata firma sie rozwija? Ciekawe w jakim sensie. A ludzi potrzebują nie dla tego ze powstaja nowe "posady" tylko dlatego ze ludzi przyjda popracuja troche i sie zwalniaja jak widza to consie tam dzieje. Przestan mydlic ludziom oczy.

FDS
@Donatka

Panią też widzę Pani kierownik fantazja ponosi. Żadnego rozwoju tam nie maz chyba że wsteczny.

on

Za moich czasów w limbor to najfajniejsze były włosy kadrowej. Pozdrawiam Panią jeśli dalej jej ta sama kobieta przed kilku lat:)

Witam czy może ktoś opisać czym zajmuje się wózkowy w tej firmie jakie zarobki?

Mody

Ile dostaliście pieniędzy bonów na święta? oraz jak z paczkami dla dzieci i Wigilią firmową? :)

KibelNr3
@Mody

W tym roku szef zaskoczył cały zakład i jak co roku też nic nie dał na święta oprócz zaproszenia na wigilię firmowa ;)

Promile
@KibelNr3

Rok w rok to samo- czyli nic.

Pytajnik z drewna

Po raz kolejny szukają Kierownika Produkcji. Czyżby kandydaci nie wytrzymywali na tym stanowisku? Rozumiem, jeden kierownik wytrzymał rok dwa, ale taka rotacja? Jakieś opinie?

Marko

Nie polecam tej firmy. Pracowałem tam przez dwa miesiące na stanowisku Lidera. Szkolenia podpisuj(usunięte przez administratora) Jest to z dwóch powodów: 1. Jak zachorujesz to dostajesz z kwoty na umowie. (usunięte przez administratora) Pracownicy są w porządku. Kierownicy (usunięte przez administratora) bardzo ogarneci i rzetelni. (usunięte przez administratora) Wracając do szkoleń to pracownik pracuje na maszynie 2 miesiące i nie umie jej włączyć, a co dopiero ustawić... Wynika to z tego, że jest tak ogromna rotacja, a kasa zamiast na szkolenia trafia Bóg wie gdzie. Podsumowując nie polecam tej firmy na dłuższy czas. Jest wiele miejsc, gdzie szefostwo wie, że pracownicy to bardzo ważny fundament każdej firmy. Ale tego w mentalności się już nie zmieni.

Marti

Na rozmowę napewno ciepło się trzeba ubrać, wiem że zimy coraz cieplejsze, ale tempera panującą w tej stodole wymaga kurtki zimowej... Pracowałem tam nie polecam.

pracoowniik
@Marti

Obawiam się że kurtka będzie mało.Jak będzie 6 stopni to powinieneś się cieszyć????.Podobnie mają w Boronowie.

Sebix

Bardzo chcą zastąpić panią kierowniczkę D kimś innym, ale żaden z kandydatów nie spełnia wyśrubowanych wymagań

@Sebix

Gdyby chciał zastąpić to by zastąpił. Prezesowi pasuje. Ważne, że kasa i robota zrobiona. Potem wigilia firmowa i wszystko gra.

Alkomat

Chyba jeszcze sobota trzyma dość mocno . Jedyna informacja jaka podałeś która jest prawdziwą to automaty ze słodyczami i napojami i kible są czyste ale tylko rano bo jest jedna pani sprzątaczka . Nie ma prania przez firmę , dodatków , biletów , karnetów , paczek dla dzieci itd itd . Roman chyba firmy pomyliłeś

Promile
@Alkomat

Roman chyba jednak opisuje zakład, w którym obecnie pracuje ;).

Anymous

A więc postaram się krótko i na temat napisać o tej firmie, jako były pracownik. Jeśli ktoś jest bez doświadczony to firma weźmie was najprawdopodniej na produkcję.Tam praca jest dość łatwa ale bywa ciężka,jest nudna bo robi się cały czas to samo. Współpracownik wrzuca deski do maszyny , a ty odbierasz.Jesli jesteś zaś kobitka to dają łatwiejsza pracę.A co do liderów i pracowników to są wporzadku , ale nie mówię tutaj o wszystkich.Warunki pracy są tam ciężkie, jak jest upał to gorąco na hali. Bardzo krótka przerwa ,tylko 15 min A jak jest upał na hali to dają dodatkowe 10min.Panuje tam ogromny hałas no praktycznie bez słuchawek nie idzie tam wytrzymać.Pelno kurzu ,nie polecam pracować osobom, które mają uczulenie.Slaba kasa , umowa zlecenie i najprawdopodniej pod agencje.Hala wygląda staro pracuje tam większość Ukraińców i innych obcokrajowców. Toaleta brudna niezadbana ,pełno kiepow, śmierdzi moczem A kible zapchane kalem.Nie dają ubrań roboczych ,trzeba sobie zdobyć na własną rękę.Kierownik nic nie wyjaśnia przy rekrutacji , daje sterte papierów z BHP i każe szybko podpisywać. Non stop zatrudniają nowych bo każdy się zwalnia.Podsumowujac jeden wielki (usunięte przez administratora) , mozna w tej firmie tylko sobie dorobić w okresie wiosenno-letnim.

Mody

Ukraincy już wyjechali czy dopiero się pakują?

Op
@Mody

A co? chcesz za nich pracować od poniedziałku do soboty po 12 godzin? Czy może chcesz żeby ciebie też spakowali i wywieźli na Ukrainę byle żeby nie pracować w tej firmie? xD

@Mody

Nie , i raczej się na to nie zapowiada.

Daniel

Mam nadzieję, że dobrze dzieje w firmie skoro taki spokój zapanował na forum?

Szybki

Jak wygląda sytuacja w firmie w związku z koronawirusem? Czy jest sens składac papiery?

Marcysia

@drewno o co dokładnie chodzi z tym odmówieniem?

@Marcysia

O to ze poprosil cie zebys cos zrobila.albo przyszla do pracy w wolny dzien a ty odmowilas.

Szlifierka
@Drewienko

Jak się komuś robić nie chce to sobie nawet mobbing ubzdura.

@Szlifierka

Nie ubzdura i nie ze robic sie nie chce ale jak ktos ma wolne i dzwonią do ciebie i mówia ze MUSISZ przyjsc to chyba nie jest wymyslanie. Ja dzien wolny MOGE a nie MUSZE przyjsc. Na szczescie R. juz jie pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Limbor Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Limbor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Limbor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Limbor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Limbor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Limbor Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Limbor Sp. z o.o.