Opinie o Fiorina Sp. z o.o. w Kalety

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fiorina Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fiorina Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiorina Sp. z o.o. w Kalety

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Fiorina Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Klient Nowy wpis

Czyżby skończyly się pozytywne opinie? :)) Przez pół roku ani jednego zadowolonego klienta? A może to jednak podstawione osoby udzieliły pozytywnych opinii ???? Eeee jestem przekonany że po tym wpisie wpadnie coś pozytywnego ???????????? Myślę że potencjalni nowi inwestorzy powinni sobie wziąść do serca opinie poniżej.

MJM Nowy wpis

Transport rusztowania z budowy na budowę wykonany. Zapłaty jak nie było tak nie ma, przez telefon wszystko w porządku. Przelew w tym samym dniu. Mijają kolejne dni, a płatności brak.

Tomek Nowy wpis

Firma zdobywa coraz więcej dobrych opinii chociaż działa dopiero kilka lat. Dobry pracodawca więc i pracownicy wykonują swoją prace z innym nastawieniem, to daje efekty.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fiorina Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Krzysztof Matysek

Właśnie zakończono budowa domu na tradycyjnych fundamentach. Jestem bardzo zadowolony z czasu w jakim powstał nasz domek oraz terminu w jakim firma się wyrobiła. Gorąco POLECAM

Od ponad roku jestem szczęśliwy że niemam z tą firmą nic do czynienia. Może i potrafią pomalować czy zrobić gładzie ale do budowy to oni się nie nadają. Kompletny brak terminowości, problemy kadrowe, brak wypłacalności w hurtowniach, a jakość wykonanej pracy też pozostawia wiele do życzenia... Każdemu polecam sprawdzenie sobie tego Kontrachenta w BIK - dlatego są opóźnienia w dostawie materiałów i mydlenie oczu przez Pana Tomasza ze hurtownie mają braki i czekamy na materiał. Nie polecam.

@Adam

"Panie Adamie" dla Pana nie malowaliśmy, nie wykonywaliśmy gładzi ani nie budowaliśmy domu. Każda budowa kończona jest w terminie jeśli Inwestor wywiąże się z umowy. Nie mamy braków kadrowych i nigdy nie mieliśmy. Kolejna podstawiona "osoba" przez Panią Agnieszkę i Sebastiana.

Joanna Gajdzik

Wynajęłam ekipę do remontu mieszkania w Bytomiu. Panowie zrobili elektrykę, wodę, gładzie, łazienkę i panele przy czym pomagali mi jeszcze w przeprowadzce. Jestem niezmiernie zadowolona z wykonanych robót i polecam. Pozdrowiam gorąco :)

Przemek Kołodziej

Budowa domu w Bytomiu przebiegła rewelacyjnie. Fundamenty tradycyjne wykonane z wielką starannością, mury i dach wzorcowe. Wykonawca wyrobił się w terminie. Polecam.

Jak najbardziej polecam firmę Fiorina Sp. z o.o.. Rzetelnie i fachowo wybudowany dom od podstaw po wykończenie, zapraszam na oględziny.

Agnieszka
@Marek

Chętnie może wtedy znajdę Pana Tomasza :) Na jaki adres mozna przyjechać?

@Agnieszka

Firma już skończyła u nas roboty i była to miła i pozytywna współpraca, więc nie znajdzie Pani tutaj Pana Tomasza. Proszę się z nim skontaktować, czasami może być ciężko, ale oddzwania. Tutaj w Dąbrowie Górniczej Pan Tomasz wybudował 6 domów (mój był 6) i każdy go poleca, zero problemów, zero alkoholu na budowie, każdy zadowolony. Dziwię się tym komentarzom tutaj. Widocznie problem leży gdzie indziej.

Agnieszka
@Marek

Od razu widać że to podstawiona osoba:) A jak nie to przecież zapraszał Pan na oględziny chętnie zobaczę co zbudował Pan Tomasz ;) Proszę o podanie adresu. Pisze Pan że wybudował 6 domów:D to chyba żart-Pan Tomasz samą płytę robił 4 miesiące to ileż czasu potrzebowały na zbudowanie domu A co dopiero 6 :) Widzę że Firma musiała sobie nabić gwiazdek na portalu stąd te dwie z rzędu pozytywne opinie-umówmy się kto tak pisze ;) Każdego zapraszam do Kalet tam gdzie Pan Tomasz ma "siedzibę Firmy" - nic tam nikt nie zastanie...Nawet listu nie da się dostarczyć bo ciągle dostajemy zwroty A co do odbieralności to Pan Tomasz co chwila zmienia numery A stare nie odpowiadają. Każdego ostrzegam przed współpracą z tym Panem ZERO FACHOWOŚCI, pieniądze wzięte, robota nie skończona, A przez brak kontaktu pieniędzy nie da się odzyskać!

@Agnieszka

Pani Agnieszko, nie wiem jakie Pani ma doświadczenie z tą firmą, ja aż tak przykrych nie mam. Jeśli to co Pani pisze jest prawdą to współczuję, ale u mnie w tym czasie stał już cały budynek łącznie z dachem. Przyszli, zrobili, o nic nie musiałem się martwić. Nie będę nikogo bronił, ani za nikim stawał, to sprawa między Wami. Mojego zdania nie zmienię. Proszę zostawić namiary na siebie skontaktuję się z Panią jeśli chce Pani zobaczyć dom, z Panem Tomaszem kontakt też jest, więc nie rozumiem z czym oboje macie problem.

BARTOSZ Arlukowicz

Współpraca z Firmą Fiorina na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję za budowę naszego nowego Centrum Rehabilitacji terminy lekko przekroczone ale wszystko zakończone zgodnie z dokumentacją . Dziękuję za naszą współpracę i Gorąco Polecam. W przyszłości na pewno skorzystam z Państwa usług.

Trela

Firma @fiorina nie uregulowała płatności za dostarczone materiały. Od grudnia 2018 nie odbierają telefonów, mają podane dwa adresy pod ani jednym nie można ich zastać. Nie polecam !

Sebastian

(usunięte przez administratora) Tak jak inni piszą... Terminów nie dotrzymuje, prace wykonane są na poziomie słabym trzeba było poprawiać, a pieniądze oczywiście brał wcześniej. Nie płaci za marteial, hurtownicy przyjechali do mnie po pieniądze za materiał które wcześniej przekazałem Panu Tomaszowi. Na początku kontakt z Panem Tomaszem być świetny ale jak już zaczął zawalac pierwsze terminy to już nie odbierał przez kilka dni... Nie macie co szukać w Kaletach bo tam niema takiej firmy. Nie polecam!

Fiorina sp. z o.o.
@Sebastian

Panie Sebastianie, żeby dotrzymać terminów to trzeba zapłacić firmie za pracę i materiały, a nie brać się do budowy bez kredytu i pieniądze kombinować po znajomych. Może opisze Pan sytuację, a później Pan się wypowiada. Przecież mamy wszystko czarno na białym, ile Pan zapłacił.,Do teraz za materiały na płytę i koparki Pan nie zapłacił. Proszę się rozliczyć wg faktur, które Pan dostał.

@Fiorina sp. z o.o.

Panie Tomaszu, w życiu nie spotkałem tak zakłamanego człowieka. Ma Pan racje mamy wszystko czarne na białym - potwierdzenia naszych płatności za pracę, która została źle wykonana bo musieliśmy wszystko poprawiać po Panu "fachowcach", ale co najważniejsze kilka Firm, które również przez Pana zostały oszukane i wspólnie prowadzimy przeciwko Panu sprawę sądową , jednak tak jak się spodziewaliśmy nawet siedziba Pana Firmy jest fikcją bo ciągle dostajemy zwrot listów! I ciekawe o jakich fakturach Pan pisze bo do dnia dzisiejszego żadnej na oczy nie zobaczyliśmy. Nigdy nie mieliśmy problemów z wypłacalnością o czym doskonale Pan wie, a potwierdzeniem tego jest stojący już od grudnia gotowy dom, który został zrobiony w przeciwieństwie do Pana Firmy przez solidnych fachowców. Jeśli ktoś z tego forum też został przez Pana Tomasza oszukanym to proszę pisać - zaraz się okaże, że na naszej liście będą wszyscy, którzy kiedykolwiek tylko mieli styczność z tym człowiekiem.

@Sebastian

Panie Sebastianie, proszę spojrzeć w lustro na zakłamanych ludzi. Nic Pan nie poprawiał i niczego Pani nie zmieniał, nie ma firm oszukanych przez Fiorinę, niech Pan nie wymyśla. Dostał Pan faktury i nie chce zapłacić za robotę, tak i tak Pana sprawa już trafiła do sądu. Proszę przygotować kolejną pożyczkę od znajomych.

@Fiorina Sp. z o.o.

O jakich Pan pożyczkach pisze :) ? Heh jaki Pan jest zabawny - wielką ma Pan wyobraźnie - a może tyle Pan ludzi okłamał i oszukiwał, że już nie wie z kim Pan pisze? Przecież to my naiwni zaufaliśmy Panu i dawaliśmy Panu pieniądze przed wykonaną pracą i co mieliśmy ? Płytę fundamentową robioną przez 6 miesięcy i jak się potem okazało jeszcze źle zrobioną i na nowo trzeba było kuć i znów płacić!Zresztą to jest moja ostatnia wiadomość - szkoda mojego czasu i nerwów na Pana - spotkamy się w Sądzie i na SZCZĘŚCIE nie będziemy sami - to Panu obiecuję! A jeśli chodzi o opinię co do Pana Watoły na tym portalu to jeszcze raz ostrzegam ! Temu Panu bym nie dała nawet ogrodzić grządki na ogródku bo pewnie i to by spartaczył! Pozdrawiam!

@Sebastian

Panie Sebastianie, mozemy prosić o adres mailowy, bo też sparzylismy się na firmie Fiorina.

Sebastian

Oczywiście. (usunięte przez administratora)

Jeremi

@Sebastian Ale to nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników!

@Jeremi

To nie ma znaczenia. Po prostu postaram się umieścić na każdym poratlu informacje o tej nieuczciwej firmie. Ja jako potencjalny klient też czytam takie opinie. Mam nadzieję że dzięki takim opinią inwestorzy będą bardziej ostrożni, a i przyszli pracownicy zobaczą z kim mają do czynienia. Życzę powodzenia.

Firma beznadziejna, nie dotrzymuje terminów, nie wywiązuje się z obowiązków, prace wykonuje byle jak i nie płaci podwykonawcom.

Fiorina Sp. z o.o.

Trzeba płacić za materiały i robociznę to będą terminy dotrzymane. Jak ktoś zabiera się do budowy, w trakcie załatwia kredyty to później nie ma pieniędzy, żeby Wykonawcy zapłacić. Firma nie ma problemów z podwykonawcami, wszyscy płaceni są regularnie. Brakuje odwagi, żeby się podpisać? może każdy by zobaczył ile Pan zalega z pieniędzmi.

Małgorzata
@Fiorina Sp. z o.o.

To chyba nie do końca prawda. Na materiały całość pieniędzy wpłaciliśmy w sierpniu ubiegłego roku. Za robociznę płaciliśmy natychmiast po wykonaniu kolejnego etapu, a nawet wcześniej bo parter i piętro, za które zapłaciliśmy, do tej pory nie jest zrobiony. W myśl podpisanej umowy prace powinny być zakończone do końca kwietnia 2019 r. Do tej pory dom nie jest skończony a kontaktu z wykonawcą brak - nie odbiera, nie oddzwania, nie odpisuje. Czy mam się podpisać Panie Tomaszu?

nick

Budowa domu jednorodzinnego z firmą Fiorina: 1) kilka miesięcy opóźnienia wzg. umowy 2) jakość prac co najwyżej słaba 3) gwarancja wyłącznie na papierze - jak się dowiedzieli, że mają przyjechać poprawiać to kontakt się urwał

@nick

Szkoda, że Pan się nie podpisał, ale wiemy o kogo chodzi, więc może się Pan rozliczy z wykonanych usług i zapłaci za zalegający materiał. Kiedy przychodzi do płacenia to zawsze winny jest wykonawca. Najpierw pieniądze później budowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiorina Sp. z o.o. - Kalety

• Jak się pracuje w Fiorina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiorina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiorina Sp. z o.o.?

Fiorina Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 3 Maja 50
    42-660 Kalety