Góra - Sabuda Joanna Akademia Nauki Języka Angielskiego - ENGLISH ACADEMY

Wadowice

Opinie o Góra - Sabuda Joanna Akademia Nauki Języka Angielskiego - ENGLISH ACADEMY

Anonymous

W pełni zgadzam się z przedmówcą. Mam dokładnie takie same wspomnienia po współpracy z EA. Nie polecam :(

Disgruntled

Krótko mówiąc: nie polecam pracy u tej pani. Marne zarobki, można powiedzieć upokarzające dla osoby z wyższym wykształceniem. Totalny brak stałości grafiku - godziny pracy zmieniają się niemalże z dnia na dzień, na co lektor nie ma praktycznie wpływu. Warunki zatrudnienia równie nieciekawe - umowa zlecenie. Na dodatek składki są odprowadzane od fikcyjnych, zaniżanych kwot. Po roku pracy Twój PIT oznajmi, że zarobiłeś śmieszne 2 000 zł (gdy w rzeczywistości była to kwota 12 000 zł). Zero korzyści dla pracownika, zero podwyżek, premii motywacyjnych, możliwości rozwoju... Jak dla mnie stracony czas.

Zostaw opinię o Góra - Sabuda Joanna Akademia Nauki Języka Angielskiego - ENGLISH ACADEMY - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Góra - Sabuda Joanna Akademia Nauki Języka Angielskiego - ENGLISH ACADEMY