counter
Pytanie Nowy wpis

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Kangaroo Krzysztof Młynarczyk?

Slazak Nowy wpis
@Pytanie

Brak pracownikow tyle moza wywnioskowac czesto nikt nie przyjedza na budowe albo max dwie osoby. Na remont trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.

Klient Nowy wpis
Klient

Nie polecam. Właścieciel "firmy Kangaroo" Krzysztof Młynarczyk odbiera telefon tylko i wyłącznie w dwóch sytuacjach (poza nimi nie ma możliwości dodzwonienia się do właścieciela, brak odpowiedzi na sms): 1. Podspisanie umowy, wpłata zaliczki. 2. Ustalanie terminu relaizacji usługi w przypadku opóźnień = to co chce usłysześ klient. Uwaga !!! Nalicza sobie dodatkowe opłaty za zakup i transport materiałów na budowe, miomo wcześniejszego namawiania inwestora na zakup w/w po jego stronie w celu ułatwienia pracy. Podsumowując "firma" p. Krzysztofa Młymarczyka, nie bez przypadku jest ujęta w cudzysłów: 1. Obiecywane terminy zakończenia prac nieralne. Jeżeli ktoś się zdecduje poroszę uzbroić się w cierpliwość (w moim przypadku opóźnienie ok. 6 miesięcy) 2. Proszę przypilnować dokumentację dotyczącą dostarczanych materiałów na budowę. 3. Najgorszy jest brak kontaktu, informacji, inwestor ma wrażenie, że firma Kangaroo jest w upadłości bo do nikogo nie można się dodzwonić po wpłaceniu zaliczki !!! !!! NIE POLECAM !!!

Klient Nowy wpis
Klient

Kompletny dramt z ta firma pracownicy zamiast robic to ino kawki pija i papieroski. Majster to juz tragedia remont zamist trwac 3 miesiace przeciagal sie wnieskoczonosc.

Czekamy na nowe wieści odnośnie firmy Kangaroo Krzysztof Młynarczyk w miejscowości Wadowice. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych sprawozdania od Was!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Kangaroo Krzysztof Młynarczyk - Wadowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad