Opinie o Hygienika Dystrybucja w Lubliniec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hygienika Dystrybucja. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hygienika Dystrybucja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hygienika Dystrybucja w Lubliniec

do next workera

może sam zadbaj o własną higienę i dbaj o nią na zakładzie pracy to bedzie czysto. a jak idziesz do kibla i nie potrafisz nawet po sobie spłukać toalety nie mówiąc o myciu rąk przed śniadaniem to sie nie dziwię że tak piszesz. pozdrawiam

next worker

Pracuję tam juz pełne wa lata. Warunki produkcji fatalne. Kto dopuszcza do obrotu tak brudne wyroby ? Są to podpaski albo pieluchy. Czy dziala w Lublińcu Sanepid lub inna instytucja chroniąca hygienę?Takiego producenta-BRUDASA należy zamknąć zanim doprowadzi do tragedii-epidemii lub spowoduje zarażenia u sporej grupy użytkowników. Ich wyrobów nie bieżcie nawet za darmo - ba są zarazone bakteriami. Pracując w hygienice kupuję pieluszki i podpaski renomowanych producntów (Procter, huggins) byle nie była to Hygienika.- boję się o zdrowie swoje i swoich bliskich

Witam też pracuje w tej firmie i jeśli chodzi o przymusowe przejście na work service to trochę ,,Lenka\" pojechałaś bo do niczego nas nie zmuszali był wybór albo zostajesz na work serwis albo niestety prezes innych umów nie daje tak jest od roku !!Chyba ze u Was na dole jest inaczej ale niesądze.A co do przerw, urlopów, nadgodzin, to niestety nasze umowy(bo taka tez mam) są tzw ŚMIECIOWE według prawa i podpisując umowe powinnaś wiedzieć co podpisałaś.Zawsze mogłaś pójść do supermarketu :-)wiec nie narzekajmy puki ta pracę mamy chociaż za ,,marne grosze\"Ach i jeszcze jedno zdanie swoje to chyba każdy ma ???

widzę że przenosiny i zmiana właściciela nie wyszły dobrze firmie pracowałem w niej w markach i nie było żadnych problemów z wypłacaniem pensji czy nadgodzin firma płaciła dobre pieniądze nie było na co narzekać ale co tam wspominać czasy się zmieniają a szkoda że firma tak na psy zeszła

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. e-commerce w firmie Hygienika Dystrybucja odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Lena

Witam pracuje w tej firmie juz 3 lata a teraz przymusowo trzeba było podpisać umowe z Work Serwice na umowe zlecenie,bo inaczej nie mielibyśmy pracy, a do tego mamy nowego dyrektora który mówi ze nie należy nam sie przerwa, nic nam sie nie należy poprostu śmiechu warte ta firma jest do bani, niemam słów, szkoda gadac,pracujemy na 3 zmiany a traktują nas jak śmieci i do tego za marne grosze, a na dodatek niemamy swojego zdania my jako zwykłe pakowaczki niemamy nic do gadania.

worker Hgn-y

JUż nawet nie sterylizacja a minimalne wymogi higieny nie są przestrzegane. Z warunków technicznych nigdy przestrzegane ni będą Magazyn, transport wew, niedouczenie kadry.

sam jestem pracownikiem tej ala firmy. nie mają pieniędzy na nic. jak maszyny ruszają to produkują przez tydzień i stawają na dwa tygodnie z powodu braku surowców. nie ma pieniędzy na wypłacenie nadgodzin, na wypłacenie za weekendy na części do maszyn. długów mają więcej niż ja włosów na głowie. pracując w weekend masz dzień do odbioru. całą winę zwalają na osoby pracujące na produkcji a nie widzą tego że to oni tylko popełniają błędy. pakowaczki operatorzy mechanicy i mistrzowie produkcji dwoją się i troją żeby było dobrze a i tak zostaną wymienieni na lepszy model, chcą aby wszyscy przeszli na work service. to dzięki rządzącym ta firma upada jak TYTANIC na dno. pozdrawiam

produkcyjni

szukają oszczedności na każdym kroku, potwierdzam - praca za najniższą krajową nawet jako mechanik. Problem wciąż tkwi w higienie i bhp - co się dzieje że PIP od dłuższego czasu nie zagląda?bo przynajmniej coś drgnie.

do Olka

raczej poprawy nie będzie, szukają oszczedności zatrudniając ludzi z work service za 800 zl miesięcznie

fygi

gałagan na kółkach, nie wywiową firmę skąd ją przygnali - ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) , nic dziwnego że prezesi i dyrektozy zmieniają się tak często - jak te cześci ciągle partacko naprawiane przy maszynach z 80 lat.

To warto isc sie tam pytac o prace czy niebardzo?

.....

podzielam te wszystkie opinie sam pracuje w tej firmie na produkcji i naprawde głupi ludzie na mądrych stanowiskach!przykro mi mówic w ten sposób o firmie w której pracuje małe zarobki pakowaczki i pomocnicy są nie doceniani muszą robic kazdą robote a operator nie musi tylko guziki!!!!!!!!!!!!jeszcze WORK SERWIC hahahaha róbcie tak dalej a wszyscy się zwolnią szukacie takich oszczędności!!śmiech na sali UMOWA ZLECENIE!w tej firmie nawet ubrań roboczych nie ma jedna para ma wystarczyć na X czas.Można tu mnustwo jeszcze opisać sytuacji ale szkoda tego klikania w klawiature bo to nic nie zmieni!a ludzie niech czytaja nasze opinie od pracowników moze zmądrzejecie???????? ->żart

L-c

Firma jak firma: jedni pracują ponad siły, aby drudzy mogli zarabiać pieniądze... :( Stolica rządzi ha

Olek

Szukają Specjalisty BHP ... ponownie ... to chyba coś znaczy !!! albo mało zarabia, albo zaproponował rozwiązania które nie zawsze są mile widziane przez Właściciela, ubolewam!!! ale nadal oszczędza się na BHP. Mama nadzieje jednak że się będzie poprawiać :)

Aktualnie pracuję w tej firmie,potwierdzam panuje bałagan,nieodpowiednie osoby na stanowiskach.Kobiety na produkcji harują jak woły za marne tysiąc złotych,na trzech zmianach.Warunki sanitarne brrrrr chyba więzienie w Lublińcu ma lepsze. Ogólnie nie polecam chyba,ze w ostateczności.

luzak

Ale macie problemy, praca jak każda inna.

związkowy

jak możesz pracować "tu" a "tam" Ci się podoba - to gdzie Ty w końcu pracujesz? Tu czy Tam???

PRACOWNIK

WLASNIE ZACZALEM TU PRACOWAC I MNIE SIE TAM PODOBA:)

maria

pracowałam w tej firmie - dno, dno i jeszcze raz dno. nie polecam żadnym rodzicom zakupu produktów tej firmy. Higiena i sterylizacja jest głównym problemem na produkcji by móc ją utrzymać.

C.A.

DZIEŃ DOBRY. POTWIERDZAM OPINIĘ, UMOWĘ O PRACĘ DOSTAŁAM PO 3 TYGODNIACH PRACY, OSZUKUJĄ NA GODZINACH. OGÓLNIE TO SYF I ZŁE OSOBY NA STANOWISKACH ZARZĄDZAJĄCYCH - NIGDY NIC NIE WIADOMO W JAKIE OPAKOWANIA PAKOWAĆ A JEŚLI JUŻ COŚ DOBRZE ZROBISZ TO [usunięte przez moderatora] !

Zostaw merytoryczną opinię o Hygienika Dystrybucja - Lubliniec

• Jak się pracuje w Hygienika Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Hygienika Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hygienika Dystrybucja?

Hygienika Dystrybucja
2.1/5 Na podstawie 313 ocen.

Hygienika Dystrybucja