Opinie o Kospan Sp. z o.o. w Ciasna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kospan Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kospan Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kospan Sp. z o.o. w Ciasna

Oliwka Nowy wpis

A propos majstra pracy niżej wspomnianej, są jakieś nabory na cały etat? Ojciec szuka zatrudnienia, obiecałam że coś popatrzę i pomogę. Ktoś wie coś na ten temat? Jak coś to powiedzcie czy są jakieś przedziały wiekowe dla kandydatów… to ważne.

Katrina Nowy wpis

Cudowna atmosfera wśród ludzi oraz majstrów którzy naprawdę są bardzo mili i pomagają pracownikom oraz rozmawiają z nimi o problemach oraz aby tylko jak najlepiej się pracowało ...Takich majstrów trzeba szanować i ich wielbić. Pozdrawiam serdecznie kochanych majstrów

Ostatnia wzmianka na forum dotyczyła podwyżki minimalnej? Teraz w styczniu tez można się jej spodziewać czy może wcześniej już weszły? Od polowy roku nikt niczego nie pisze i nie jestem na bieżąco. Oferty tez cos na necie mi się teraz nie pojawiały, rotacji brak? Ocenicie warunki, bym wiedział czy od stycznia jest sens podesłać dokumenty? Roboty będę potrzebował

Witold

Co takiego śmiesznego jest w pracy? Stawiałbym na dobre relacje z kolegami z roboty ale czuje sarkazm w twoim komentarzu. Powiesz co się dzieje? Jest bałagan organizacyjny czy coś w tym stylu? Powiedz bo chciałem tam pójść do pracy.

Adam Małysz Nowy wpis
@Witold

Z zabawnych rzeczy to na przykład wyplata. Premia jest regulowana, tylko nikt za bardzo nie wie co ma na nią wpływ. Kolejna podwyżka najniższej krajowej przez nasz kochany rząd sprawi że większość ludzi na tym zakładzie, będzie zarabiać właśnie w okolicach najniższej krajowej.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kospan Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Jożin

Jechać tępo szybko brawo dla was panowi(usunięte przez administratora). Erzy na oklejarkach nadstawcie się jeszcze co by was łatwiej ładowali (usunięte przez administratora) A prezes się będzie śmiał że ma niepełno myślących pracowników

Psychiatryk

Marek weź się w garść idź porozmawiaj z ludźmi na hali o co właściwie chodzi, ale sam bez tej całej świty (usunięte przez administratora) która cię robi na boku od lat bo wiadomo że oni nie dadzą pracownikom dojść do ciebie i porozmawiać jak ludzie. Bądź Człowiekiem chłopie miej jaja

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kospan Sp. z o.o.?

Operatorzy i oklejacze

Mniej jak najniższa krajowa czyli16-18zł i jest podbijana premią żeby nie było za mało w papierach. Omijać z daleka bo ta firma sięga dna

Beata
@Operatorzy i oklejacze

jaka jest podstawa zatrudnienia? Umowa o pracę czy jakaś inna forma? I jak z atmosferą w pracy, jest ok?

Ustawiacz

Totalne dno. Żenada ze strony pracodawcy że daje takie wynagrodzenia fachowcom. MAREK wstydu już nie masz!!!

@Ustawiacz

To pewnie da radę określić dopiero wtedy gdy ktoś podałby konkret odnośnie stawki. Tak dookoła każdy pisze jakbyście jej w zasadzie nie znali. Każdy miał inaczej i nikt o swoich zarobkach nie wie?

Nieformalny związek zawodowy

Z pozdrowieniami od pracowników dla kim dzong Marka i spółki. Koniec z tym obozem koncentracyjnym

Robol

I jak koledzy i kolezanki dalej zadowoleni z premii świątecznej? Matematyka się kłania. Łatwo policzyć ze i tak jestescie na minusie ale to wymaga wysiłku.

Wolny
@Robol

A ty zadowolony że masz takie podejście z ludzi szydzić? Jeden nie lepszy od drugiego sami emerycico się boją odezwać i za grosze będą pracować bo co oni mogą. Starzy operatorzy specjaliści a zarabiają mniej jak na kasie w Lidlu

@Robol

A jesteś w stanie w pierwszej kolejności napisać ile tak naprawdę z tej premii wyszło? I przedstawisz przy tym te swoje obliczenia, skoro taki minus u każdego stwierdzasz? wiadomo tak właściwie jakie stawki szykują się tu na przyszły rok?

Stary operator

Z podziękowaniem dla (usunięte przez administratora) kadry i szefa za wspaniałą wypłatę wy (usunięte przez administratora) 130% zwiekszona wydajność a wyplaty okrojone ze wstyd się w domu pokazać z takimi ochłapami. Wy (usunięte przez administratora) Abyście zdechli

Wolny
@Stary operator

Sama prawda. Na taczki i wywieźć na gnojowice śmierdzieli z biura. Tak upokorzyć ludzi za ciężką pracę. Będą mieli od dzisiaj wydajność taką za jaką zapłacili!!!

Operatorzy i oklejacze

Po tym co dzisiaj nas spotkało w tym cyrku można jedynie napisać że cała ta banda kre. tynów zarządzająca firmą "kogucik" nie ma za grosz wstydu i traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) najgorszego sortu. Wstyd nam się pokazać w domach i przyznać się jaka była wypłata. MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA!!!

Pilarz

Niema aż tak źle jak to piszą w opiniach, praca z ludźmi w tym zakladzie to fajna sprawa bo każdy pomocny i miły. Zarobki takie średnie ale w zamian nie ma jakichś kosmicznie wymyślonych norm, z kadrą zawsze da się po ludzku dogadać tylko trzeba mieć do nich takie samo podejście i wtedy działa to w obie strony. Wielu już odchodziło i później wracali także nie zawsze obiecane kokosy są adekwatne do wykonywanej pracy

@Pilarz

Średnie czyli jakie? Ile na rękę wpadnie bez robienia nadgodzin?

@Mariusz

To już zależy od wielu czynników np od zaangażowania i opinii kierowników, co będziesz robić a przede wszystkim od tego jaką sobie stawke wywalczysz w trakcie pracy. O zarobkach i mojej stawce nie napiszę bo to temat tabu który tylko wywołuje niepotrzebne spięcia między resztą załogi a jest naprawdę spoko atmosfera

@Pilarz

I na pewno atmosfera jest taka dobra? Bo przy takich sekretach to sama nie wiem czy bym podejrzliwie się nie czuła. Szkoda, że taki aspekt mógłby tutaj ludzi poróżnić. Są jeszcze jakieś inne drażliwe tematy?

@Dominika

Temat finansowy to zawsze ciężki temat, o tym się nigdzie nie rozmawia w firmach bo drobna różnica stawki potrafi ludzi zniechęcić do siebie(bonty masz tak a ja nie mam itp) a tak jest całkiem miło wiec nie ma sensu tego jakoś psuć. Każdy jest kowalem swojego losu finansowego

Edyta
@Pilarz

A to nie ma równych stawek dla wszystkich czy co? Skąd te różnice?

Inwigilacja

A tfu podglądacze! W du.. Pe sobie te kamery jeszcze zamontujcie i nawzajem podglądajcie! Już się każdy kierownik i brygadzista wychwala jak to pracowników obserwuje bezprawnie! Sprawa pachnie PIPEM

@Inwigilacja

No nie wiem. Kamery są zwykle zakładane z powodów bezpieczeństwa a nie żeby podglądać pracowników. Zresztą jak dobrze pracujesz to co ci to przeszkadza. Niech sobie patrzą no nie?

@Inwigilacja

4 kamery na 1 stanowisko to nie względy bezpieczeństwa tylko jawne podgladanie żeby premie zabierać.a gdzie podpisy pracownikow? Zgodzili się? Są wyznaczone obszary obserwacji? Pracownik jest poinformowany o zasięgu kamer? Nic zgodnie z prawem Polskim i są na to paragrafy a w tym wysoka grzywna i do 2 lat

@Zyga

Jak cztery niby na jedno? To firma taka bogata jest, że może sobie na tyle kamer pozwolić? Ja na prawie się nie znam ale gdzieś słyszałam, że kamery niby można ale podsłuchy podobno są zakazane

Bieda i nędza
@Dominika

Jasne że firma bogata a widać to po firmowym placu gdzie to zawsze bylo 7 do 8 samochodów a teraz zdarza się ponad 20. Każdy pracownik biura ma swój samochodzik i paliwo firmowe za siedzenie na (usunięte przez administratora) bo nawet zleceń sami nie potrafią załatwić tylko czekają aż się sama robota znajdzie. A nam zwykłym pracownikom o podwyżkach to można tylko pomarzyć. Taka oto filozofia i zakłamanie

@Bieda i nędza

Serio? To nigdy podwyżek nie było czy chodzi CI, że jak już to bardzo dawno temu?

Jak szefostwo w Kospan Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Zyga

Jak jesteś pupilkiem to luzik a jak zwykłym robolem to też nie ma źle.Robisz to jest dobrze a jak w pręta lecisz to normalne że życie będzie ciężkie

@Zyga

Czyli ogólnie atmosfera na luzie i można dogadać się z brygadzistami. Bo chce aplikować ale szukam raczej spokoju a nie konfliktowych klimatów. Da się tak tutaj?

Xxx

Szefostwo tylko dogląda zysków a ludźmi rządzi dyktator zakładowy taki jeden co decyduje o wszystkim

@Xxx

No i co u niego słychać? Jak oceniają jego decyzje tutaj?

Zyga

Oj Kamil Kamil ty nierobo jedna albo jezdzisz całą zmianę na hulajnodze z kawusią w ręce i pociskasz (usunięte przez administratora)z kolesiostwem albo siedzisz jak trol w tym akwarium i gapisz sie w kamery co ludzie robią. Nieładnie tak oj nieładnie.kiedyś nadejdzie tego kres

@Zyga

Widzę że świetnie znasz firmę od środka, możesz mi powiedzieć czy zatrudniają tam studentów?

@Mariusz

Na okres wakacyjny jedynie. A w obecnej sytuacji to każdy ucieka bo tu roboty brakuje czyli sama podstawa bez sobót i nadgodzin.Co z kim rozmawiasz to szuka czegos lepszego więc nie polecam

@Zyga

Zyga coś Ty się tego Kamila uczepił ? Gość robi swoje, na robocie się zna. Co jak co, ale brygadziści to jedni z bardziej ogarniętych ludzi na zakładzie.

@Zyga

Ile jest tej samej podstawy? Najniższa krajowa czy więcej? Za soboty płacili setki, że można było dorobić?

Anonimowy biedak

Łohehehe ale dowalili do pieca 1zł brutto podwyżki ???? to tak jakby dostać w (usunięte przez administratora)od pracodawcy i się z tego przymusowo cieszyć.Chyba Macierewicza mają w zarządzie a długopis podpisuje kto co mu podłoży ????

Frelka
@Anonimowy biedak

Dali poważne podwyżki hahahhahaa i zarazem kamer nam nawalili gdzie się da co by ta podwyżka się zwróciła w jeszcze większym tempie pracy takie oto cwaniactwo.A może poprostu chcą podglądać młode dziewczyny, kto to wie jakich tutaj mamy ludzi nie wyżytych

Jo
@Anonimowy biedak

Dali 1 zł zwyklym chlebojadom a kolesiostwo dostalo więcej bo oni są lepsi od nas niby bardziej wydajni przy tej swojej kawuni i robocie 4/8 godzin

Slązok
@Jo

I tak się właśnie buduje niezgodę między pracownikami w zakladzie pracy nierównymi podwyżkami .A później powstają konflikty, niechęć do pracy i szukanie zakładu który więcej zapłaci.

@Slązok

A to każdy musi dostać taką samą podwyżkę? Przecież jedni mogą pracować lepiej, a inni gorzej, nie pomyślałeś o tym?

Won
@Mariusz

Albo podnosimy wszystkim albo nikomu!

@Won

No właśnie o to chodzi! Podwyżki zakladowe zawsze były równe a nie dzielone na lepszych i lepsiejszych. Indywidualne podwyżki to co innego i każdy je akceptuje ale te ostatnie to zakladowe i zawsze są równe

Mocny

Firma od jakiegoś czasu prowadzi wyzysk pracowniczy bo produkcja wzrosła o jakieś 20 do 30% a zarobki stoją w miejscu i wołają o pomste w tych czasach co widać po pracownikach bo każdy z kim się rozmawia już szuka innego zakładu

Sputnik
@Mocny

I tu masz rację Mocny bo tempo pracy rośnie z dnia na dzień, kierownictwo ze stoperami wydajność sprawdza i normy chce na maksa podkręcać a zarobki to (usunięte przez administratora) i wodorosty. Chcesz zarobic przyzwoite pieniądze to nadgodziny naginać trzeba ale te z kolei przewidziane dla przydupasów typu niedorajda kocur na hulajnodze co to nic nie robi a tylko jezdzi po zakładzie i pierdzieli z każdym o glupotach.Czas się stąd zawijać bo już w innych firmach szukają operatorów a stawki znacząco wyższe

Grzegorz
@Sputnik

Pracujesz jeszcze w tej firmie? Bo tak w sumie w pierwszej połowie roku pisałeś o rosnącym z dnia na dzień tempie pracy i ciekawe czy w dalszym ciągu to tak wygląda.

Niedoceniony

Widząc sytuację w firmie to wcześniej niż później kierownictwo obejmie stanowiska robocze bo nie będzie komu pracować.Ludzie caly czas tylko rozmawiają że stawki śmieszne jak za taką robote no i wielu z nich ma zamiar się przenieść do lepiej płacących bo tutaj w kospanie to jedynie nerwicy się można dorobić i garba a nie pieniędzy.Pozdrawiam, ja też z odchodzę

Ilona
@Niedoceniony

Napiszesz coś więcej o tych stawkach w Kospanie? Jak one dokładniej wyglądają? Czy w firmie oferowana jest tylko podstawa czy również coś jest do niej doliczane? Np. premie, dodatki?

Jak się pracuje z ludźmi z KOSPAN?

Frelka

Z ludźmi praca jest miła zawsze pomagają i są życzliwi za wyjątkiem 1 małego karakana ale on to kulturę raczej z chlewni wyniósł.

Łucja

Na stronie KOSPAN nie widzę ogłoszeń o pracę, wiecie coś na temat trwających rekrutacji? Zastanawiam się, czy pracodawca wymaga doświadczenia, czy może zatrudnia też osoby na początku drogi zawodowej. Dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie. Może są jakieś imprezy integracyjne?

Zostaw merytoryczną opinię o Kospan Sp. z o.o. - Ciasna

• Jak się pracuje w Kospan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kospan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kospan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kospan Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Lubliniecka 28
    42-793 Ciasna