Hygienika

Lubliniec

Opinie o Hygienika

miki

Czasem trzeba czekać na umowy a nie powinno tak być. Skoro przychodzisz do pracy i zostajesz zatrudniony to od razu powinienes ją dostać a nie pracowac na czarno, może teraz coś uległo tam zmianie i na innych warunkach zatrudniają.

BYŁY PRACOWNIK

[usunięte przez moderatora] PRACY!!!! HAROWAŁAM JAK WÓŁ PRZEZ ROK NA UMOWE ZLECENIE BEZ PŁATNEGO L-4 I DNI URLOPOWYCH ZA 900ZŁ!!!! ZARZĄDZAJĄ TĄ FIRMĄ NIEDOUCZENI I NIEKOMPETĘTNI LUDZIE JAK TO BYWA PO ZNAJOMOŚCI!!! JAKOŚC PIELUCH - MASAKRA!!! BRUDNO NA HALI, A ŁAZIENKI GORSZE NIŻ NA DWORCACH PKP!!! PANIE PAKOWACZKI SĄ WYKORZYSTYWANE I DYSKRYMINOWANE!!!DŹWIGAJĄ I WYWORZĄ PALETY CIĘŻKIE JAK ...

były pracownik

podzielam opinie.... ogólnie brudno, sprząta się tylko na zbliżające audyty, a mistrzowie to beznadziejni bez doświadczenia zawodowego panowie w trakcie studiów, nie posiadających egzaminów mistrzowskich, a są nimi na papierku.

były pracownik

[usunięte przez moderatora] PRACY!!!!!!!! Pracowałam tam przez rok, harowałam jak wół roboczy na umowe zlecenie bez płatnego l-4 i dni urlopowych!!! Panie pakowaczki są dyskryminowane i wykorzystywane za 6zł/h, nie mają przedłużanych umów o pracę tylko mogą przejśc na umowe zlecenie albo WCALE!!! Zarządzają tą firmą niedouczeni i niekompetentni ludzie jak to bywa po ZNAJOMOŚCI!! Wszędzie brudno, a jakość tych pieluszek - masakra!!! Stanowczo odradzam chyba, że ktoś nie ma wyjścia....

Zostaw opinię o Hygienika - Lubliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hygienika