Opinie o Hygienika w Lubliniec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hygienika. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hygienika o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hygienika w Lubliniec

Czy pracodawca Hygienika motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jurek

No tak motywuje pewnie tym co kiedyś, czyli robić, robić to może wypłata będzie w terminie ???????????????? śmieszni ci ludzie "zarządzający" w tym kurwidołku bez jakiegokolwiek poszanowania dla ludzi

Czempion

Motywacja? W hygienice takie słowo niewystępuje, ludzie co robią tam już długo chyba do tego co tam się dzieje już się przyzwyczaili do tego, podziwiam że już od 2009 roku robi tam taki gościu M, a jest mega ogarnięty i (usunięte przez administratora) daje rade, to jemu się dziwie, że jeszcze tam siedzi.

Robert

Oczywiście że motywuje... Do poszukiwania lepszej pracy, bo to co się tam wyprawia to jest jakaś (usunięte przez administratora) Od lipca jest nowy zarządca, robi porządki , niektórym się trochę ukróciło I spadli z piedestału nietykalności no ale reszta załogi też ma przewalone. Dla brodatego ludzie z produkcji to hołota I ludzie bez pasji , pewnie dlatego zatrudnił nadzorcę , który wykona jego wolę. Ale to wszystko idzie w złym kierunku.

Aria

(usunięte przez administratora) i jakieś nieporozumienie tutaj jest, ZUSu dalej nie płacą teraz się okazuje że i ubezpieczenia grupowego też nie płacą I najlepsze to, od kilku lat nie płacą także Ubezpieczenia Zdrowotnego!!!! Z wypłaty pobierają na zdrowotne a te składki nie opłacone... Zdaje się że powinny się tym odpowiednie instytucje zająć... Dla przyszłych co tu by chcieli pracować w tej pożal się boże firmie, unikajcie jak ognia, serio Ja tu pracowałam i nie polecam

Małgorzata

Żadnej fachowoścci u kadry kierowniczej, a zwlaszcza u tzw. prezesa

Małgorzata II
@Małgorzata

Bedny Kliniewski jest rzadko spotykanym dyletantem. Nie ma zielonego pojęcia o produkcji oraz surowcach - po co są niektóre stosowane ? Mogę mu udzielić korepetycji co, jak dlaczego i po co ? Czy on z tego coś by zrozuiał ?

Jurek 54

Zaś zmiany w firmie, ciekawe co nowi kandydaci naobiecywali KK? On zawsze wszystko łyka jak pelikan, jak to będzie miło i pięknie, a nowy "dyrektor" dom sobie buduje więc trzeba dużo naściemniać prezesowi a on mu kase sypnie, a podwyżek jak nie było tak dalej nie ma tylko cały czas obiecanki cacanki. A co do zusu to bez komentarza

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hygienika odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Sprzedawca CCC Lubliniec Karuzela
CCC S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Lentex S.A.
SMART-HR
Vicky W.

Zobaczymy jak teraz będzie, ale w Hygienika dystrybucja s.a i firmie clean service sp. z o o, nie płacili zusu Jak ludzie strajkowali , bo nie było wypłat bo się spóźniali nawet o 10 dni to straszyli konsekwencjami ( (usunięte przez administratora) trza uważać z kim się gada bo wszędzie podpierdzielacze i gumowe uszy są co łażą i donoszą Zero informacji że wypłaty będą spóźnione, W Hygienika sp zoo to samo Wypłaty się spóźniają, raz produkcja jest i hurra : w weekend chcą robić, a potem pyk i się okazuje że surowca nie ma bo kasy nie mają na surowce, Do tego przyjmują ludzi V zmiana, albo z jakieś łapanki, co się nie nadają do najprostszych robót, niektórzy mogą łazić jak chcą i robią co chcą bo mają parasol nad sobą , ciekawe czy tak jak w dystrybucji czy w tym clean service też nie będą płacić ZUSu?

Gośka 82

Pracowałam w Hygienice do czasu az nastał w niej Kliniewski. OPd tego czasu makabra - on na niczym się nie znał, produkcja pieluch to dla nie zagadka. Nie wie do czegon są stosowane poszczegolne surowce. Chcieliśmy nieukowi pomóc, ale przyjłął swijego doradce, który lansował innych nieuków jak szef UR. Ludzie z Hygieniki jemu zawdzięczają to, że są w stanie upadlości

miki

Czasem trzeba czekać na umowy a nie powinno tak być. Skoro przychodzisz do pracy i zostajesz zatrudniony to od razu powinienes ją dostać a nie pracowac na czarno, może teraz coś uległo tam zmianie i na innych warunkach zatrudniają.

BYŁY PRACOWNIK

[usunięte przez moderatora] PRACY!!!! HAROWAŁAM JAK WÓŁ PRZEZ ROK NA UMOWE ZLECENIE BEZ PŁATNEGO L-4 I DNI URLOPOWYCH ZA 900ZŁ!!!! ZARZĄDZAJĄ TĄ FIRMĄ NIEDOUCZENI I NIEKOMPETĘTNI LUDZIE JAK TO BYWA PO ZNAJOMOŚCI!!! JAKOŚC PIELUCH - MASAKRA!!! BRUDNO NA HALI, A ŁAZIENKI GORSZE NIŻ NA DWORCACH PKP!!! PANIE PAKOWACZKI SĄ WYKORZYSTYWANE I DYSKRYMINOWANE!!!DŹWIGAJĄ I WYWORZĄ PALETY CIĘŻKIE JAK ...

podzielam opinie.... ogólnie brudno, sprząta się tylko na zbliżające audyty, a mistrzowie to beznadziejni bez doświadczenia zawodowego panowie w trakcie studiów, nie posiadających egzaminów mistrzowskich, a są nimi na papierku.

[usunięte przez moderatora] PRACY!!!!!!!! Pracowałam tam przez rok, harowałam jak wół roboczy na umowe zlecenie bez płatnego l-4 i dni urlopowych!!! Panie pakowaczki są dyskryminowane i wykorzystywane za 6zł/h, nie mają przedłużanych umów o pracę tylko mogą przejśc na umowe zlecenie albo WCALE!!! Zarządzają tą firmą niedouczeni i niekompetentni ludzie jak to bywa po ZNAJOMOŚCI!! Wszędzie brudno, a jakość tych pieluszek - masakra!!! Stanowczo odradzam chyba, że ktoś nie ma wyjścia....

Zostaw merytoryczną opinię o Hygienika - Lubliniec

• Jak się pracuje w Hygienika?

Zobacz opinie na temat firmy Hygienika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hygienika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hygienika