Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

Opinie o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski

?

czytanie ze zrozumieniem. 2plus2 = 4 czy 2?

Wera

tak na dworcu robia rozmowy :p w poczekalni xd ale wy macie te teksty uane :p

Anka

tak dla szanujacej sie firmy to jest powod.

mery

nie dostalam pracy bo sie spoznilam na te rozmowe. Taki powod? Jeszcze bedzie mnie Pan Rafal pouczal ze uczniowie nie toleruja spoznien. To ich problem i moj chyba a nie jego?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski na stanowisko od 40zł. na rękę za godzinę dla Studentów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Anka

przez skype to pierwsza czesc rozmowy, wstepna. Pewnie nie dostalas sie na kolejne (czasem sa i trzy) stad ten komentarz :) no ale trudno nie moga brac kazdego tam patrza i licza sie z jakoscia. A wypisywanie na forach glupot z powodu nie dostania pracy jest zalosne :)

mary

powiem z własnego doświadczenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona jest ... PRZEZ SKYPE. Tego nie trzeba komentować. Pan Rafał nie szanuje swoich pracowników, klientów też nie dla niego liczy się tylko KASA. A ,że sam pisze większość komentarzy tego już dodawać nie trzeba.

ojoj

mozna wybrac poziom. Generalnie uczniowie (klienci) wymagaja pewnych rzeczy i dlatego Aleja tez musi spelniajac wymagania klientow tego typu zasady worowadzac.

ojoj

jak jest wybitny to moze wezma.

nobies

jak w zeszlym roku pisales mature to Cie nie wezma. Minimum 4 rok studiow i doswiadczenie czteroletnie

ojoj

powinni zakazac spamowania takimi pytania:P jakbys nie zauwazyl nikt sie nie rzuca do odpowiedzi i tez jakos nikt nie krytykuje Alei (poza konkurencja, ktora nawet poprawnie nie umie pisac: pisze sie ALEI a nie jakiejs ALEJI) wiec chyba mozesz juz sobie darowac :P bo Ciebie to oni na pewno nie przyjma:P

Robert Z.

Chodziło o parę wcześniejszych wpisów jednej z osób. Dzwonił już kiedyś wg wstępnych ustaleń z numeru zastrzeżonego. Nie chodzi o Twoje pytania.

Specjalista

Dokładnie: jest to typowe zagranie marketingowe mające miejsce w internecie: zrobić dużo hałasu, pisać opinie w imieniu różnych klientów. Ale to i tak nie sprawi, że będzie więcej klientów. Nie będzie. Firma i tak padnie, bo oferuje studencką jakość za 60 zł.

Mam wrażenie, że aleja maturalna sama robi sobie reklamę pisząc te komentarze niby klientów. Czy może w wakacje tez macie taki ruch? Pracuje ktoś teraz i ma np. 10 osób na lekcje?

W swojej ofercie aleja maturalna pisze, że w razie kiepskich wyników jest zwrot pieniędzy, co wtedy dzieje się z korepetytorem? Obarczają go tymi kosztami?

...

jak Ci odpisze, ze jest to jest:) wiecej wiary juz Ci napisalem, ze nie sciemniaja wiec powinno Ci to wystarczyc i mozesz spokojnie ich pytac bez obaw :)

...

piszcie sobie takie pytanka do firmy :P to sa szczegoly jakie sa uzgadniane indywidualnie pewnie kazdy ma inny czas umowy...osobiscie moge jedynie polecic wspolprace z Aleja bo jest bardzo fajna:)

...

czemu po prostu nie napiszecie do firmy i nie zasiegniecie info ze zrodla? jaki sens jest w zdobywaniu mfo na forach :p ? premie z reguly sa za wyniki w firmach raczej....tak mi sie wydaje ;) takze odsylam do zrodla bedzie chyba wiarygodniej :)

uczen

fantastyczna szkola i nauczyciele!!!! kazdemu juz polecilem!!!:))) dzieki Aniu-korepetytorko z Alei za wspolne lekcje:))))

umowa zlecenia

oczywiscie ze jest umowa. Jednak nie jestem upowazniony tutaj do wypisywania szczegolow. Premie jak sa to na pewno nie dla kazdego :p chyba jak wszedzie... .

E Z

praca i atmosfera bardzo fajna. Uczniowie szanują firmę. Klientów dużo można mieć jak się ma czas na ich przygotowywanie. Polecam:)

Zostaw merytoryczną opinię o Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Zobacz opinie na temat firmy Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aleja Maturalna Rafał Kłobukowski