Aleja Maturalna

Opinie o Aleja Maturalna

kako

szkoda ze treaz nie maja aktulanych ofert a wy tak zachwalacie

HaPaNa

plusy: - uczciwosc pracodawcy (o wszystkim wiesz przed rozpoczeciem wspolpracy wiec jak akceptujesz warunki to juz Cie nic nie zaskoczy, kasa tez zawsze sie zgadza) - dogodne terminy lekcji ustalasz z uczniem i pracujesz wtedy kiedy mozesz (np w przerwie na uczelni, weekendy) - stawki (w innych szkolach placa sporo mniej) - wybierasz sobie region dzialania, ilosc uczniow - bardzo sprawny i szybki kontakt z centrala w razie jakis problemow (takze pomoc prawnika firmy) - mozliwosci awansow, premii (kolezanka zostala szefem regionu wielkopolskiego po dwoch latach pracy na stanowisku korepetytora i ma teraz stala prace na umowe o prace i 4000netto) minusy: - niezbyt zorganizowana integracja z innymi pracownikami - spory przesiew na rekrutacji, kontrola rozbudowana - lekcje u ucznia (a wiec dojazd do ucznia) reszta jest powiedzmy neutralna wiec nie bede juz sie rozpisywac:) wiadomo jednym pasuje innym nie.

don Tomasz

wlasnie, podsumuj skoro masz porownanie na przestrzeniu 5 lat

cevin

nie Ty pierwsza to mówisz. Co jest najlepsze? a co najgorsze?

HaPaNa

pracowalam w 2011 u nich i teraz znow - zmiana o 80000 stopni na plus ! :D

powodzonka

Nastal

będę startował od lipca;) jak się uda!!

Lovrent

no chwile musi trwać, muszą posprawdzać kandydtów to oczywiste, ale warto się "pomęczyć" bo praca jak mówiłem fajna. Zesztą do września czas masz :-P

Nastal

zgloszenie wyslane, pozostaje czekac. Dlugo trwa rekrutacja?

Lovrent

nie ma za co;) powodzenia w rekrutacji i miłej pracy

dzieki!!

Lovrent

w ogłoszeniach proszą o kontakt e-mailowy

Nastal

oo to fajnie, przez maila sie kontaktowac? telefonicznie?

wydaje mi sie, ze trwa juz jakis czas na rok szkolny 2016/2017

Nastal

ciekawe kiedy będzie nowa rekrutacja

replay

trey - 2016-05-10 09:18:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) w każdym razie polecam współpracę. przerobilem prace w innych tego typu firmach tu jest zdecydowanie najlepiej zdjecie uzytkownika yatam - 2016-05-10 09:19:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) to i ja sie powtorze: pracuję już trzeci rok i zdecydowanie polecam każdemu chętnemu dorobić sobie w czasie studiów. Jest uczciwie, stawki na tle konkurencji chyba najlepsze (40 na reke za godzine placa, a pod Warszawa to i wiecej). Pare lat temu bylo gorzej, ale rozwineli sie, ogarneli i firma dziala bardzo profesjonalnie zdjecie uzytkownika Moli - 2016-05-10 09:21:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) a jak jest teraz z premiami i ta slawetna kontrola? Szkoły policealne Warszawa - zdobądź nowy zawód i pracę! Praca w Niemczech dla opiekunek. zdjecie uzytkownika Urosinski - 2016-05-10 09:22:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) kontrola jest caly czas dosc szczegolowa, ale i sprawiedliwa. Musi przeciez byc :) co do premii nie wiem..ja nie dostalem :P ale genralnie nie narzekam na prace tam, jest OK zdjecie uzytkownika Peter - 2016-05-10 09:24:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) byly miesiace, ze wyciagalem ponad 2tysiace na czysto jako korepetytor takze tez nie narzekalem. Teraz po maturach jest slabiej ale pewnie od wrzesnia znow ruszy

Peter

Urosinski

Moli

a jak jest teraz z premiami i ta slawetna kontrola?

yatam

pewnie ciężko zebrać wszystkich w tym samym czasie wiesz jak jest

pare lat temu :-P

raz byla :D

trey

zgadzam sie z przedmowca. Chociaz mogliby robic jakies imprezy integracyjne czasem:)

Iza

w wakacje pewnie

Iza

mysle, ze na przyszly rok szkolny beda rekrutowac :)

D.M.

Chociaz byc moze mozna na kolejny rok, ale to pewnie za jakis czas

D.M.

Na ten rok szkolny rekrutacja zakonczona

QWERTY

potwierdzam. Jest OK!

Ilona

Cały czas się rozwijają i to najbardziej mi się podoba - możliwości awansu po paru latach pracy.

hero

tak. teraz tak - Oleander. Ale dwa, trzy lata temu bywało różnie. Zmieniło się sporo to fakt. Dalej kontrola istnieje, ale profesjonalniej to wszystko działa. Dbają o pracowników bardziej. Widać korzystny wpływ po aliansie z Matudolandią.

Oleander

Super się pracuje :) Fajne relacje z szefem. Jest sporo jakiś oświadczeń do podpisania, ale nic co by wychodziło poza standardy w innych firmach. Kontrola nieodczuwalna jak się dobrze i terminowo wypełnia raporty. Ja przynajmniej przez trzy lata współpracy żadnych kłopotów nie miałem.

Doxi

dobre stawki, sprawny przeplyw informacji, uczciwie, fachowo - przynajmniej na tle branzowej konkurencji (z niejednego pieca chleb jadlem to troche w temacie wiem). Moge polecic. Dziwna jest troche jedynie rekrutacja. A dokladnie to, ze nie ma jednolitego systemu rekrutacji. Rozne osoby prowadza rozmowy. Raz przez internet w formie wideokonferencji, raz osobiscie. Raz dokladnie sprawdzaja wiadomosci, raz wyrywkowo. Czasami jest kilka rozmow przed decyzja, a czasami jedna . W kazdym razie moge polecic:)

iqra

Z perspektywy ucznia również muszę przyznać, że pracownicy Alei są zaangażowani i zadowoloni. Miałam przyjemność współpracować rok z panią od chemii i panem od angielskiego i nie zauważyłam by byli rozczarowani pracodawcą

Dobiega mój drugi rok współpracy z Aleją Maturalną i nie mam się do czego przyczepić - wręcz przeciwnie. Kasa na czas, uczniowie przygotowani do matur i zadowoleni, wszystko jest tak jak było obiecane na rozmowie. Oczywiście każdy chciałby zarabiać zawsze więcej lub pracować jak najmniej^^ no ale porównując do innych firm Alejka wychodzi bardzo korzystnie.

wertyl

Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetn zdjecie uzytkownika heu - 2015-01-23 17:22:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Lola - 2013-09-21 12:00:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Roksana, a czego Cię uczyli? Miałaś lekcje w jakim trybie? Możesz mi polecić dokładna osobę z alei do korepetycji jeśli chodzi o matematykę? Tylko nie pisz, że wszyscy sa świetni, czy coś.. Roksana - 2013-09-21 12:40:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Ja tam pracowałam:) A świetni są wszyscy nie da się ukryć:) Lola - 2013-09-22 11:45:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To gratuluje skromności, nie ma to jak polecać samej siebie ;). W ogóle dlaczego już nie pracujesz, skoro tak fajnie było? Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic. Marta - 2014-07-15 20:43:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) pracowalam dwa lata i faktycznie stawki przynajmniej w wawie sa od 25 do 40 netto a podatek jest odprowadzany co do zlotowki (przynajmniej u mnie). Atmosfera fajna chociaz tak naprawde w calej firmie poznalam tylko trzy osoby :( no ale narzekac nie mam na co i gdyby nie wyjazd za granice na pewno zostalabym dalej. Robert - 2014-08-04 11:21:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) przynajmniej zasady są przestrzegane:) Zawsze kasa jest i wszystko tak jak w umowie (wysłanej, racja, poczta:P) Uczniowie raczej też nigdy nie narzekają - w końcu mają gwarancję lub zwrot pieniędzy, a odkąd pracuję nie było niezadowolonych z wyników uczniów. Renata - 2014-08-05 10:14:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Z tego co wiem to Aleja Maturalna jest właścicielem znanej przecież Maturolandii (usunięte przez administratora) więc chyba nie mogą być źli Sandra - 2014-08-07 11:37:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Przerobiłam kilku pracodawców i jak dotąd tu jest najfajniej :) Czuję się traktowana z szacunkiem i zawsze można liczyć na pomoc szefa JZ - 2014-08-07 12:48:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) tak, ale na rozmowie sprawdzają bardzo dokładnie z wymogów maturalnych (klucze, zasady, zmiany od 2015 r.). Lepiej być na to przygotowanym idąc na rozmowę. Hej, pracowałam tam w 2013/2014 - skończyłam w maju i jeśli się przez trzy miesiące nic nie zmieniło to nie ma za bardzo się do czego przyczepić:-) ahhhh żeby wszędzie tam było - teraz doceniam bo pracuję w restauracji:/ Pozdrawiam wszystkich z Alejki:)) Ulka - 2014-09-27 10:39:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) UWAGA! Zadałam sobie trud i przeczytałam całe forum. Postaram się streścić. Zdecydowanie przeważają POZYTYWNE komentarze od pracowników bądź uczniów. Negatywne jak się zdarzają to są pisane przez nieprzyjętych kandydatów - wnioski proszę wyciągnąć samemu. Uczen Alei - 2014-09-27 10:40:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) dzięki temu, że przyjmują wybrańców ja zdałam dobrze maturę ! :) dzięki za miły rok udanej współpracy zdjecie uzytkownika tomek - 2014-10-29 18:33:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) no i bardzo dobrze, ze ta firma nie robi żadnych przekrętów finansowych i na pracowników też nie oszczędza, bo widzę, że są dobre stawki (te 25 - 40 netto to nadal aktualne?) a mi zależny głównie na wysokim wynagrodzeniu (jest tyko podstawa czy premię też idzie wyrobić do tego dodatkowo?) z góry dzięki za informacje zdjecie uzytkownika szalony wiesław h - 2015-01-28 18:29:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Aleja Maturalna jako pracodawca wydaje się dość ciekawym punktem zaczepienia na aktualnym rynku pracy. wyróżnia się, to cenne. natomiast nurtuję mnie pewne kwestie, czy naprawdę korepetytorzy są śledzeni przez wynajętych detektywów? firma musi spać na pieniądzach skoro ponosi takie koszty na inwigilację... a jako osoba związana z branżą detektywistyczną mam jakieś szanse na zatrudnienie u nich? zdjecie uzytkownika Dret - 2015-01-29 08:18:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) nie sądzę bo firma nie zatrudnia detektywów sama jak już tylko współpracuje z zewnętrznymi licencjonowanymi biurami. Nie ma w tym żadnej inwigilacji. Oczywiście, że jest kontrola:) ale inwigilacja to już przesada. Pracuje się tam bardzo przyjemnie, nie ma żadnych problemów z wypłatami itd. Uczeń jest dla nich bardzo ważny więc sprawdzają punktualność, jakość itp. Współpracują na stałe

dommy

Nie przesadzajmy już z tym poczuciem misji, żeby douczac nieuków. Misje może mieć nauczyciel, ale nie korepetytor. Taka prawda moim zdaniem. Trochę przerażająco brzmi ta kontrola pracowników, ale co się dziwić, jak korepetytor dostaje chyba mniej niż 50% z tego co płaci uczeń, to az chce się miec klienta dla siebie, ale reklama kosztuje.

Dret

nie sądzę bo firma nie zatrudnia detektywów sama jak już tylko współpracuje z zewnętrznymi licencjonowanymi biurami. Nie ma w tym żadnej inwigilacji. Oczywiście, że jest kontrola:) ale inwigilacja to już przesada. Pracuje się tam bardzo przyjemnie, nie ma żadnych problemów z wypłatami itd. Uczeń jest dla nich bardzo ważny więc sprawdzają punktualność, jakość itp. Współpracują na stałe z jakimiś firmami kontrolerskimi, ale wszystko jest jak najbardziej profesjonalnie.

heu

tenia

Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic. DarkStranger - 2013-09-20 11:19:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Poważnie nie idzie się załapać już do Alei? Bo jak czytałem to faktycznie z 60 zł jakie płaci klient 25 dla studenta, ale jest wymóg prowadzenia 2h, czy jeden kurs i 50 zł jest. Prawda to w ogóle? Roksana - 2013-09-20 23:25:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam wszystkim kandydatom nie ma nigdze lepszych warunkow nic w Alei :) a przynajmniej w zadnej innej szkole...a troche ich juz przerobilam :) Lola - 2013-09-21 12:00:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Roksana, a czego Cię uczyli? Miałaś lekcje w jakim trybie? Możesz mi polecić dokładna osobę z alei do korepetycji jeśli chodzi o matematykę? Tylko nie pisz, że wszyscy sa świetni, czy coś.. Roksana - 2013-09-21 12:40:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Ja tam pracowałam:) A świetni są wszyscy nie da się ukryć:) Lola - 2013-09-22 11:45:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To gratuluje skromności, nie ma to jak polecać samej siebie ;). W ogóle dlaczego już nie pracujesz, skoro tak fajnie było? Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetnemu pracownikowi Alejke:)) Nie ma sie do czego przyczepic. Marta - 2014-07-15 20:43:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) pracowalam dwa lata i faktycznie stawki przynajmniej w wawie sa od 25 do 40 netto a podatek jest odprowadzany co do zlotowki (przynajmniej u mnie). Atmosfera fajna chociaz tak naprawde w calej firmie poznalam tylko trzy osoby :( no ale narzekac nie mam na co i gdyby nie wyjazd za granice na pewno zostalabym dalej. Robert - 2014-08-04 11:21:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) przynajmniej zasady są przestrzegane:) Zawsze kasa jest i wszystko tak jak w umowie (wysłanej, racja, poczta:P) Uczniowie raczej też nigdy nie narzekają - w końcu mają gwarancję lub zwrot pieniędzy, a odkąd pracuję nie było niezadowolonych z wyników uczniów. Renata - 2014-08-05 10:14:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Z tego co wiem to Aleja Maturalna jest właścicielem znanej przecież Maturolandii (www.maturolandia.pl) więc chyba nie mogą być źli Sandra - 2014-08-07 11:37:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Przerobiłam kilku pracodawców i jak dotąd tu jest najfajniej :) Czuję się traktowana z szacunkiem i zawsze można liczyć na pomoc szefa JZ - 2014-08-07 12:48:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) tak, ale na rozmowie sprawdzają bardzo dokładnie z wymogów maturalnych (klucze, zasady, zmiany od 2015 r.). Lepiej być na to przygotowanym idąc na rozmowę. Hej, pracowałam tam w 2013/2014 - skończyłam w maju i jeśli się przez trzy miesiące nic nie zmieniło to nie ma za bardzo się do czego przyczepić:-) ahhhh żeby wszędzie tam było - teraz doceniam bo pracuję w restauracji:/ Pozdrawiam wszystkich z Alejki:)) Ulka - 2014-09-27 10:39:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) UWAGA! Zadałam sobie trud i przeczytałam całe forum. Postaram się streścić. Zdecydowanie przeważają POZYTYWNE komentarze od pracowników bądź uczniów. Negatywne jak się zdarzają to są pisane przez nieprzyjętych kandydatów - wnioski proszę wyciągnąć samemu. Uczen Alei - 2014-09-27 10:40:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) dzięki temu, że przyjmują wybrańców ja zdałam dobrze maturę ! :) dzięki za miły rok udanej współpracy zdjecie uzytkownika tomek - 2014-10-29 18:33:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) no i bardzo dobrze, ze ta firma nie robi żadnych przekrętów finansowych i na pracowników też nie oszczędza, bo widzę, że są dobre stawki (te 25 - 40 netto to nadal aktualne?) a mi zależny głównie na wysokim wynagrodzeniu (jest tyko podstawa czy premię też idzie wyrobić do tego dodatkowo?) z góry dzięki za informacje. zdjecie uzytkownika nact - 2014-12-08 15:36:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [UWAGA! - 2014-08-07 12:02:52]: Niestety, ale tam nikt nie sprawdza żadnych umiejętności korepetytorów. W dodatku mówi się korepetytorom żeby nie mówili prawdy o tym, na którym są roku studiów itp. Jedna wielka ściema. zdjecie uzytkownika RtZ - 2014-12-08 17:42:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Dawid - 2013-09-19 21:41:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) polecam kazdemu Chetn

TradePC

Bardzo dziwne zasady - to ze śledzeniem korepetytorów przez detektywów to niestety prawda - przynajmniej właściciel tak straszy. Pomijam, że praca jest bez umowy, trzeba udawać, że ma się inne imię niż w rzeczywistości (przez klientem). Dobrze, że długo tam nie byłem - jak zobaczyłem co się święci, chciałem się wyplątać, ale musiałem zrobić to sposobem, bo inaczej miałbym na głowie detektywów, jakąś firmę kontrolującą i właściciela. Przestrzegam jeśli ktoś chce pracować w normalnej atmosferze, uczciwie to nie tutaj.

Patrycja

dodaj tylko, że 40-50zł za godzinę dostają kilkuletni pracownicy w ramach premii za dobre wyniki :-)

BZT

stawki sa 25-50 zl.

RtZ

Ol.

Zostaw opinię o Aleja Maturalna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aleja Maturalna