Skoczów

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "STAL-BUD" RYSZARD SYTA, ELŻBIETA KAJMOWICZ SPÓŁKA JA

Uniki

Przyjdz, zatrudnij się i zobacz sam, sama... O każdą złotówkę musisz walczyć!!! nie liczą się ni umiejętności ni staż. Zarobki od najniższej krajowej do duużo, ale nie licz na to. Zależy od stanowiska i czy uznają Cię za świętą krowę czy tylko za uczciwego pracownika...

Uniki

Bez większych zmian. Pełna inwigilacja

Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "STAL-BUD" RYSZARD SYTA, ELŻBIETA KAJMOWICZ SPÓŁKA JA? Wydaje mi się, że od dawna nie było nowych informacji.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "STAL-BUD" RYSZARD SYTA, ELŻBIETA KAJMOWICZ SPÓŁKA JA - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "STAL-BUD" RYSZARD SYTA, ELŻBIETA KAJMOWICZ SPÓŁKA JA