ZAKŁAD PRODUKCJI ŚRUB GAWEŁ WIESŁAW

Palikówka

Opinie o ZAKŁAD PRODUKCJI ŚRUB GAWEŁ WIESŁAW

Omal

Oczywiscie że tak bo w Koelner na dwóch maszynach spokojnie zarobisz trzy tysie a w GZPŚ robiąc na pięciu to możesz o takich pieniądzach zapomnieć

Mariusz_Nie_Poleca

Usuwają opinie :) Omijać firmę szerokim łukiem ;) Prezesi jeżdżą furami a pracownicy zarabiają gówniane pieniądze. Już lepiej iść do Koelner niż tutaj.

Hmmm

Jeden z komentarzy brzmi że nikt tam was na siłę nie trzyma... Wiec po co te negatywne komentarze. Skoro tak jak tu czytam jeden jest nie miły to nie oceniajcie wszystkich a wy wszyscy tacy specjaliści to zwolnić się. Idźcie do zagranicznych firm pchajcie obcym Krajom pieniadze a później nie płaczcie że w PL " bido nyndzo " i w ogóle. Znam ta firmę i jest w porządku.

pio

Witam , chciałem zapytać ile średnio zarabia nowy pracownik na walcarkach ? Mam doświadczenie , pracowałem wiele lat przy walcowaniu śrub i wkrętów. Przeprowadzam się w tamte okolice i niebawem muszę podjąć decyzję o przyszłości zawodowej. Park maszynowy wygląda nieźle co to na filmie widzę a i system monitorowania daje komfort pracy.

arnold

a jak mają magazynierzy w tej firmie?

gosc

Witam, jak wygląda praca w logistyce i jakie stawki są?

Abc

Dlaczego nie polecasz? Jaka stawkę na planista produkcji? Pozdrawiam!

Adam prawy

dla mnie zakład OK. fakt jest trudno( usunięte przez administratora )ale jak wiesz co robić i masz cel to się realizujesz. trzeba mieć mocne nerwy i z dystansem podchodzić do wszystkiego !!!!

T.W. Współczujący

Koledzy , to albo jesteście fajtyłapy albo mijacie się z prawdą . Też jestem pracownikiem i nie powiem że jest to kraina miodem płynąca , trzeba zapitalać i użerać się z koordynatorami ale nie widziałem nikogo z kulą u nogi, nie ma nikogo przypiętego łańcuchami do kaloryferów(chyba że jest jakaś inna hala na poziomie "-1", o której nie wiem), nie ma drutów kolczastych, nie ma wieżyczki ze strażnikiem z procą, tak więc jak bym był tak ucięmiężony to bym spakował zabawki i już kolejnego dnia się nie pojawił, a z kolei patrząc jakie macie mniemanie o sobie to jeśli chociaż w 0,2% jest to zgodne z prawdą to myślę że znajdziecie pracodawcę zaraz następnego dnia, może akurat ten drugi będzie płacił jak w parlamencie a nic nie wymagał , spróbujcie .

Sylwia

Kurczę, ludzie - skąd w Was tyle złości? Przecież nikt Was nie trzyma w pracy za karę, ani na siłę. Jesteście kowalami swojego losu - jak ktoś woli inną pracę - droga wolna. Też pracuję w firmie produkcyjnej, tylko w Rzeszowie i nie narzekam. Jakbym miała z taką niechęcią przychodzić do pracy i życzyć mojemu pracodawcy źle - w ogóle bym nie przychodziła. Uśmiechnijcie się, zmieńcie coś. Zachowując się w taki sam sposób - nie spodziewajcie się innego rezultatu. Pozdrawiam Was ciepło

Miłosz

powiem tylko że szybciej stamtąd wyszedłem niż wszedłem.

zxc

Jak wygląda tam praca technologa, warto aplikować ? Ktoś wie ?

dlaczego usunięt

dlaczego usunięto moją opinie

Eryk

Nie polecam straszne warunki pracy potrafią zwolnic pracownika za byle co

kisiel

Szczerze mówiąc to większość ludzi tam pracujących rozgląda się za praca gdzie tylko może przynajmniej Ci młodsi, bo na starszych już za późno i tylko dzięki nim ta firma jeszcze jakoś funkcjonuje bo nauka obsługi maszyn jest o wiece trudniejsza niż mogło by się wydawać przełożonym. Możliwe, że ktoś z wyższych sfer tej firmy to przeczyta i w końcu zrozumie, że za ciężką prace należą się godziwe pieniądze, zwłaszcza, że firma przynosi ogromne zyski, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi, aby szefostwo powiększało fortunę a pracownicy byli zadowoleni z pracy i wynagrodzenia które za nią otrzymują, wydaje mi się to jest kością niezgody pomiędzy "górą" a nami szarakami.

hmmmmm

Okropnie się tam pracuje. (usunięte przez administratora)

ja

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w warszawie. W rozmowie uczestniczyła rekruterka i kierownik działu. Rozmowa przebiegała w co najmniej dziwnej atmosferze, mającej w moim odczuciu zniechęcić mnie do podjęcia pracy. Nie chodzi mi o testy wytrzymałości i odporności na stres czy asertywności, które stosowane są w wielu miejscach. Zwyczajnie bardzo źle się czułam w trakcie tej rozmowy, choć odpowiedziałam na wszystkie pytania dotyczące posiadanej wiedzy. Rekruterka zadała mi dodatkowo pytania z zakresu behawioralnego (potocznie) mające sprawdzić np. moje dopasowanie motywacyjne do danego stanowiska. Problem w tym, że moje odpowiedzi były przeinaczane i czułam się tak, jakby ktoś celowo wkładał mnie w cudzą formę. To chyba niedobrze jeśli kandydaci tak pamiętają niedoszłego pracodawcę bo nie poleca go innym kandydatom. Ciekawi mnie, czy tylko ja mam takie odczucia.

inx

tez tam pracowałem i wiem ze jest bardzo źle

Zostaw opinię o ZAKŁAD PRODUKCJI ŚRUB GAWEŁ WIESŁAW - Palikówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCJI ŚRUB GAWEŁ WIESŁAW