THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

Opinie o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

omona

Dorabiałam tam latem bo mam tam znajomego, super stawki i wszystko extra.Ci stali pracownicy dobrze mówili o swojej pracy, nie słyszałam źeby komuś coś nie pasowało. Jak ktoś tam napisał wszystko na czas jak w zegarku. Różnie tu ludzie piszą, ale żeby tak wszędzie było jak w tej firmie.Stawki dobre jak na Olsztyn i ludzie ok.

bos60

NIE POLECAM PANUJE TAM MOBBING SPRWDZCIE SAMI !!!!!!!!!!!! PRACUJĄC TAM TRACISZ TYLKO ZDROWIE

O to co pytają to mogą powiedzieć ci, którzy się tu nie dostali. Firma jest naprawdę super. Najlepsza w regionie, bardzo dobrze się rozwija, ludzie zarabiają dużo więcej niż w Michelinie. Praca na produkcji jest spokojna, hala klimatyzowana, w biurze tak samo. Nikt nikogo nie goni, robisz swoim tempem. Dużo dodatków, premii, bonów na święta, chcesz robisz nadgodziny, nie chcesz nie robisz. Wypłata zawsze na czas, łatwo o podwyżkę jak jesteś dobry. Jak jesteś z daleka, szef pokrywa koszty dojazdów. Firma ma nowoczesne maszyny i rozwija się dynamicznie. Potrzeba wielu fachowców i operatorów maszyn, wózkarzy, konstruktorów. Polecam.

Pracuję w tej firmie i pracuje się dobrze. Nie mam zastrzeżeń! Polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.).
ania

Mój mąż tam pracuje od lat na produkcji , wypłaty są zawsze i terminowo - zegarek można od nich ustawić. Żadnych problemów. Łatwo pisać bzdury, tylko warto byłoby mieć na to jakieś potwierdzenie:)

srania
@ania

Taki wpis jak Ty to każdy sobie może zrobić Kubusiu!

laserstar

Tak jest w Toruniu Wasza była kierowniczka i stąd właśnie można się domyśleć że jest "blisko związana" z właścicielem niczuka bo nadal jeździ służbowym autem Niczuk. Pewnie niedługo wróci do Olsztyna bo tu nie bardzo się sprawdza:))))

jarek

Nie wiedziałem, że tą (usunięte przez administratora) ż do Torunia poniosło. Im dalej tym lepiej! Firma niby niezła, ale ostatnio już były problemy z wypłatami dla pracowników. ciekawe jak długo firma pociągnie???

ken

Co wy tam wiecie...

happy

Czego wy chcecie od tej firmy? Jak na nasz region to nie jest źle! Bynajmniej jest to firma która Cię nie oszuka, płacą na czas. Pracuję na produkcji, z nadgodzinami wyciągam 1600 na rękę. Gdzie indziej tyle zarobisz?? Przestancie oczerniać.

zaintreresowany
@happy

Zapytam dla pewności te 1600 zł to sarkazm tak ?

jar

No chyba ostatnia opinia to od samego młodego, ambitnego... Właśnie dlatego sie zwolniłem, bo kazali nadgodziny robić! bo przeciez powinienem byc wdzięczny, że pozwalają mi harować w hałasie po 12 godzin! Taaaa, płacą... Pytanie ile. A Ty młody ambitny sam sobie zasuwaj na produkcji!

Nuk

Firma na lata pracy jak się człowiek zatrudni, prężnie się rozwija, zatrudnia sporo ludzi. Potęga regionu to bedzie kiedyś. Szefostwo jak wszędzie.Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma....Wymagają i kierownicy i główny szef, ale jak się uczciwie i pokornie pracuje to swoje się zarobi.Nie jest to najniższa krajowa. Szef młody,ambitny..Są nadgodziny jak ktoś chce,a nie musi! 13 pensja, pełen socjal czyli i gruszowe itp.Wolne święta, majówki.Głośno jest na hali, ale to przecież firma, gdzie sie produkuje i to w metalu...

Krążownik

Kazdy u nas wie że Rz nie była kochanką tylko jawnie byli ze sobą i mieszkali razem. Nie wiem czemu ktoś takie bujdy pisze i to tutaj bo to oczernia firme a jest ok. Dodatki,premie, 13- tki, prezenciki na swieta i pełny socjal.a wy piszecie taki syf.Znajdźcie drugą taką firme w regionie co daje tyle dodatkow Kazdy kto tu pracuje to potwierdzi.Nie ładnie. Pewnie pisze to jakis zwolniony frustrat. A nie słyszalem zeby kogoś pogonili bo na szefa źle spojrzał. Fizycznych i polowe biurowych to rekrutują i zwalniają kierownicy a nie szefu. Gościu jest bardzo ok

Hehe
@Krążownik

to zrób mu laskę jak jest taki ok. Też się zastanawiam czy składać do nich CV. Opinie to ja różne słyszałem od kolegów, którzy tam pracują lub pracowali i są podzielone. Jestem świeżo po studiach ale wiem, że kierownicy to robią to czego szef chce, ale oni decydują kto i kiedy. Jeden z kumpli mówił, że jak stary rządził to wszystko było na swoim miejscu - teraz jest (usunięte przez administratora) A jaka prawda?

Wisien

to jak z tymi zarobkami?? jakie są srednie zarobki na produkcji i ile zarabia się na stanowiskach administracyjno biurowych??

janek

Z tego co wiem to chłopak pracuje tam 9 lat a rządzi firmą ze 6 bo staremu juz sie nie chcialo

slash

Jakaś podejrzana sprawa. Pewnie nie tylko ona.

ls

A pomijając kwestie prywatne, da się z nią pracować ?

Nicko
@ls

Przecież wyżej napisane jest że już tam nie pracuje!

ls

Mocno powiedziane, miałem okazję ją poznać. Czym tak zalazła za skórę ?

jarek

Jest u nas tak... Jak nie podpie....asz innych, to inni ciebie podpie....ają. A atmosfera? Stres i gonitwa. Maszyny stare, na produkcji hałas, że ciężko wytrzymać, każą pracowac nadgodziny nawet jak nie chcesz... Zaleta taka że wypłata na czas... Jak robisz nadgodziny a robisz to kasa też jest. Niedługo się zwalniam, bo ogólnie mam dość. Jest duża rotacja pracowników zarówno w biurze jak i na produkcji a to o czymś świadczy.

kolo

No faktycznie nieźle ... Tylko, że nic o tej firmie nie wiadomo, oprócz oczywiście tego co oni sami chcą powiedzieć. Nie wiem o co chodzi.

bezrobotny

Romanse, pracowałem już w firmie gdzie dochodziło do tego typu sytuacji i bywało niezręcznie ... Pytam czy coś wam o tym wiadomo, czy to raczej ludzka złośliwość pseudo znajomych ...

Zostaw merytoryczną opinię o THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) - Olsztyn

• Jak się pracuje w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)?

Zobacz opinie na temat firmy THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)?

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)