Opinie o Agru.Pl Katarzyna Cieślińska-Ostojska w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agru.Pl Katarzyna Cieślińska-Ostojska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agru.Pl Katarzyna Cieślińska-Ostojska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agru.Pl Katarzyna Cieślińska-Ostojska w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Agru.Pl Katarzyna Cieślińska-Ostojska?

krzysztof kwiatkowski Nowy wpis

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WYKONANIE USŁUGI.TEMATEM JEST SZABLA HUSARSKA 18KSRM ; STWIERDZAM , ŻE WYKONANIE JEST BARDZO PROFESJONALNE CO SIĘ POTWIERDZA PO WYKONANIU TESTÓW ; DOPRACOWANE SZCZEGÓŁY W TYM GRAWER ZGODNIE Z MOIM ŻYCZENIEM . CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU W NORMIE . KONTAKT Z WYKONAWCĄ BARDZO POZYTYWNY W TYM DORADZTWO TECHNICZNE ZA KTÓRE JESTEM BARDZO WDZIĘCZNY . PONADTO PO TYCH BARDZO POZYTYWNYCH DOŚWIADCZENIACH JESTEM ZDECYDOWANY W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI ZŁOZYĆ KOLEJNE ZAMÓWIENIE . ŁĄ CZĘ WYRAZY SZACUNKU ! KRZYSZTOF KWIATKOWSKI

Zakupiona biała broń wykonana jest bardzo starannie. Niezwykle twarda głownia wykonana i ozdobiona na moje zamówienie i zgodnie z moimi wskazówkami. Wypróbowałem szablę na wyżarzonych gwoździach. Przecina bezbłędnie i na głowni nie ma śladu! Polecam Firmę Agru.

Agata

A terminowo jak? Bo napotkałam tu kiedyś odnośnie tego słabą opinię ale po tym jak piszesz chyba się poprawiło? Jak to zostało wycenione tak właściwie?

maciejfidos1946@gmail.com
@Agata

Czekałem niezbyt długo. Trzeba być cierpliwym, ale my Sarmaci jesteśmy w gorącej wodzie kąpani!

Agata Nowy wpis
@maciejfidos1946@gmail.com

Haha rozumiem. ;) A odnośnie tej ceny to w końcu jak to wygląda? Bo jak wdać to mocno personalizowane i ciekawa jestem jak to z negocjacjami tutaj jest i czy w ogóle są.

maciejfidos1946@gmail.com Nowy wpis

Polecam Firmę Agru!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Agru.Pl Katarzyna Cieślińska-Ostojska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
HeniekzeSpychowa

Potwierdzam opinie poniższych klientów Wasza strona wprowadza klientów w błąd, na ogloszeniu przy kupnie miecza składanym dnia 27-07-2022 widnieje informacja "Produkt Dostepny" pomimo tego czekałem ponad 1 miesiac i postanowiłem zadzownić , po wielokrotnych probach dzwonienia jeden z panów raczyl odebrac telefon mowiąc że trwa sezon wakacyjny i to troche potrwa no ok pomyślałem i czekałem pomijajac fakt ze na stronie oferowany produkt jest jako dostepny .teraz mamy środel września a zamówionego towaru nadal nie mam mimo ze na stronie oferowany produkt jest w kategori "Dostepny". Za drugim razem gdy udało mi sie ponownie dodzwonić dostałem informacje że mogę w zrezygnować z zamowienia jak mi sie nie podoba, po takim czasie czekania i anulowania innych ciekawszych ofert z zagranicy dostaje taka odpowiedz .... szybciej wychodzi zamowic cos z usa.

Joanna
@HeniekzeSpychowa

Ale powiedzieli chociaż czemu nie wysłali tego zamówienia? Zwrócą pieniądze czy była to wysyłka za pobraniem?

Maciej Fidos

Zgadzam się z pozytywną opinią przedmówcy

Magdalena
@Maciej Fidos

A co konkretnie Tobie podoba się w tej firmie? Rozwiniesz?

Wszystkim zainteresowanym stanowczo odradzam. obsługa klienta zakrawa na jakiś mało śmieszny żart. Zamówienie z 19.01.2022 nie zostało zrealizowane w terminie. Dwukrotnie monitowane, termin ciągle przekładany. Aż nagle 5.02 otrzymałem projekt graweru, zanim zdążyłem cokolwiek odpisać, a zawierał istotny błąd, dostałem informację od kuriera, że paczka w drodze. Deklarowany czas realizacji w zamówieniu - 3 dni. Realny - 17 dni do przesłania projektu graweru. Bez wyjaśnień, bez przepraszam, bez jakiejkolwiek próby kontaktu z klientem, że realizacja się przedłuży. A na koniec chamski mail: "grawer jest ok . Tak jak w uwagach do zamówienia .Trzeba było dac znac ze szabla juz nie jest potrzebna i tyle . Wiecej do waszej jednostki nic nie zrobie nawet temblaka"

Agata
@Michał

I ten błąd w żaden sposób nie wynikał z Twojej strony? Bo tak właściwie to co miało zostać wygrawerowane? I dziwę się, że wysłali bez potwierdzenia, bo tak to po co do wglądu Ci dali... Czyli ostatecznie zostałeś z tym fantem i zostawiasz sprawę w spokoju czy będziesz się czegoś od nich domagał?

Jestem zadowolony z usług firmy Agru z Katowic. Wykonanie repliki szabli wz. 1921 jest bezbłędne. Punca "Borowski-Warszawa", czyni, że ta replika jest zgodna z oryginałem. Dodatkowo otrzymałem rapcie i felcech czyli chwost. Próba twardości ostrza na gwoździach wyżarzonych wypadła pomyślnie. Wykonana na "ostro" może służyć do samoobrony! Cena adekwatna do jakości szabli. Polecam firmę Agru z Katowic szanownym Państwu! Dodam, że terminy wykonania nie są długie. My Sarmaci jesteśmy cierpliwi!

Jestem zadowolony z usług firmy Agru Katowice. Wykonanie zamówionej szabli jest bezbłędne. Jest to oficerska szabla ułańska wz. 1921. Dodatkowo otrzymałem rapcie i chwost. Wykonałem próbę na miękkich wyżarzonych gwoździach - przecina jak "Batorówka". Jest bardzo podobna do oryginalnej, gdyż posiada punce: "Borowski - Warszawa". Grawerunek wykonano zgodnie z moim życzeniem na cześć Związku Jaszczurczego. Krótko mówiąc - ta biała broń to ładny wytwór płatnerskiej sztuki! Należy przyznać, że właściciel firmy przyjmuje wszystkie wymagania klienta i nie stawia żadnych przeszkód przy wykonaniu zamówienia. Terminu dotrzymuje, chociaż należy być cierpliwym. W porównaniu do niektórych wyrobów z zza granicy ta szabla "błyszczy jak gwiazda". Polecam wszystkim Państwu Firmę AGRU z Katowic. Będę zamawiał inne sztuki białej broni w AGRU. Cena produktu jest adekwatna do jakości, wyglądu, wytrzymałości. Szabla może być uznana jako reprezentacyjna, bogato zdobiona broń ale spełnia również wymogi praktyczne. Służy do samoobrony. Wykonana na "ostro" jest groźna dla każdego napastnika!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agru.Pl Katarzyna Cieślińska-Ostojska - Katowice

Agru.Pl Katarzyna Cieślińska-Ostojska