Opinie o Revel w Zator

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Revel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Revel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Revel w Zator

Klient Nowy wpis

Restauracja wygląd ok w środku czysto , toaleta słabo , jedzenie-małe porcje za ponad 32 złotych to kotlet powinien być na pół talerza reszta pozostałe dodatki , rodzina miała makarony talerze ogromne na wygląd a w nich jedzenie na dnie mało , smaki słabe .Jeśli jesteś głodny to nie polecam. Ta Ruda kelnerka to powinna jechać na Krupówki wciśnie wszystko, rozumy pozjadała udaje inteligentną i jeszcze pyta się przy takiej słabej porcji czy smakowało i jestem zadowolony. Kiedy ją zbyłem odpowiedzią to nie była zachwycona. Cóż się dziwić. Byłem tam pierwszy i ostatni raz .Cena nie adekwatna do smaków i wymiaru porcji . Nie polecam ......nie polecam.Jak na ZATOR TO NIE POLECAM lepiej jest w Polance Wielkiej Kucharz ma smak i potrafi gotować. Tam pojadę.

Karol Nowy wpis

Mila obsługa szybko dostaje się jedziecie dużo miejsca przepyszne jedzenie.

Halina Nowy wpis
@Karol

A co najlepsze? Polecisz coś? :)

Zbigniew Nowy wpis

Jakbym się chciał przyjąć na kelnera to potrzebuję mieć książeczkę sanepidu? Bo nie wiem czy mam wyrabiać? Z napiwków da się wyciągnąć spoko sumkę czy są dzielone na wszystkich obsługujących?

Beata

Większość komentarzy pochodzi od zadowolonych klientów, ktoś jednak jeszcze niedawno wspomniał o dość niskich płacach w Revel. Co jest tego powodem? Mniejszy ruch w porównaniu do Skandi? Delikatnie gorsza jakość dań? Któryś z pracowników rozwinął by ten temat?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Revel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Edyta

Macie przerwę od pracy jak są takie upały ?

NICKI

Jesli chodzi o płace to w rejonie Zatora ta restauracja płaci najmniej, a pracy dużo, najlepiej płaci restauracja Skandi.

Koko

Słabo. W innych restauracjach płacą o wiele lepiej

Daria

Widzę same komentarze klientów. A co z pracownikami?

Zuzek

Niestety jestem nie zadowolona , nie odbierają wogule telefonu od 21 próbowałam się dodzwonić kilkukrotnie i nic

Jerzy

Czy firma normalnie działa? Jaki jest powód tej ciszy?

wito

warto, można spoko zarobić a do tego dochodzą premie

klaudxd

Nie polecam ,dzisiaj złożyłam zamówienie na kebaby .Sama sałata mięso dało się policzyć na palcach u jednej ręki ,oszuści .NIE POLECAM !!!

summer

pizza przepyszna i do niej świetnie przyrządzone warzywa, natomiast grillowane warzywa tragiczne- najgorsze jakie jedliśmy- tłuste i tylko monotonne- 3 rodzaje warzyww tylko

gosc

Dzisiaj byłam z chłopakiem w Revelu, zamówiliśmy pizzę i na smak pizzy nie mam co narzekać. Była bardzo dobra, smakowała zarówno mnie jak i jemu. Moim zdaniem jednak żenujące było to, że podano mi ją na BRUDNYM (tak, brudnym!) talerzu. Nie dość, że mój talerz był niedomyty z wierzchu, to od spodu był oblepiony pieczarkami. Sytuację zgłosiłam Pani kelnerce, ta stwierdziła, że "mogły się przyczepić", bo robili moją pizzę w pobliżu tej z pieczarkami. Mnie, jako klienta, nie obchodzi to, czy to pieczarki z innej pizzy, resztki starego posiłku czy może koza z nosa kogoś kto pizzę robił. Talerze mają być czyste.

xxxxx

obsługa fatalna a składniki zepsute

koko

wspaniala restauracja pyszne jedzenie

zatorzanin

słyszałem 2 lata temu, że płacą 3 zł na godzinę. Ale nie wiem czy to tylko wieść gminna. Na posiłek trzeba długo czekać.

Olaska...;*

A ile się zarabia w Revel'u?? Jakie są stwaki???;-)

aga

Pub jest rewelacyjny , dobre jedzenie , świetna obsługa , cicho,miło,fantastycznie!

Zostaw merytoryczną opinię o Revel - Zator

• Jak się pracuje w Revel?

Zobacz opinie na temat firmy Revel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Revel