revel

Zator

Opinie o revel

wito

warto, można spoko zarobić a do tego dochodzą premie

klaudxd

Nie polecam ,dzisiaj złożyłam zamówienie na kebaby .Sama sałata mięso dało się policzyć na palcach u jednej ręki ,oszuści .NIE POLECAM !!!

summer

pizza przepyszna i do niej świetnie przyrządzone warzywa, natomiast grillowane warzywa tragiczne- najgorsze jakie jedliśmy- tłuste i tylko monotonne- 3 rodzaje warzyww tylko

Szukasz pracy?

gosc

Dzisiaj byłam z chłopakiem w Revelu, zamówiliśmy pizzę i na smak pizzy nie mam co narzekać. Była bardzo dobra, smakowała zarówno mnie jak i jemu. Moim zdaniem jednak żenujące było to, że podano mi ją na BRUDNYM (tak, brudnym!) talerzu. Nie dość, że mój talerz był niedomyty z wierzchu, to od spodu był oblepiony pieczarkami. Sytuację zgłosiłam Pani kelnerce, ta stwierdziła, że "mogły się przyczepić", bo robili moją pizzę w pobliżu tej z pieczarkami. Mnie, jako klienta, nie obchodzi to, czy to pieczarki z innej pizzy, resztki starego posiłku czy może koza z nosa kogoś kto pizzę robił. Talerze mają być czyste.

xxxxx

obsługa fatalna a składniki zepsute

koko

wspaniala restauracja pyszne jedzenie

zatorzanin

słyszałem 2 lata temu, że płacą 3 zł na godzinę. Ale nie wiem czy to tylko wieść gminna. Na posiłek trzeba długo czekać.

Olaska...;*

A ile się zarabia w Revel'u?? Jakie są stwaki???;-)

aga

Pub jest rewelacyjny , dobre jedzenie , świetna obsługa , cicho,miło,fantastycznie!

Zostaw opinię o revel - Zator

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie revel