Opinie o Warta 24 Plus w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Warta 24 Plus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Warta 24 Plus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warta 24 Plus w Katowice

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Warta 24 Plus?

mj Nowy wpis

Tu ludzie pracują po kilka lat na umowę zlecenie. Umowa o pracę jest dla znajomych królika.

Katowice ul. Murckowska 14A Likwidacja szkód. To co się wyprawia w tej firmie to nieporozumienie, kierownik pan Arkadiusz każe zostawać pracownikom po godzinach i kończyć pracę, a firma nie płaci za nadgodziny. Wszystkim którzy doświadczyli nierównego traktowania lub innych rodzajów mobbingu radzę zgłosić to do powiatowej inspekcji pracy.

Michał Nowy wpis
@Michał

Nierówne traktowanie i (usunięte przez administratora) to norma w tej firmie. Zastraszanie straszne, lekceważenie, plotkowanie pod okiem przełożonego i brak reakcji z jego strony.

Jurek Nowy wpis

Jakie opinie o krakowskim oddziale? Jakie warunki pracy? Polecacie ?

Czy Warta 24 Plus ma ściśle ustalone godziny pracy?

mj

W zasadzie tak. Infolinia pracuje od 8 - 20. Można wybierać po 6 godzin. Ale musisz mieć określoną ilość dni do 20-tej. I trzymasz się grafiku.

Aplikowałeś do firmy Warta 24 Plus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
MJ

Wypłata po 15-tym. Nigdy nie wypłacili do 10-tego. Czasami wypłacają jeszcze później. Kadra menadżerska jako metody preferuje chamstwo. Ostatnio obcięli godziny do 6. Więc zarobisz tyle co kot napłakał. Skutek jest też taki powstają kolejki klientów. Odbierasz rozmowy non stop. Po 15 rozmów na godzinę. Przerwy są za darmo. Jak wbijasz się na "rozwiązywanie sprawy" od razu ci wrzucają kolejnego klienta. Czasami wrzucają ci nawet jeśli jesteś na przerwie. Żeby zacząć pracę musisz rozwiązać test. Na początku jest szkolenie z testem na końcu. Jak nie zdasz - nie pracujesz.

Jakie wartości są cenione w Warta 24 Plus?

Hubby

UZ, bezpłatne przerwy, na rozmowie rekrutacyjnej wyliczenie pensji na pełen etat a zaraz po zdaniu egzaminu ubezpieczeń okazuje się, że można pracować po 6h dziennie. To (usunięte przez administratora) Grafik niby taki luźny a jeśli znajdziesz się w ostatniej grupie to zostają najgorsze godziny pracy, czasami tylko 4h dziennie. Niestety nie da się tutaj godnie zarobić :(

JG

nie polecam pracy na zleceniu na infolini.nie płacą w ogóle za przerwy,ostatnio poucinali wszystkim godziny i można pracować tylko po 6 godzin dziennie wiec harujesz bez zadnej przerwy zeby cokoliwek zarobic, ponadto firma chwali sie ze mozna dowolnie dostosowywac grafik jednak mozna juz tylko sie wpisywac na z gory narzucone godziny co przy studiowaniu nie ma zadnego sensu.tylko dla desperatow

x

ghosting stosują?

Filomena

@M Ten wątek dotyczy firmy w Katowicach ale generalnie to przesadziłeś/aś z taka oceną. Gdyby tak było w rzeczywistości to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!

JJ
@Filomena

Właśnie opisała w 100% poprawnie jak ta firma działa. Wręcz mogę zaryzykować stwierdzenie, że była w tym dosyć delikatna. Ta firma jest zaprzeczeniem nowoczesnego zarządzania, panują w niej duże podziały, pracodawca nie przejmuje się pracownikiem w żadnej płaszczyźnie, za to wymogi względem jego pracy są dosyć wygórowane. oczywiście nie ma miejsca na żaden indywidualizm, nawet ten służący poprawie relacji z klientem czy też współpracownikami. Zamiast tego prawa pracowników są łamane notorycznie, szczególnie tych pracujących na umowie zlecenie. jak niejednokrotnie pracownicy mogli usłyszeć podczas spotkań z przełożonymi " osoba pracująca na umowę zlecenie to nie pracownik, i wszystko co ma jest łaską z strony firmy".

Warciak

To co należy przyznać o Warcie na Murckowskiej to to, że nie wiedzą jak motywować pracowników do pracy. Największą motywacja jest wynagrodzenie, ludzie w Warcie nie pracują dlatego że branża ubezpieczeniową jest ich pasja a właśnie z powodu pieniędzy a po 2 latach otrzymuje podwyżkę o około 50 groszy na godzinę.. Choć jestem pełny podziwu aż takiego braku poczucia wstydu, 50 groszy na godzine.. No żenada a zapewne od nowego roku minimalna krajowa wzrośnie zaś.. Jedyne co dobrego można powiedzieć o tym korpo to to, że współpracownicy, liderzy są w porządku.

Iwo

Pracowałam na infolinię dcc Katowice. Praca fajna, ciekawa, super zespół, liderzy bardzo pomocni, atmosfera ok. Największym minusem są ZAROBKI, brak realnego wyrobienia premi o której tylko dużo się mówi. Osoba która zaczyna pracę nie ma szans na premie. Premie zależą od wielu czynników (mówię o etatcie) od ilości obsługiwanych skili, aby mieć szansę na wyornienie premi trzeba obsługiwać wszystkie Skile a to dzieje się przy dobrych wiatrach po ok 10 miesiącach pracy a i tak jest bardzo ciężko, jeśli już się premie wyrobi to są to marne grosze. Największym jednak minusem który głównie spowodował że już mnie tam nie ma to bardzo niskie zarobki i to że osoba która przychodzi z "ulicy" nawet bez doświadczenia ma taką samą stawkę jak osoba która pracuje tam np 10 lat, zero docenienia pracownika pod tym względem, a szkoda bo poza tym naprawdę fajnie się pracowało ale no ile można. Ciężko o rozwój, presją czasu i bardzo rygorystyczne wymogi co do rozmów zwłaszcza na szkodach. W sytuacjach anomalie pogodowych zaczyna się naprawdę armagedon przychodzą maile nie z prośbą a z rozkazem zostawania po godzinach.

Pp

Niestety, ale jestem zmuszony dać negatywą opinie co do pracy w DCC Katowice. -Pracodawca nie płaci na czas. -Brak płatnych przerw- a jakość rozmów ma być na poziomie 95% - Brak możliwości rozwoju

baltazar
@Pp

W żadnym Call Center nie ma rozwoju. Call Center to najtańsza robota na akord przy zapewnianiu z góry ustalonych SLA. Najlepszym przykładem możliwości "rozwoju" są kierownicy, od ponad 12 lat siedzą na (usunięte przez administratora) ci sami ludzie, bo wszędzie indziej byłoby ciężko...

Madzia

@maciek dlaczego nigdy więcej?

Maciek

Nigdy wiecej

Stefek

Na infolinii jaką umowę dają?

Adek
@Stefek

Najpierw umowę zlecenie na 2 lata chyba że jesteś zainteresowany umową o pracę to jak najbardziej dostaniesz taką po uzgodnieniu z liderem

Fikus

Czy obecnie jest rekrutacja prowadzona na infolinię obsługową? Jak wygląda praca i jaka atmosfera? Czy jest szansa na umowę o pracę?

M

Jedyne co może trzymać Cię w Warcie to fajni ludzie, wsparcie od przełożonych oraz ich wyrozumiałość. Szkolenia merytoryczne, nauka skilli po kolei i czas, który firma daje Ci na opanowanie nowego materiału. To by było tyle z plusów. Polityka Warty jest żenująca i widać, że większość rzeczy tworzą korpo ludki, które zapomniały jak wygląda praca telefoniczna z klientem. System premiowy leży i kwiczy, notoryczne obcinanie punktów za pierdoły, które nie psują relacji z klientem ani nie wpływają na Twoją wiarygodność. Firma dąży do tego, żeby konsultanci mówili jak roboty czytające wszystko ze skryptu. Klasyczną zagrywką jest również przełączanie klientów z którymi sobie nie radzisz do swojego działu załączając chwilę wcześniej przerwę żeby przypadkiem połączenie nie wróciło do Ciebie ;). Pozdrawiam Lublin znany z takich rzeczy. Ludzie ze zleceniowki zarabiają lepiej niż ludzie na umowie o pracę nawet po przekroczeniu wieku wolnego od podatku. Nie żałuję czasu spędzonego z tymi ludźmi na openspace, szkoleń oraz świetnego kontaktu z trenerami i przełożonymi. Nie mają jednak oni wpływu na to jaką politykę prowadzi firma, jak stare wadliwe oprogramowanie komplikuje pracę co oczywiście odbija się na Twojej premii.

Luidzi

Przede wszystkim firma jest dobrym pracodawcą ,więc narzekać może tylko ktoś komu nie po drodze z pracą.

Pracownik infolinii

Nie zgadzam się z tym, co jest napisane poniżej odnośnie rekrutacji. Według mnie normalna rozmowa, podczas której pytają głównie o doświadczenie itp. Jeszcze tego samego dnia dostałam odpowiedź. Mogę śmiało polecić tego pracodawcę. Nie trzeba mieć żadnej wiedzy z zakresu ubezpieczeń, a wszystkiego uczy się podczas szkolenia, które faktycznie jest bardzo merytoryczne. Z czasem przechodzi się kolejne szkolenia i obsługuje więcej rzeczy. To, co jest bardzo fajne to fakt, że rośnie też wynagrodzenie, przynajmniej na umowie zleceniu. Naprawdę bardzo fajne zarobki w porównaniu do innych prac. Pracodawca idzie bardzo na rękę jeśli chodzi o godziny pracy, więc idealnie dla studentów. Nigdy też nie miałam powodów żeby narzekać na atmosferę w pracy. Bardzo otwarci i pomocni ludzie. Czasem zdarzają się nieprzyjemni klienci, ale to kwestia podejścia, które czasem samo przychodzi ;) Z czystym sumieniem polecam. Jedno z lepszych miejsc, w których miałam okazję pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Warta 24 Plus - Katowice

• Jak się pracuje w Warta 24 Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Warta 24 Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warta 24 Plus?

Warta 24 Plus