Opinie o Christian Ortlieb Firma Spot - Light w Bierawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Christian Ortlieb Firma Spot - Light. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Christian Ortlieb Firma Spot - Light o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Christian Ortlieb Firma Spot - Light w Bierawa

I co z tymi pozytywnymi opiniami? Ktoś jeszcze w lutym prosił by takie tu pisać a nie widzę by cos innego się pojawiło… :D wiem za to, że na magazyn tu kiedyś do siebie szukali, ja od kolejnego roku właśnie roboty będę potrzebować, wiec wiece czy przyjęcia będą opcjonalne? A jeśli tak to jakie warunki teraz tam maja? jaka atmosfera? jaka kasa?

Michaśka

Dlatego spytała uprzednio jak Wy to widzicie, skoro nie pracuje jeszcze to nie wie co i jak, u mnie jest podobnie. Niektórzy maja predyspozycje do pracy, inni nie. więc co się teraz tam dzieje? Nie ma tego do kogo zgłosić?

W tej Firmie juz nie ma zadnych pracownikow. Oni sie przeksztalcil na jakas spolke czy cos.

Niezapominajka

Jak niema żadnych pracowników ???? Firma funkcjonuje w mniejszym składzie!

@Niezapominajka

Czy za ta sugestia z przekształceniem miało iść to, że doszło do redukcji po prostu? ale funkcjonuje tak jak kiedyś czy również jakoś inaczej? jest więcej pracy dla tych którzy zostali?

Niezapominajka Nowy wpis

Tak dokładnie w mniejszym składzie trzeba robic wszystko

Arnold Nowy wpis

Nie ma opini bo co pisać jak nic dobrego nie ma,ludzie to (usunięte przez administratora),jeszcze chwila I sami bedom sami skręcać te lampy a szkoda bo ekipa jest spoko.szkoda.

Krzysztof Nowy wpis
@Arnold

Tak samo uwazam,ze tak złego traktowania pracownika jak teraz nigdy nie było !ale nikt się tym nie przejmuje bo po co.

Michaśka Nowy wpis

Czy w firmie Christian Ortlieb Firma Spot - Light występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Operator Maszyn?

Niezapominajka

Nie jest jedna zmiana

Pracował ktoś z Was jako Magazynier w Christian Ortlieb Firma Spot - Light? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Szprotka

Praca magazynowa, pracownij magazynowy jest od wszystkiego. Od ukladania towaru na pulkach, wozenia lamp pomiedzy montownia a wysylkami czy tez zbierania czesci do produkcji lamp. Zalezy od magazynu. Typowy magazynier to raczej wozkowy na wozkubwysokiego skladowania, a tu juz dochodza zaladunki i rozladunki tirow i rozne prace zwiazane z obsluga wozkow widlowych. Rozne, zalezy co szefowi akurat do glowy przyjdzie ????

Justyna
@Szprotka

czyli mówiąc krótko praca jest dość zróżnicowana i naprawdę wielu rzeczy można się tu nauczyć? ciekawa aż jestem jak taka pozycja na cv później może być postrzegana. A jeśli o jakiś potencjalny awans chodzi, to jak się sprawy z tym mają?

Mariusz
@Szprotka

Proszem pozytywne opinie pisać. Piękne produkty są i nie wiadomo czemu jakoby kto pisze ze poniekond coś nie jest doskonale

Zainteresowana

Jak wygląda praca na szlifierni?? Jak się pracuje,jaka atmosfera?? Gdzie najlepiej się pracuje,na magazynie,szlifierni,na składaniu lamp???

Firma Christian Ortlieb Firma Spot - Light w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNOWY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Józek

Na jakim poziomie trzeba znać niemiecki ?

Karamba oszalał
@Józek

Nimicki to na średnio zaawansowanym

Julius
@Józek

W jakim celu jezyk? Masz pochodzenie?

Po co?
@Józek

Po co ci ten niemiecki? Z kim I gdzie chcesz po niemiecku tam rozmawiać?

Szprotka
@Po co?

Moze sobie z wlaacicielem pogadac, goscmi itd. Firma bazuje glownie na klientach zagranicznycj, dominuja Niemcy, bo Polakow nie stac na te lampy. Tyle w temacie

Jonas

Ze szwedzkim warto uderzać?

Nina

Witam jestem byłym pracownikiem firmy .Miałam zaszczyt pracować w tym domu wariatów to skandal że taka firma istnieje .Zwolniłam się nie dam się tak pracować w takich warunkach krzyki ,wyzwiska ,i przekleństwa. Te osoby które doprowadziły do tego powinny ponieść konsekwencje.Nagrac rozmowe i wyslac tam gdzie to powinno sie znalesc tak tego nie można zostawic bo nie można tak traktować drugiego człowieka.

Bratek
@Nina

Na jakim stanowisku pracowałaś?

Weronika
@Bratek

Też się chętnie tego dowiem. Może @Nina zdecyduje się nam jeszcze odpowiedzieć. Znalazłam w sieci jedno ogłoszenie o pracę od firmy Christian Ortlieb - można je bez problemu znaleźć w sieci. @Bartek, może chciałbyś aplikować na stanowisko Stolarza?

Grażyna
@Nina

Masz na myśli jakąś konkretną sytuację? Piszesz bardzo ogólnikowo i ciężko wywnioskować, jak naprawdę wyglądają te warunki pracy w Spot Lightcie ;) Czy te problemy występują między pracownikami, czy może ma to związek z kadrą kierowniczą? Liczę na Twoją odpowiedź

Januszek
@Grażyna

Grażynko jest tak a nie inaczej. Nie podoba się komuś, idzie gdzie indziej. Nie musisz siedzieć w Opolskiem. Masz wybór Niemcy Holandia Austria.

Leszek
@Januszek

Czasem nie można pójść gdzieś indziej bo w okolicy nie ma innej roboty. To nie oznacza ze można pozwalać na takie traktowanie ze strony szefa. To według mnie nie w porządku.

Ja.ka

Więc tak firma jak firma,zarobki niskie wymagania średnie,szef ciągle niezadowolony no cóż trzeba pracować by mieć z czego żyć

Leszek
@Ja.ka

Masz racje. Trzeba mieć na rachunki i życie ale nie za wszelką cenę. Napiszesz ile masz tej wypłaty skoro uważasz że jest niska? Mam nadzieję że nie najniższa krajowa?

Jacek

Czy otrzymuje pracownik coś na święta.?

Cicha

Ja pracowałam tam 3 miesiące i nie narzekam. Jak ktoś chce pracować to mu nic nie przeszkadza

Awanse

Jak wygląda awans pracowników działu handlowego? Ścieżka na kierownika? Następnie dyrektora handlowego? Czy liczy się tu doświadczenie zawodowe? Wykształcenie? Czy kompletnie nie ma to znaczenia?

Tymoteusz

Jeśli nie odpowiada komuś praca może ją zmienić ,ale po co innych obrażać. Firma dobra, ale dla dobrych pracowników!

Nie hadziey
@Tymoteusz

Oczywiście, że można zmienić, prawie każdy ma pochodzenie i może jechać do Niemiec. Tu masz rację. Czy ktoś tu kogoś obraża ? Firma dobra - nikt, nie mówi, że jest inaczej. Ludzie mówią tu o odczuciach I o warunkach pracy jakie mają, nie o firmie.

Benedykt XVI
@Tymoteusz

Potwierdzam powyższe stwierdzenie, dobra Firma.

Opa
@Benedykt XVI

W skali 1 do 500 jak bardzo dobra ?

Hanka

Czy dostaje się paczki na święta i jakieś prezenty na dzieci na koniec roku?

Kajetan

Wg was świetne miejsce na karierę?

Loka

Czy solidny lokalny z pochodzenien jest szanowany? Czy lepiej od razu dac spokój i robota w Niemcach lepsza ?

Tina

Nie bronie firmy , tylko wiem jak pracowalas i wiem jakie mialas podejscie do pracy. Z takim podejsciem nie bedzie Ci nigdzie dobrze. Wszyscy byli Ci winni - nawet pogoda byla Ci winna. Przyznaj sie jak dlugo pracowalas i ile z tego bylas na chorobowym! W Eco Oknach nie pracowala bys nawet 2 miesiecy! Wiem co mowie.

Poldek

Jak ktoś napisał w britopie,jaka placa i traktowanie taka praca tak to samo można powiedzieć o tej firmie!

Toxi

Już wiem skąd te wszystkie opinie. Człowiek jak czytał to nie wierzył, a to sama prawda. Warunki pracy dramat - upał, goroco prośby do szefa kierowane o klimatyzację, na które odpowiada "mi nie jest goroco, tutaj nie może być klimy bo świeci słońce" Pan kierownik, który w życiu chyba żadnej lampy nie skręcił stoi nad Tobą i dyszy Ci w kark żebyś pracował szybciej. O współpracownikach nie będę już wspominać..

Zbyszek

W firmie nie dzieje się dobrze,właściciel oddał władze i zaufał według niego właściwym osobom,oby się nie pomylił....pracownicy nadal nie traktują tej firmy poważnie,bo jak można,skoro pracujesz ale i tak nikt tego nie docenia,(usunięte przez administratora)

Bistro
@Zbyszek

Najlepszym i najwiarygodniejszym obrazem firmy jest ciągła rotacja pracowników,którzy przychodząc myślą,że będą pracowali w dobrych warunkach a dostają (usunięte przez administratora),marna wypłatę i krzyki każdy dzień.Pracowalem tam chwilę ale odeszlem i nie zaluje tej decyzji a (usunięte przez administratora) trzeba by było wysłać do innej firmy,żeby zobaczyli jak należy traktować pracowników.

Gutek

Czy dużo zmian wprowadzono po ogłoszeniu pandemii zabezpieczając pracę załogi?

Zostaw merytoryczną opinię o Christian Ortlieb Firma Spot - Light - Bierawa

• Jak się pracuje w Christian Ortlieb Firma Spot - Light?

Zobacz opinie na temat firmy Christian Ortlieb Firma Spot - Light tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Christian Ortlieb Firma Spot - Light?

Christian Ortlieb Firma Spot - Light
2.9/5 Na podstawie 14 ocen.

Christian Ortlieb Firma Spot - Light