Opinie o Extend Vision w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Extend Vision. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Extend Vision o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extend Vision w Kraków

Urząd Miasta Krakowa

Bardzo cenimy sobie współpracę z Extend Vision. Wielokrotnie mogliśmy się przekonać, że Extend Vision to doskonały partner w działaniach wystawienniczych promujących nasze miasto. Szybkość działania, wysoka jakość produktów i obsługi , fachowość to jedne z głównych cech tej firmy. Z pewnością jest to firma godna polecenia w działaniach mających na celu wypromowanie danego miasta, powiatu, czy regionu.

Ewelina Michalska / Carlsberg Polska

W kręgu naszych oficjalnych kooperantów znalazła się firma Extend Vision. Wieloletnia współpraca w zakresie zaopatrzenia w systemy wystawiennicze układa się bardzo dobrze. Cenię ją za poziom obsługi, wysoką jakość systemów wystawienniczych i doskonały serwis posprzedażowy, wyrażający się błyskawiczną reakcją na nasze potrzeby. W sprawach związanych z wystawiennictwem polecam Extend Vision.

next2b

Design to nie tylko to, jak coś wygląda i jak się to odbiera, ale też to, jak coś działa

OK Extend-Vision

potwierdzam Extend Vision jest dobrym partnerem, współpracuje z nimi wiele lat, wszystko na czas - jest ok!

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Extend Vision

kompetentni od lat!

wystawiennictwo

Firma Extend Vision należy do czołowych oferentów rozwiązań wystawienniczych w Polsce

stoisko

Czy wiecie że stoisko_pl to pierwszy vortal wiedzy o marketingu wystawienniczym w Polsce

wiedza

Extend Vision chętnie dzieli się wiedzą.

Jakość

Extend Vision oferuje systemy wystawiennicze i ekspozycyjne, które łączą ze sobą jakość, funkcjonalność i nieszablonowy design.

Expozycja

Extend Vision stworzył dział Expozycja_com – oferujący rozwiązania dla przestrzeni komercyjnych i publicznych: muzeów, galerii, biur, sklepów i instytucji.

Nowoczesna firma

Extend Vision jest nowoczesną firmą, wsłuchującą się w potrzeby rynku

Doświadczenie Extend Vision

Dzięki bogatemu doświadczeniu i stosowaniu najnowszych technologii Extend Vision może zaproponować Klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Extend Vision profesjonalnie

Extend Vision wie jak skutecznie zaprezentować Państwa firmę podczas targów, kongresów, konferencji i eventów

Extend Vision logistyka

Extend Vision współpracuje z najlepszymi agencjami hostess, profesjonalnymi baristami, firmami cateringowymi, studiami fotograficznymi i oświetleniowymi. Dysponujem własnym zapleczem projektowym, produkcyjnym i logistycznym na terenie całego kraju.

nie do wiary

Pańska ocena działań jednego z właścicieli powinna znaleźć się w programie 'nie do wiary', bo cóż z tego że prawda zwycięży, jeśli zło stać na przegraną.

Extend Vision opinie

jeden z właścicieli firmy Extend Vision w ramach własnego nadrzędnego celu fałszywie podszywa się pod innych rzekomych pracowników rozpowszechnia nieprawdziwe informacje, próbuje wpływać na zatrudnienie w innych firmach i szkaluje byłych pracowników którzy od niego odeszli nawet jeździ za nimi.

kpwd

Prawdę mówić a obrazić nietrudno

Nahda

Doswiadczenie zawodowe uczy nas, że wyksztalcenie często nie ma znaczenia. Liczy się praca i to, czy się w niej czegoś uczysz...czy się rozwijasz.

nowy

Szukam pracy żeby zdobyć doświadczenie, a słyszałem dużo dobrego, że w tej firmie mogę się nauczyć czegoś nowego i chciałbym się rozwijać

kariera

Proszę pisać bezpośrednio do firmy bez względu na to jakiej pracy poszukuje

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Extend Vision?

Kandydaci do pracy w Extend Vision napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Extend Vision