Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Xyz

Wiadomo co z kasa zaległa ?

xxx
@Xyz

Podobno wszystko ma być do końca tygodnia, tylko problem w tym, że aktualnie nikt nie ma dostępu do komputerów... Info z kadr...

były
@Xyz

A Wy jedno kasa i kasa. a co z Heniem szefunciem???

@były

co sie interesujesz zajmij sie sobo

Aiwo
@xxx

Pieniądze na wypłaty zarówno zaległe jak i bieżące są na koncie, jednak systemy komputerowe są zablokowane..

@Aiwo

dałeś się nabrać

Markowski
@Xyz

kasa za sierpien na zaksięgowana

Nadzorca sądowy

Ojoj
@Mmm

Zaległą w piątek 6.09

Zdziwiony

A nacie tam przyjęcia do tego bajzluu

@Zdziwiony

Jak kania upadal to uciekles a jak lepiej to chcesz wracac

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
llll

Wałek z hk trade nie przejdzie

MM

Dostal juz ktos dzis przelew za lipiec??

Ok
@MM

Niestety nie, a przydałoby się, jutro mija miesiąc spóźnienia. Pytanie tylko jak nowe władze podchodzą do tego tematu, może mają ważniejsze sprawy na głowie. Pożyjemy zobaczymy.

L4

Kiedy dostaniemy te wyplaty

@L4

Tez bym chciala wiedziec

@MM

Ja tez chce to wiedziec

Heniek
@Anika

Siadam właśnie do kompa i robie zaległe przelewy. Muszę opłacić limuzyny, wakacje itd. A wypłaty... może później... jak wakacje będą udane

@Heniek

Śmieszne (usunięte przez administratora) naprawde

Megi

Beda dzisiaj jakies przelewy?

Gdzie są moje pieniądze?

We

Prezes na 3 miesiące w areszcie.

Produkcja

Od jutra do roboty nieroby, a nie ploty siejecie w internecie ha ha

Adrian

Naprawde jest aresztowy kto to widzial naprawde cbs tam byla

@Adrian

Jeszcze sa

Adrian
@prac

Skad takie info nigdzie o tym niepisze

@Adrian

POCZYTAJ NA BANKIERZE

@prac

Nie cbś tylko służba celno skarbowa. Nie siejcie plotek.

Pracuś

Skoro jesteś pracownikiem to powinieneś wiedzieć jakie cyrki były w piątek w biurowcu i co służby cały weekend robiły w Goczałkowicach. A może o tym że Heniu już jest poza granicami kraju, a członkowie zarządu zatrzymani też nic nie wiesz??

Zainteresowany ...

Minczanowski aresztowany CBŚ w zakładzie w Pszczynie , zabierają dokumenty , plombują biura

Teraz wszystko wyjdzie!! Może nawet się znajdzie to 300mln tylko na kontach u he ńa haha

Podobno przeszukuja biura w zakladach. Heniu coś ty narobił

Laura

Nie przeszukują , tylko robią spis z natury .

Pracownica

I ciekawe co szukaja jak niszczyli papiery jak szaleni.

Heniek to już przeszłość

Eh....

Czy jest jeszcze ktoś kto nie dostał za lipiec. Czy tylko ja ;(

@Eh....

Tez nie dostalam jeszcze wyplaty

Ja tez nie dostalam ;(

Eh....

Czy ktoś ma jakieś info czy dzisiaj jakieś przelewy wyszły?

Tak ja dostałem o 16.30

Sprawiedliwość istnieje

Ale jaja, nasze skargi do PIPu i Sądu dały efekty!!! Dziś wyrzucili p. Henryka i cały ten pseudo zarząd z firmy!!! Od jutra zakładami kieruje zarządca likwidacyjny. I dobrze, przynajmniej raz dwa dostaniemy zaległe pensje.

Skąd takie informacje?

jorguś

Dopóki nie ma żadnej OFICJALNEJ informacji to tylko plotka z palca :)

@jorguś

Potwierdz ta informacje

prac

nie badz taki pewny ze dostaniesz kase moze za pol roku

Do naiwnego...
@Sprawiedliwość istnieje

Jak Ty dzieciaku myślisz że te skargi do PIP coś dały to nie wiele wiesz o tym jak firma działa. To wierzyciele firmy tak zadziałali, a nie Twoje pisemka

Ahha
@Sprawiedliwość istnieje

Hahahha, skargi do PIP spowodowały że został odsunięty zarząd hahha, a jak popłyniesz daleko statkiem to spadniesz z ziemskiego dysku.

Biedny akcjonariusz

Wy lepiej powiedzta czy zaczynata robotę i od kiedy ? Bo to jest w tym wszystkim najważniejsze . Ba sam bym się zatrudnił jakby robota była! Najlepiej piszta od samego rano byle przed 9

Hanusek
@Biedny akcjonariusz

Jutro od 6 rano zaczynamy normalnie pracować. Ale nie wiem czy to prawda.

Szok

Nie umiem zrozumieć jak tak duża firma mogła wpaść w takie kłopoty. Jadąc przez Goczałkowice zawsze z podziwem patrzyłem na ten zakład.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.