Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Ciekawy

Panowie kto u was był kierownikiem? Czasem nie Grzegorz K?

Jak skontaktować się z biurem w Pszczynie ? Jeśli ktoś ma numer telefonu , to proszę przekazac , tylko nie ten numer który widnieje na ich stronie , bo jest nie aktualny

Aneta

Niestety nie pomogę z numerem tel. Też mam ten, co jest na stronie. Ale po nicku wnioskuję, że jesteś byłym pracownikiem Kania? Jak wspominasz tam pracę?

Po pity od kani , to do kogo się zgłosić?Dajcie namiar bo telefon milczy ,a Silesia nie wystawia. Dzięki

bezimienny

No właśnie gdzie po pity?

Poinformowana

Pity zostały zakwalifikowane do wysłania ja byłam osobiście.

Wystarczy wejść w e pity zalogować się przez profil zaufany i po problemie ????

Jeśli masz pit

Byly pracownik

Dajcie namiar do biura rachunkowego, który obsluguje kanie z pitow

Aiwo

Zgłoś w US. Kiedyś pracodawca nie wystawił mi PIT-u i skarga do US pomogła (napisałem, że nie jestem w stanie złożyć rozliczenia rocznego z uwagi na brak PIT-u od pracodawcy)

Manfreda

Czy ktoś może mi powiedzieć o technologu z zakładu Henryk Kania czy posiada jakie kolwiek kwalifikacje i czy jeszcze pracuje

Eldo
@Manfreda

To tam pracował tylko jeden technolog? Tak na marginesie "jakie kolwiek" piszemy razem. Wygląda jakby ktoś chciał podważyć czyjeś kwalifikacje nie znając polskiego. Nieładnie.

Manfreda
@Eldo

Nie bądź taki poprawny Polak powiedz czy jeszcze pracuje czy już nie i czy dobry był w tym temacie i czy to mężczyzna czy kobieta

@Manfreda

A ty chcesz kogoś podkupić, czy też jakiś technolog z tej firmy się do ciebie zgłosił? Technologów tam było co najmniej trzech, sami faceci, nie wiem jak liczyć jednego który potem został kierownikiem...

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Dostaliście wypłaty ? ????

Ojoj

Już w piątek

Henryk Kannja Photography

Mają dalej ścinki z kabanosów ? Jak nieee to daje jednooo gwiazdkę. :d

Masorz

Heniek jest najlepszy ,ciekawe kiedy to Sądy podzielą..

Jozin z Bazin

dokładnie ,firma zeszła na psy a oni wciąż tkwią i się frustrują

Adaś

Tam zostali nieporadni zyciowo ludzie co roboty nie potrafia znaleźć. Której jest pełno w naszych okolicach z lepszym wynagrodzeniem.

pytający

jaki sposób można się ubiegać o prace w firmie cendrob czy oni wogóle szukają czy nie bo ani e mailu ani telefonu nie ma na internecie?Z GÓRY DZIEKUJĘ I CZEKAM NA JAKIŚ KOMENTARZ?

@pytający

Powiedz ile ty masz lat? 17-19? Wymagań finansowych oczywiście ZERO, dobrze mówię?

pytający
@postronny

mam powyżej 20 lat jeżeli cie to ciekawi i masz z tym problem że ktoś szuka pracy w tej firmie?

Aiwo
@pytający

Firma, która tymczasowo dzierżawi zakład to CEDROB nie cendrob. Nazwę firmy piszemy z dużej litery. Niechlujne CV na pewno nie sprawi, że zostaniesz zatrudniony. Chyba, że na jakieś najniższe i najgorzej płatne stanowisko.

Pupcia
@Aiwo

Jak chcesz robić za minimalną to Cie z pocalowaniem pupki przyjmą

@pytający

Po pierwsze pracodawca do którego chcesz się dostać jest jednym z gorszych pod każdym względem i jest to oficjalna informacja, a po drugie CV nie dość, ze jest dostępne, tylko trzeba umieć znaleźć to jeszcze wiedz, że jeśli chcesz gdzieś dostać pracę to musisz tam jechać osobiście, bo e-maile mało kto czyta, o tym że często trafiają do spamu już nie wspomnę...

Barakuda
@postronny

Gorszy jest jedynie Tarczynski

Asjupiter
@Barakuda

Niby pod jakim względem jest gorszy ?

parodia
@pytający

jak chcesz robić za pare groszy to się zatrudnij,tam ukraińcy więcej zarobią od ciebie ,bo maja nadgodziny a tobie nie wolno pracować nadgodzin albo wogóle ci ich nie zapłacą

mika
@pytający

chłopie zastanów się zarobisz pare groszy ,bo nie ma pracy w dni świąteczne a Ukraina ciągnie nadgodziny nawet w wekkendy i de facto wychodzi lepiej na wypłatę jak ty ,zarobki marne jak na tą robotę (usunięte przez administratora)

xcf

witam podobno są przyjecia do zakładu u kani w pszczynie ?? Czy ktoś może posiada e mail gdzie mam wysłać cv lub kontakt telefoniczny

ert
@xcf

Cześć, podbijam z pytaniem: ruszacie jako Kania i czy można pytać się o pracę?

Haha
@ert

Utopiles drogi bankierowiczu swoje drobne

@ert

Przyjęcia pewnie niebawem będą, z cv udaj się do kadr tam siedzą panie z cedrobu i ci wszystko powiedzą, ale to bedzie przyjęcie pod cedrob bo kani to już niema.

xcf

ale to oni nie mają numeru telefonu lub e - mail gdzie można złożyc cv? A wiesz może na jak dług ten cendrob przyjmuje i ewentualnie od kiedy bedą przyjecia?

karoolek

kanianabahamach@buziaczek.bhm

BG
@karoolek

WITAM CZY POSIADASZ E MAIL ODNOŚCIE FIRMY CEDROB

Najlepiej do rzeczoznawcy sądowego

Co wchodzi w socjal Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Nic !

Byly pracownik

A zaczęło się od strajku Ukraińców a skończyło się upadłościa i aresztowaniem prezesa

Osmiewca

Za jaką kasę ???? Tam nawet prezesi zarabiali grosze w porównaniu do branży i kraju. Hahahahhahah

Eee
@Osmiewca

Ty akurat wiesz ile zarabiali prezesi buhha

@Eee

Wiem

Kokos
@Osmiewca

Zarobki prezesów były podawane w każdym raporcie rocznym.

@Kokos

Dlatego napisałem, że wiem i były to grosze w porównaniu do „normalnych” firm

Eee
@Osmiewca

A ja Ci powiem że dalej nie wiesz ile zarabiali prezesi.

@Eee

To nas oświeć, mistrzu, jak wiesz.

HAGA

Kto szuka pracy zapraszamy do Zakładu Mięsne Haga w Jastrzębiu Zdroju !

Asjupiter

Stawka 14,60 b

@Asjuptet

Haha, przecież 14,60 brutto to mniej niż najniższa krajowa :D

Alex

To jak mi nikt nie wierzył że to już koniec jeżdżenia do Sosnowca 27 na stary zakład

BOB
@Alex

Możesz rozwinąć tą informację czy na 100% pewna

I jak? Co jest w tych paczkach ?

Pracownica

Sa paczki? Dla wszystkich czy jak?

Ola

Cześć, jak wygląda teraz praca? dalej wyjazdy na Sosnowiec? Jeśli tak jest to praca na 4 brygadowce?

Ktoś wie czy planują zrobić paczki świąteczne dla pracowników ?

Pracownica

Tez jestem ciekawa

parówka

ile w końcu idzie żreć tego mięcha? jak mają coś dac to lepiej niech dają jakieś bony wtedy każdy kupi co chce a nie po jak najniższej linii oporu tylko mięcho i mięcho ,ze na widok mięcha to już wymioty mam

Smutas
@parówka

Jak w ogóle coś będzie to będzie dobrze

jkl

Jaka firma przewozowa wozi pracowników z Oświęcimia ?

Wkur

Widzę że wspanialy nowy pracodawca ustala sam sobie stawki za godzinę i wypłaca jakies marne grosze ?

Ciekawski

Ktoś klikał ten link? To nie jakiś wirus?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.