Opinie o STROLUX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STROLUX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STROLUX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STROLUX w Warszawa

paweł

Dziwne są te opinie, dziwne bo na pewno nieprawdziwe. Pracowałem tam i prawda niestety nie jest taka słodka. Jesli ktoś regularnie bywa tutaj, to doskonale wie, ze jeszcze jakis czas temu były tu same negatywne opinie..(usunięte przez administratora) Nie jest tak kolorowo. Nie dajcie się zwieść samym pochlebnym opiniom, bo sa one wyssane z palca dla obrony. Taka jest smutna ale prawdziwa prawda.

lica

to w związku z takimi warunkami atmosfera w Stroluxie do bajkowych chyba raczej nie należy ... niestety

Zatrudniony

Cały czas jest rekrutacja na różne stanowiska, a co Cię interesuje ?

@Zatrudniony

Sprzątanie po powodzi w Bośni.Jak sądzę profesjonalna firma da radę? (usunięte przez administratora)zapewni kanapki na podróż, bo będzie nie płatna

Amandak

A co gdyby jakaś inspekcja do nich zawitała? Nie myśleliście o tym, żeby jakoś wziąć sprawę w swoje ręce?

Pracownik Gospodarczy

Miła, prosta rozmowa dotycząca konkretnej pracy za konkretne wynagrodzenie. Adekfatnie do charakteru działalności firmy.

Pytania dotyczące miejsca zamieszkania ze względu na łatwość dojazdu do pracy, dyspozycyjności godzinowej i doświadczenia. Typowe, jak w innych firmach sprzątających.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
lilia

stanowczo nie polecam tej firmy.

To nie jest wpis dokonany przez właściciela firmy. Pragnę przypomnieć, że dokonywanie wpisów w imieniu osób trzecich , jeszcze z podawaniem nieprawdziwych informacji jest działaniem niezgodnym z prawem. Proszę zaprzestać tego typu praktyk.

Julek

Pięknie firma pokazała jakich pracowników zatrudnia ,po kielichu do pracy ,firmowym citroenem. (usunięte przez administratora)br /> Teraz już wiem dlaczego tak niechlujnie sprzątają. Skoro szef nie przywiązuje wagi w jakim stanie pracownicy jadą na roboty.

@Julek

Niestety konkurencja działa w taki sposób , że jako sposób walki stosuje pomówienia. Samochód był w serwisie, uszkodzony przez pracownika który odszedł z naszej firmy. Podczas jazdy próbnej kierowcą był pracownik serwisu samochodowego. Nie był on sprawcą wypadku, wina leży po stronie prowadzącego drugi pojazd, który próbował wymusić pierwszeństwo. Z tego co się orientuje ilość alkoholu we krwi prowadzącego nie przekraczała dopuszczalnych w naszym kraju limitów.

ilona

Jestem zadowolona z tej pracy p. (usunięte przez administratora)wypłaty płaci zawsze na czas,moze i ucina wypłaty nierobą którzy nie chca pracować. Uczciwi ludzie zawsze dostają uczciwa zapłatę za porządnie wykonaną pracę . Wszyscy w firmię sa uczciwymi osobami . Nidy sama nie odejde z tej pracy jest bardzo dobra i dobrze płatna . Narzekają tylko nieroby i matoły bez szkoły którzy chcieli by za darmo pieniądze dostawać

komitet

mam pytanie do mycia podłóg - tu widzę, że jest ona w ofercie firmy - http://www.strolux.pl/nasza-oferta/maszynowe-mycie-podlog chciałem zapytać czy orientujecie się o przeciętny czas wykonania roboty - mam około 1000m2 magazyn, który należałoby doprowadzić do stanu używalności

aaaa

to zależny od stanowiska. Ciężko powiedzieć ja osobiście zarabiam 1300 zl/netto za ponad 6h pracy .

Hanna

ja pracuję już kilka lat w tej firmie i jestem bardzo zadowolona inspektorzy też ludzie tacy sami jak my ja mam bardzo dobre zdanie na temat tej firmy i inspektorów z którymi pracowałam i pracuje

Sara

Klient - 2013-06-13 08:33:08 Ja polecam firmę jak najbardziej:)nigdy jeszcze nie usłyszałam złego słowa ,zawsze można się dogadać trzeba tylko chcieć:)ja znam ta firmę nie od dziś i bardzo sobie chwalę:) Zgadzam się z Tobą . Ja osobiście miałam problem znalezieniem DOBREJ firmy sprzątającej przez nie typowe godziny sprzątania. Dostałam ofertę od Strolux-a cenowo średnio atrakcyjną ale zaryzykowałam i powiem szczerze , że kwestie utrzymania czystości mam rozwiązana i jestem strasznie zadowolona. Polecam ,każdemu czasem lepiej drożej zapłacić a ma się bardzo dobra jakość sprzątania. Z Czystym sumieniem mogę polecić każdej firmie.

Klient

maja

Ja pracowałam w tej firmie na terenie Grojca Wypłata zawsze na czas a nawet przed czasem!!! Pracowałam jako pracownik serwisowy. Praca podzielona na sektory każda z nas miała swój,że tak powiem rejon do sprzątnięcia i nie było problemu.jeżeli chodzi o wymagania mieli bardzo wysokie wymagania! Wystawiam tej firmie super opinię!!!

Martulina

To prawda. zwykle pracownika rekrutują przez z polecenia mi się udało z ogłoszenia. Co do samej pracy powiem to dużo jej ale dobrze płacą.

AAA

Ja trafiłem do Strolux przez wujka ,który tu pracuje bardzo długo. Z tego co wiem na pracownika przeważnie biorą ludzi z polecenia ale tez dają ogłoszenia.

grzes

sebaatian - 2013-06-04 08:54:52 Firma jest rzetelna i traktuje swoich podwładnych dobrze a wynagrodzenie jest godne i nawet większe od innych podobnych firm. wiem z własnego doświadczenia.Jam można złożyć aplikacje do tej firmy?

sebaatian

aaa

ok

Dzikusek

Ja nie mam Im nic do zarzucenia, wręcz jestem zadowolony że tam pracowałem:), atmosfera świetna!! koordynator konkretny!! wypłata była zaplanowana na 10 marca a dostałem ją już 8 poza tym dostałem więcej niż sam sobie naliczyłem. Złego słowa o tej firmie powiedzieć nie mogę. Polecam jak najbardziej polecam!:)

Zostaw merytoryczną opinię o STROLUX - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STROLUX?

Kandydaci do pracy w STROLUX napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STROLUX