STROLUX

STROLUX

Opinie o STROLUX

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co powiecie na temat wynagrodzenia w STROLUX? Czy od dodania ostatniej opinii uległo ono zmianie?

Wiki

Czy firma normalnie funkcjonuje? Dziwi mnie ta cisza.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w STROLUX? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Była pracownica

Szczera prawda.Obecna Pani koordynator pozbawiona kultury, poniża pracowników, niekompetentna, Kto takich ludzi zatrudnia na takim stanowisku. Całkowicie pozbawiona skrupułów. Porostu nieodpowiedni człowiek - o ile można nazwać ją człowiekiem, - na takim stanowisku. Nie polecam pracy w tej firmie.

Iza

Co możecie powiedzieć o tym, jak obecnie wygląda praca w STROLUX? Od lipca zeszłego roku nie było nowych opinii, a przecież firma dalej działa. Czy w tym czasie zaszły zmiany jeśli chodzi o to, na jakich warunkach się pracuje? Co w ogóle warto wiedzieć o tym pracodawcy?

gość

Hej, a jaka teraz panuje atmosfera w firmie? Pozdrawiam

Rafał, Magda, Piotr

Niniejszym przepraszamy Pana Ireneusza Strojka, prowadzącego Firmę Usługowo - Handlową "STROLUX" za umieszczanie nieprawdziwych i obraźliwych wpisów dotyczących prowadzonej przez niego działalności gospodarczej na portalu gowork.pl i tym samym naruszenie jego dobrego imienia. Wyrażamy ubolewanie z zaistniałej sytuacji i zobowiązujemy się do nie podejmowania działań na szkodę Pana Ireneusza Strojka i jego firmy. Rafał Wyszyński, Magdalena Boguszewska, Piotr Masiak

były pracownik

miałam NIE przyjemność pracować w STROLUXE w BELSKU DUŻYM nigdzie nie spotkałam takiego poniewierania pracowników brygadzistki; koordynator mściwe fałszywe do potęgi wyzbyte kultury do zera i jeszcze bez wykształcenia Kto daje stanowiska takim osobą SZanujesz zdrowie.....nie podejmuj pracy w STROLUXE

firma STROLUX w BELSKU DUZYM nikt jeszcze nic nie pisał co tam się dzieje w STROLUXE brygadzistki na poziomie szkoły podstawowej a ;pani;koordynator jeszcze niżej takie odnosi się wrażenie pracując z tymi paniami pracowników mają za nic żadnego szacunku do człowieka ODRADZAM PRACĘ szkoda zdrowia

danielll

Omijajcie tą firme jak najszerszym łukiem!!!

AAAA

erfg - to chyba sprzed kilku lat czytałeś te komentarze :) teraz jest tam jeden wielki bałagan .Wszyscy uciekają po kolei .Ja już też tam nie pracuję i chwała za to ,zostałem w firmie w której Strolux sprzątał ,ich wywalili a ja zostałem. Nie polecam.

Adaśk

A kto pracuje jako handlowcy?

eluśik

Jestem bardzo byłą pracownicą, za moich czasów pracy było w miarę, jednym słowem kręciło się. Miałam dobre zdanie o firmie, ale opinię tą kategorycznie zmienił fakt w jaki sposób mnie potraktowano i rozstano się ze mną. Nie mam żalu o zwolnienie, ale o sposób w jaki to dokonano. W jednym dniu człowiek zmienia zdanie o człowieku, którego wydawałoby sie, że sie zna. To był misterny plan, nawet szef nie miał odwagi spojrzeć mi w oczy, ba...tego dnia nie był celowo w firmie. Brak odpowiedniego zachowania. Zło zawsze wraca, tej zasady szef powinien się bać. Jak widać odczuwa to już na własnej skórze. Pozdrawiam pracowników.

AK

Kiedyś było dobrze od jakiegoś czasu wszyscy uciekają ,ostatnim czasy nawet P.dyrektor Handlowy uciekł do konkurencji. Myślę że te czasy już nie wruca oby nie było gorzej.

Lolek

Mi niestety nie wypłacili pełnej pensji, nie było to wynikiem jakiegoś zaniedbania danej pracy, bo pracowało na kilku, chyba nowi pracownicy nie mają poważania. A nie jestem bez doświadczenia bo pracowałem kilka lat w innej firmie o tym samym profilu działalności. Chciałem iść rozmawiać,zapytać może został popełniony błąd - ale nikt nie miał dla mnie czasu...tylko za chwilę, proszę przyjść pózniej, jutro. Więc dałem spokój. Ogólnie inni chłopacy byli w miarę, starsi pracownicy wiedzą jak się omykać i zarobić:-) Pozdrowienia.

Paweł

Kiedys jak była praca w oczyszczalni Czajka, to wtedy było dużo zwerbowanych ludzi do pracy, Nik jest chyba zawsze wiosną...a jesienią nie pamiętam. Niestety jest tak, że jak jest praca to i ludzi się werbuje a jak pracy nie ma czyli miesiące jesienne i zimowe przede wszystkim to sa tylko i wyłącznie pracownicy stali (starszyzna) którzy mają też niestety zastój.

Stanisław

Firmę Strolux polecił mi znajomy. . Skorzystałem i zleciłem mycie okien. Muszę przyznać, że panowie spisali się doskonale. Szybko, sprawnie i dokładnie. Pełen profesjonalizm i kultura osobista pracowników zrobiły na mnie wrażenie. Gratuluję! Na pewno będę korzystał z usług tej firmy i polecę ją innym.

Robert w.
@Stanisław 09.04.2015 21:43

He, z pewnością opinia napisana na prośbę szefa lub pracownic biura. jniestety nie przemawiają do mnie te dobre słowa. Znam środowisko Stroluxa i luxmara i nikt mi nie zamydli oczu. Znam tamtejszą hierarhię i potrzebę robienia z ludzi durnia. Właściciel i pracownice biura nie są szczerymi i godnymi zaufania ludźmi, nie piszę tego absolutnie celowo czy umyślnie, piszę jak jest w rzeczywistości. Rozumiem,ze o interesy swojej firmy trzeba dbać ale nie takim kosztem. Z pewnością są nieliczni, których nie spotkało nic złego. Nie sztuka wypisywać głupoty, ale sztuka pisać prawdę by inni ewentualnie uniknęli straty czasu a przede wszystkim nerwów. Dla mnie firma niewarta, znam jà bardzo dobrze i wiele na ten temat mogę powiedzieć. Pozdrawiam.

@Robert w. 10.04.2015 21:15

A jednak brak Ci klasy i honoru. Nie pracowałeś w firmie długo i nie Ty poznałeś środowisko, tylko szef poznał się na Tobie. Chamstwo i słoma wychodziła Ci z butów i tak widać zostało.Przychodząc do pracy zwykłe "dzień dobry" nie przechodziło Ci przez gardło, a innych współpracowników traktowałeś z góry i bardzo obcesowo. Wiesz, oczernianie firmy i wypisywanie nędznych opinii podszywając się pod różne osoby źle świadczy o Tobie. A w ogóle słyszałeś o zasadach uczciwej konkurencji? Masz własną firmę i nie potrafisz niczego z siebie wykrzesać. Bazujesz na tym, czego nauczyłeś się właśnie w Stroluxie. Jednak wiedzą, doświadczeniem i klasą szefowi nigdy nie dorównasz. P.s. Konkurencją jesteś źadną, ale życzę Ci powodzenia.

R.
@Mast 12.04.2015 12:49

Z całym szacunkiem do Ciebie drogi Mast, chyba mnie z kimś stanowczo pomyliłeś!! Nie założyłem własnej firmy a tym bardziej bazując na doświadczeniu w Stroluxie! O co Ci chodzi, ku Twojemu zdziwieniu pracowałem w firmie kilka lat a na koniec zostałem potraktowany z brakiem kultury i szacunku. To za mój szacunek wobec firmy tak mi sie odpłacono, byłem dobrym i liczącym się pracownikiem ( być może ku Twojemu zaskoczeniu). O klasie natomiast się absolutnie nie wypowiadaj, bo do niej zarówno Tobie jak i P. Strojkowi, stanowczo brakuje. Więc nie pisz proszę, o rzeczach całkowicie Ci obcych. Doświadczenie owszem "jakieś" zdobyłem ale jak w każdej firmie...nic nowego.Z tą słomą to z pewnością bijesz do siebie:-) Zwykle kto tak pisze, sam ma takie zachowania:-) Jeszcze się poznasz na tej firmie, jeśli obecnie piszesz to co piszesz. Mogetylko współczuć. Jeśli chcesz się przekonać o mojej prawdomówności, to radze porozmawiać z doświadczonymi pracownikami w firmie....z handlowcami, o ile takie osoby jeszcze tam pracują. Wiem co jest podstawą działania tejże firmy, znam zachowania szefa i jego przydupasów z biura, i nic tej opini nie zmieni. A Ty sam, jeszcze sie zdziwisz w najmniej spodziewanym momencie....I wówczas zrozumiesz o czym pisza tu ludzie. Owszem, teżmyslę, że niektóre opinie mogą być przesadzone bądz conajmniej nie do końca eleganckie, ale każdy ma swój charakter i chęc napisania tego co chce. Więc uprzedzam Cię, jesli nie wiesz do kogo ma ta opinia sie tyczyć, to przychamuj troche ze swoimi zdaniami.

@R. 12.04.2015 13:38

Tak, czy siak, z Twojego wpisu wynika, że nie tylko ze Stroluxa Cię wylali. Gdybyś był naprawdę dobrym i liczącym się pracownikiem, to szef nigdy by Cię nie zwolnił. Dobrych pracowników się nie zwalnia. Nie pozbywa się kury, która znosi złote jajka. Każdy pracodawca zatrudniając pracowników ma wobec nich pewne oczekiwania, o których od początku jasno mówi. Na każdym stanowisku pracy. Od biura po osoby fizyczne. Ochłoń i zrób rachunek sumienia,czy tak wszystko było w porządku z Twojej strony. Czy wszystkie wątki były dopilnowane. Może po prostu nie nadawałeś się do tej roboty!!! Jestem w tej firmie długo i wiem, szef jaki jest, taki jest, ale nie zwalnia ludzi bez wyraźnego powodu, a domeną pracowników jest to, że szef zawsze jest zły, a oni zawsze pokrzywdzeni. Tylko dlaczego nikt nie powie tego wprost tylko wypisuje żale anonimowo. Brak odwagi, czy zwykła złośliwość? Są jednak tacy, którzy pracują tutaj długo. Wiedzą czego się od nich wymaga, potrafią temu sprostać, a szef nie musi się tłumaczyć i wstydzić przed klientem. Podsumowując, kto sobie nie radzi , ten w Stroluxie miejsca nie zagrzeje.

@Mast 12.04.2015 15:20

To ilu jest tych co pracują długo ? 3 Andrzej, Bogdan,Sylwek. A jeszcze Małaś. Chyba że chodziło o czas pracy,a nie o staż. Piszesz składnik i w miarę wiarygodnie co nie zmienia faktu ,że firma jest kiepska (jeszcze rok temu była zgrana ekipa która robiła NIK'i cmentarze itp. Gdzie oni są ?

@Adam 15.04.2015 20:24

Tak, to prawda. Tyle, że sezon na prace w tych miejscach jeszcze się nie rozpoczął. Przecież wiesz, że przez cały rok grupa równo nie pracuje. Więcej ludzi w sezonie, poza mniej. Zawsze tak było. Piszesz, że tylko kilku chłopaków ma kilkuletni staż pracy w Stroluxie. Tylko, że Strolux, to nie tylko grupa interw. To przede wszystkim osoby na obiektach, których nawet nie znasz. Oceniasz firmę, jako kiepską. Masz prawo wyrazić swój punkt widzenia, tylko co robi tutaj ponad setka innych osób.

Mast

Pracuję w Stroluxie już ładnych parę lat i nie mogę dłużej czytać tych bzdur. Piszą to ludzie, którym nie po drodze jest z sumiennością, dokładnością i chęcią do pracy. Najlepiej udawać, że się pracuje i brać pieniążki. Nie oszukujmy się. Za rzetelną, uczciwą pracę jeszcze nikt nikogo nie zwolnił i pensji nie wypłacił. Nigdy nie zdarzyło mi się i wielu innym nie dostać wypłaty na czas. Piszecie te pasztety, bo szef poznał się na waszym nieróbstwie, kombinatorstwie i cwaniactwu. Tak wam źle, bo nie dał się okradać. Dla takich pracowników nie ma miejsca w firmie. Chcecie popsuć dobre imię Stroluxa, bo podstępnie pracując nauczyliście się sztuki dobrego zarządzania i teraz sprzątacie na własny rachunek. Jednak brakuje wam klasy. Kto mądry to zrozumie cel wypisywanych złośliwości, kto głupi będzie się cieszył, ale wyłącznie z własnej głupoty.

cozaczasy

Iwonka taka milusia w 4 oczy a za plecami falszywa,polecaam aktorstwo tej pani bo chyba pomylila zawody.Wszyscy jak leci niekompetentni, bez serca i chamscy "ludzie"

Ula

Ja też zostałam potraktowana podobnie. Też napisałam do inspekcji i mam nadzieję, że mieli kontrolę. Uważam, że nie można zapominać takich zachowań i wyzysku. Każdy z nas uczciwie pracuje i oczekuje w zamian uczciwej zapłaty i ludzkiego potraktowania. A Pan Irek niestety choruje na brak taktu, szczerości i uczciwości.Więc popieram takie ruchy! Nie zapominajmy o krzywdach, jakie nam wyrządzono i braku wypłat, bo na to nas nie stać!

bogdan

Nie chę więcej mieć do czynienia z tą firma ,na pewno już u mnie nie dostaną zlecenia.Pani kierownik nadzorująca ,olewa swoją pracę ,ja bym takiej osoby nie trzymał w firmie. Wizytówkę firmie wyrobiła już dobrą .

@bogdan 17.03.2015 21:50

Kto jest kierownikiem nadzorującym???

Garbi

Popieram

Iwona

Panie Sławku, w końcu rzucił Pan pracę w Stroluxie czy fortunnie Ireneusz doprowadził do jej rozwiązania??? A Pan Tadeusz nadal pracuje? Nie wierzę by tak rozgarnięci Panowie (oczywiście w dobrym znaczeniu) nadal tam pracowali i zarabiali na tą firmę.... Pozdrawiam.

sławek

Strolux to syf Handlowcy musza pisać pozytywne komentarze sam musiałem pisać szef mi kazał 90% komentarzy sam pisałem na polecenie Ireneusza .StroluX to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Iwona

Bo syn, to (usunięte przez administratora) tatus powieżył obowiązki, to się robi co się chce na tu i teraz, bez przemyślenia co będzie albo może być za dzien czy tydzień. Jak pamiętam jest bardzo dziecinny, zero męstwa i rozgarnięcia. Niestety. Ale tata nadal szefuje, bo nie wierzę, że panowanie oddał synowi który nie ma o niczym pojęcia???

Pat

W końcu za złodziejstwo na obiektach się wzieli ,efekty już widać . A tak to po staremu ogólnie lipa .

Adam

A co "dobrego i nowego" w Stroluxie i Luxmarze? Jeszcze się kręci jakos???

Zbych

he,he.....RAWW....cos Ci sie chyba pomyliło, popatrz na daty pisania, są dwie rózne z zupełnie róznych dni:-) Fakt godzina podobna, ale co z tego. Co do wpisów, nie wiem jak to jest, ale skoro piszą to musi być coś na rzeczy, przecież jakby nikt nie miał zastrzeżeń itp to by nie pisali, nie?

ela.ela

A pani EWA z kadr to jeszcze pracuje? Też jest z niej dobry numerek. W oczka powie coś miłego a poza nimi obsmaruje jak tylko sie da. Na ten słodki uśmiech to ja się nie nabiorę.... Swoją drogą niezły zamęt sieje w papierach, nic tylko wysłać informacje do pip-u o odchyleniach od normy jakie dzieją się w kwestionariuszach osobowych, badaniach i przede wszystkim ubezpieczeniach pracowników... Oni myślą, że je mają a niestety jest inaczej. Pionek szefa, który dosadnie go krytykuje. Że Irek jeszcze się nie zczaił z kim przez tak wiele lat pracuje. Podobnie Lucyna, Dorota i Iwona..eh...

Zostaw opinię o STROLUX - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STROLUX