Opinie o Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji) w Warszawa

ruda

pracowałam w Warcie 2 lata. Jesli chodzi o kase to przy dobrym wyrabianiu premii mozna naprawde bardzo dobrze zarobić, mozna nawet odłożyć :) niektorzy liderzy posaiadają naprawde dużą wiedzę merytoryczną, jednak nie są zbyt skorzy do pomocy. To prawda ze czasami nawet na Ciebie nie popatrzą. O siku nie trzeba pytać ale już o wyjście na papierosa owszem. Trenerki są suuuper :) atmosfera w pracy miedzy pracownikami rewelacyjna,kazdy kazdemu pomaga a spotkania po pracy sa czeste i mile ;) Ogólnie nie ma na co narzekać :)ale za rzadami Eli było o wieele sympatyczniej :) pozdro dla dziewczyn z COA :D

były pracownik Kce

Firma nie jest zła. Można się wiele nauczyć, by w przyszłości znaleźć lepszą pracę - dla studenta, który potrzebuje doświadczenie jest ok. Pensja jest zaniżona w porównaniu z innymi TU. Jeśli chodzi o liderów i trenerów to są to ludzie z dużą wiedzą merytoryczną i chęcią pomocy. Atmosfera w firmie jest rewelacyna!

Krzysztof

Najgorsza firma pod każdym względem !!!!!!!!!!!!!! Odradzam !!!!!!!!!!!!!!!

Jarek

Korporacyjny wyścig szczurów – masakra. Szanse awansu - nikłe Nikt z nikim nie rozmawia. Każdy na każdego donosi – chyba są za to punkty. Brak profesjonalistów. Odradzam !!!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji)? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca w Niemczech - Produkcja Pakowanie lub rozbiór mięsa?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
misia

powiem tak, pracuje od 2 lat.można zarobić ale pod warunkiem jak się ma klientów.firma nie płaci źle ale państwo sporo zabiera.obecnie szukam innej pracy bo zawsze jest coś nie tak.a to panie księgowe się nie wyrobiły, a to się nie zaksięgowały pieniądze klienta, takie przeciąganie struny.w efekcie nie wypłacą ci całej prowizji w jednym miesiącu, tylko w następnym, bo zawsze jest coś.takie oszczędzanie.jak nie sprzedaż , to nie dlatego że klienci są niezdecydowani tylko to ty masz złe podejście.i te ciągłe mydlenie oczu, i mówienie o tym jaka to warta jest warta.ja mam miłą panią dyrektor, ale wspiera tylko sobie upodobanych.ja muszę szukać klientów a niektórzy idą do gabinetu dyrektora i dostają pewny kontakt, idą, sprzedają i zarabiają.wiekszość dzwoni i szuka klientów.a najlepsi są agenci hdi, ciągle mielą te same pieniądze.np.klienci hdi mają polisy po 14 lat, przychodzi agent, namawia go na wyjęcie kasy z polisy i wrzucenie na nową, "lepszą".jak ktoś się dopatrzy co się robi to się zrobi afera z tego.praca dla ludzi z rozległymi , dobrymi kontakatami, tylko taki zarobi.generalnie nie polecam.mozna się zadłużyć.

nic ciekawego...liderzy - [usunięte przez moderatora], nawet na Ciebie nie spojrzą jak do nich mówisz prócz [usunięte przez moderatora]. Jest to na prawdę zajebista dziewczyna i jeśli będziesz tam pracował to życzę Ci szczerze byś był w jej grupie. Praca nie jest zła. Całkiem przyjemna ale nużąca masakrycznie. Pozdrawiam i powodzenia życzę

mila

Zastanawiam się nad pracą tutaj, wiecie teraz ciężko cokolwiek znaleźć zaprosili mnie na rozmowę, może ktoś mi coś więcej opowie, najlepiej na priv jeżeli jest możliwość: [usunięte przez moderatora]

a czy ktoś wiem coś na temat pracy w dziale korespondencji, pojawiło sie ostatnio ogłoszenie, że szukają tam pracowników - nie wiem czy warto aplikować.

misiek

Ogólnie nie ma co narzekać. Nawet na przełożonych.

Nnnn

Pracowałam w CAW na początku jego działalności w Lbn. Jeszcze wtedy szkolenie było świetne. Każde następne, to już niestety coraz niższy poziom, a więc i kompetencja pracowników coraz niższa. Przełożeni, liderzy - porażka. Zadufani w sobie ludzie, niespecjalnie znający się na tym co robią, za to żywo zainteresowani donoszeniem, podsłuchiwaniem i patrzeniem na ręce. Za to atmosfera wśród innych konsultantów - rewelacja! Pieniądze jak na lubelskie realia i pierwszą pracę - dobre. Praca ta była dobrym punktem zaczepienia dla dalszej kariery zawodowej.

nowy

ja tam swoje wiem, niech się martwi ten co wprowadza zamieszanie

wyjątkowo ciekawa

No dawajcie te inicjały, boicie się?

ona

no może chociaż jakieś inicjały...?

a ja wiem

musiał być mocno wyposzczony zeby sie czepic takiego badziewia z bagazem

ciekawy

napiszcie wreszcie o kogo chodzi bo ciekawość mnie zżera

hahaha

hahaha! uderz w stół a nożyce się odezwą! bo masz na dole szare komórki [usunięte przez moderatora]

on ona ono

oooo... bardzo ciekawe.... a o kim mowa? bo ja nic nie widzę, ale może mam mocno zamknięte oczy?

prawo

w normalnych firmach wylatuje się za romans w pracy, bo to brak profesjonalizmu i dowód , że pracownicy zajmuja się czym innym niz pracą. W Warcie też by sie przydało takie respektowanie prawa. pozdrawiam

banda wałkoni

sprzedać firmę i pozwalniac [usunięte przez moderatora], nic nie robią, dzwonią do radia z firmowego telefonu, nikt ich nie rozlicza z tego co zrobili, niekompetentni, bez wykształcenia a w dodatku zarozumiałe snoby, a klient ich nie obchodzi, firma tylko traci przez nich

BALLLAK

Najgorsza firma na świecie. Tam się nie likwiduje, tam się odbiera telefony i pyta czy mozna wyjść na siku, świete krowy z "gniazda". Ciekaw czy ich ktos rozlicza z czasu spędzonego w kiblu. Nawet najwiekszemu wrogowi nie polecam tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji) - Warszawa

Warta 24 Plus Sp. z o.o. (w likwidacji)